sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Aktualijos
Košmaras Sheffielde: 12 metų berniukas pašautas gatvėje
Šefilde siaubingo išpuolio metu buvo pašautas 12 metų berniukas.
Aktualijos
Šokiruojantis užpuolimas: šalia baro peiliu sužalotas dvejų metukų vaikas
Šalia Vakarų Bromwich esančio baro peiliu buvo užpultas ir subadytas 24 metų amžiaus vyras, taip pat peiliu sužalotas dvejų metukų amžiaus vaikas.
Pramogos
Grąžina pinigus už neįvykusį koncertą „Lietuvai 100“
Nors viešai baimintasi, kad bilietus į atšauktus koncertus „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone įsigiję žmonės neatgaus išleistų pinigų, jie šią savaitę pradėti grąžinti.
Pramogos
Kodėl žlugo koncertai „Lietuvai 100“?
Praėjusią savaitę Jungtinės Karalystės ir Airijos lietuvių bendruomenes sukrėtė tūkstančių žmonių planus sugriovusi žinia: atšaukiami Lietuvos šimtmečiui paminėti skirti grandioziniai koncertai Dubline ir Londone. Tai – faktas, bet kodėl viskas taip susiklostė?
Pramogos
Oficialu: koncertai „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone neįvyks
Lietuvos šimtmečiui paminėti skirti grandioziniai koncertai Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje neįvyks – tai penktadienį patvirtino jų organizatoriai.
Pramogos
Dėl šimtmečio koncertų Londone ir Dubline – nežinia
Jau ne pirmas mėnuo Jungtinėje Karalystėje platinami bilietai į grandiozinius koncertus Londone ir Dubline, skirtus Lietuvos šimtmečiui pažymėti, tačiau sulaukta rimtų signalų, kad šie renginiai gali neįvykti.
Lietuva
Vienybė težydi!
Šiandien, vasario 16-ąją, visų mūsų laukia labai didelė šventė – vasario 16-ąją minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimto metų jubiliejų. Trumpai apžvelgiant šalies istoriją paskutinieji „Tautiškos giesmės“ žodžiai atrodo itin svarbūs. Gal net svarbiausi.
Pramogos
Užsieniečiai linkėjimus Lietuvai siunčia lietuviškai
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursų studentai siunčia šventinius linkėjimus Lietuvai.
Pasaulio lietuviai
Jaunimui šimtametė Lietuva patraukli savo paveldu
Koks ryšys sieja anuomet, prieš šimtmetį, atkurtą valstybę ir po 1990-ųjų atgimusioje Lietuvoje gimusį žmogų, jaunosios kartos atstovą? Atrodo, sąlyčio taškų reikia gerokai paieškoti, bet jaunas lietuvis, ketvirtadalį savo gyvenimo Jungtinėje Karalystėje praleidęs Andrius Vaicenavičius tikino, kad pirmiausia ryšį su Tėvyne turime rasti patys, jis gali tapti asmeninio gyvenimo kokybės ir šalies ateities garantu.
Pramogos
Atidžiai dairykitės Londone – mieste netrūks lietuviškų akcentų
Žinia apie atkurtos Lietuvos šimtmetį Jungtinėje Karalystėje pasklis plačiai – nuo poeto Antano Šimkaus eilių Londono metro stotyse, beveik pusšimčio skaitmeninių ekranų, skelbiančių šalies Nepriklausomybės šventę, iki iškilmingo akordeonisto Martyno Levickio koncerto pačioje miesto širdyje ir Lietuvos vėliavos iškėlimo ceremonijos sostinės Barkingo ir Dagenhamo rajono savivaldybėje.
ŽYMA
SUŽALOTAS VAIKAS