šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pasaulio lietuviai
Filmo „Sengirė” režisierius M. Survila žmonėms norėjo suspėti parodyti seniausius Lietuvos miškus
Režisierius Mindaugas Survila filmą „Sengirė“ pirmą kartą žiūrovams pristatė pernai, bet, kaip pats prisipažįsta, ketverius metus užtrukęs filmavimas ir antra tiek pasiruošimo pareikalavusi kino juosta jo nepaleidžia iki šiol. Įspūdingo dokumentinio filmo, nufilmuoto paskutinėse senosiose Lietuvos giriose ant žemės ir po vandeniu, laukiama pasaulio kino salėse ir festivaliuose, o šių metų spalio 23-iąją bus pristatytas ir Londone.
Pramogos
Ar M. Markle galės atsiimti prestižinį apdovanojimą?
Paskelbusi apie sužadėtuves su princu Harry, Meghan Markle buvo priversta atsisveikinti su aktoryste ir vienu iš labiausiai žinomų savo vaidmenų seriale „Kostiumuotieji“. Nepaisant to, jog Sasekso hercogienė nebesirodo TV ekranuose, ji vis dar gali laimėti prestižinį „Emmy“ apdovanojimą.
Pramogos
Paskelbtas geriausias Kanų festivalio filmas
Japonų režisieriaus veterano Hirokazu Kore-edos širdį veriantis filmas „Shoplifters“ šeštadienį per ceremoniją, kurios metu emocingą kalbą pasakė Harvey Weinsteino kaltintoja, pelnė pagrindinį 71-ojo Kanų kino festivalio apdovanojimą „Auksinę palmės šakelę“.
Pramogos
Pasirodė filmo apie princą Harį ir Meghan Markle anonsas (VIDEO)
Pasirodė būsimo filmo apie princo Harry‘į ir Meghan Markle meilės istoriją anonsai.
Pramogos
Populiariausia metų komedija „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ – pagaliau internete
Lietuviškų komedijų gerbėjų laukia smagi žinia – vieną populiariausių pastarųjų metų filmų „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ jau galima išvysti ir internetu, adresu www.klasessusitikimas.lt. Kino teatruose prieš pat Naujuosius pasirodęs darbas pritraukė per 235 000 žiūrovų. Artėjant Šv. Velykoms filmą galės išvysti visi Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys kino žiūrovai – jiems patogiu metu, jaukioje namų aplinkoje.
Pramogos
Pasklido gandai apie S. Stallone mirtį
Jau ne pirmą kartą pasitaiko atvejų, kuomet tarp netikrų interneto naujienų pasirodo gandai apie kokios nors įžymybės mirtį, tačiau šį kartą buvo peržengtos visos ribos.
Pramogos
Didysis šou meistras N – 13 (VIDEO)
Paprasti žmonės gali sukurti nepaprastų dalykų. Pasiruoškite didžiulei įkvėpimo ir grožio simfonijai nepaprastai gražioje ir optimistiškoje istorijoje „Didysis šou meistras“.
Pramogos
„Disney“ paskelbė kursianti naują „Žvaigždžių karų“ trilogiją
Kino studija „Disney“ paskelbė apie savo planus kurti naują fantastinės kino sagos „Žvaigždžių karai“ (Star Wars) trilogiją.
Pramogos
Žmogžudystė Rytų eksprese N-13 (VIDEO)
Prabangus traukinys, vienas kito nepažįstantys, labai skirtingi keliautojai ir... viena žmogžudystė. Pagal kultinį A. Kristi romaną sukurtoje mistinėje kriminalinėje dramoje „Žmogžudystė Rytų eksprese“ – patys ryškiausi aktoriai ir pats painiausias tyrimo labirintas.
Pramogos
Patvirtinta naujo filmo apie James’ą Bond’ą data
Oficialiai patvirtinta, kad jubiliejinis, 25-asis filmas apie slaptą Didžiosios Britanijos agentą James’ą Bondą pasirodys 2019 m. lapkričio 8 d.
Komentarai
Kodėl valdžiai verta išnaudoti bandos efektą?
Daug naudingų sprendimų valdžia gali priimti atsižvelgdama į tai, kad žmonės linkę elgtis kaip dauguma, – veikia vadinamasis bandos sindromas.
Pramogos
Savaitės filmas: „Pradink“ (Get out)
Jauna, žavi baltaodė mergina kviečia savo juodaodį vaikiną savaitgalį aplankyti jos tėvus, kurie gyvena nuošalioje vietoje užmiestyje. Vaikinas jaudinasi, kaip jį – juodaodį – priims merginos tėvai.
Pramogos
„Liūtas“ („Lion“)
Šešiems „Oskarams“ nominuota drama „Liūtas“ – pagal tikrą istoriją sukurtas sukrečiantis, unikalus ir neįtikėtinas pasakojimas apie žmogų, kuris ieškojo savo namų.
Pramogos
Kardashian seserys vaidins filme
Prie naujame filme „Oušeno aštuntukas” pasirodysiančių aktorių prisijungs dar dvi žinomos moterys.
Pramogos
„Baltic View”: naujuosius metus pradėkime prasmingais filmais
Sausis – bene svarbiausias mėnuo metuose. Pasibaigus šventėms ir kalėdiniam šurmuliui pagaliau laiko galime skirti ir sau, nusistatyti naujųjų metų siekius. „Baltic View” šiemet kviečia svajoti apie didžius dalykus – sausio viduryje projektas oficialiai startuoja su trimis abejingų nepaliksiančiais filmais.
Pramogos
Savaitės filmas: Žudikų brolija (Assassin's Creed JAV, 2016)
Dar viduramžiais paslaptingieji asasinai – elitiniai žudikai – krauju prisiekė saugoti Obuolį nuo Tamplierių ordino – ginti ir saugoti iki paskutinio atodūsio, iki paskutinės gyvos asasinų kartos. Jame slypinti pavojinga galia Tamplierius paverstų žiauriais ir vieninteliais šio pasaulio valdovais...
Pramogos
Lietuvių projektas po bendra vėliava pasauliui pristato Lietuvos, Latvijos ir Estijos filmus
Baltijos filmus pristatantis projektas „Baltic View” kviečia susipažinti ir artėjančių švenčių proga pirmiesiems žiūrovams dovanoja fantastišką galimybę lietuviškus, latviškus ir estiškus trumpametražius filmus žiūrėti nemokamai.
Pramogos
Danielis Craigas ir vėl taps Džeimsu Bondu?
Praėjusiais metais pareiškęs, kad „geriau persipjaus riešus, nei vaidins dar viename filme apie slaptąjį agentą Džeimsą Bondą, britų aktorius Danielis Craigas pakeitė savo nuomonę.
Pramogos
Aktorius vaidins undinę
Holivudo gražuoliukas, moterų numylėtinis aktorius Chaningas Tatumas vaidins undinę žinomo filmo „Purslai“ naujame pastatyme.
Pramogos
„50 pilkų atspalvių“ - blogiausias metų filmas
„Oskarų“ apdovanojimų ceremonijos išvakarėse buvo apdovanoti ir blogiausi 2015-ųjų kino kūrėjai. Los Andžele išdalyti „Auksinės avietės“ apdovanojimai, kurių metu paskelbiami prasčiausi praėjusių metų darbai kino industrijoje.
ŽYMA
STUMTELĖJIMO TEORIJA