ketvirtadienis, liepos 2 d.
Verslas
Sugedo telefonas? Neškite jį į „Tele2“ saloną!
Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda. Taip nutikus, taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.
Pramogos
Middleton šeima įsipainiojo į įšžaginimo skandalą
Už Didžiosios Britanijos princo Williamo ištekėjusios Kate sesers Pippos Middleton uošvis Prancūzijoje apkaltintas nepilnamečio išžaginimu, naujienų agentūrai AFP pranešė vienas šaltinis teisme.
Gyvenimas
Ezoterikai atskleidė dar negirdėtus faktus apie kates
Katė – vienas iš pačių magiškiausių gyvūnų žemėje. Jos aura tokia didelė, kad apima ne tik konkretų žmogų, bet ir jo šeimą, namus ir teritoriją, kurią katė laiko sava, rašo Roma Vičienė, projekto Mėnesiena: Būrimas kortomis įkūrėja.
Pasaulis
Mažas stebuklas: griuvėsių įkalinta katė išgyveno
Žemės drebėjimo suniokotoje centrinėje Italijoje tebesitęsiant gelbėjimo ir paieškoms darbams, ugniagesiams pavyko iš po griuvėsių ištraukti katę.
Lietuva
Neregistruoti augintiniai bus konfiskuojami
Gyvūnų mylėtojai nuo Naujųjų metų turės rūpesčių ir išlaidų. Didelis galvos skausmas kankins tuos, kurie savo auginamų šunų, kačių ir šeškų nesuženklins ir neužregistruos valstybiniame registre. Teisės aktai numato, kad augintinius reiks užregistruoti per 15 mėnesių skaičiuojant nuo 2016-ųjų sausio 4-osios.
ŽYMA
SUGEDO TELEFONAS