antradienis, sausio 19 d.
Pasaulis
Kremliaus kritikas A. Navalnas grįžo į Maskvą, oro uoste jį išsivedė policija
Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą grįžo į Maskvą iš Vokietijos. Oro uoste jį išsivedė teisėsaugos pareigūnai. Pagal skrydžio planą, iš
Pasaulis
Rusijoje areštuotas 26 pagyvenusių moterų nužudymu įtariamas vyras
Rusijos policija antradienį pranešė areštavusi 26 pagyvenusių moterų apiplėšimu ir nužudymu 2011–2012 metais įtariamą vyrą, kuris buvo identifikuotas atikus tūkstančius
Pasaulis
Austrijos policija sulaikė 14 asmenų, pateikė naujų detalių apie Vienos užpuoliką
Austrijos policija per reidus, susijusius su kruvinu pirmadienio išpuoliu Vienoje, areštavo 14 asmenų ir nerado įrodymų, kad vykdant išpuolį būtų
Lietuva
Lietuvoje sulaikyto JAV milijardieriaus byloje – netikėtas posūkis: A. Khawaja turėtų būti suimtas, bet jau džiaugiasi laisve
Rugsėjo pradžioje Lietuvoje teisėsaugos sulaikytas JAV milijardierius Ahmadas Andy Khawaja šiuo metu turėtų būti už grotų, tačiau džiaugiasi laisve –
Aktualijos
Minske sulaikyta opozicijos Koordinacinės tarybos prezidiumo narė L. Vlasava
Minske pirmadienį buvo sulaikyta teisininkė Lilija Vlasava, opozicijos Koordinacinės tarybos prezidiumo narė, pranešė jos bendražygiai. „Maždaug prieš pusvalandį sulaikyta Koordinacinės tarybos
Pasaulis
Koriupcija
Dėl žurnalisto arešto Rusijoje sulaikyti buvę policininkai
Rusijoje tyrėjai trečiadienį pranešė sulaikę penkis buvusius policijos pareigūnus, vykdydami tyrimą dėl didelį visuomenės pasipiktinimą sukėlusio žurnalisto Ivano Golunovo arešto pagal sufabrikuotus kaltinimus narkotikų platinimu.   
Aktualijos
18-metis savo kūne slėpė aukščiausios klasės narkotikus
Narkotikus savo organizme slėpęs paauglys išvengė kalėjimo.
Aktualijos
Nusikaltimų mastai Notting Hill festivalyje: daugiau nei pusė visų sulaikymų – del narkotinių medžiagų
Savaitgalį sostinėje praūžė garsusis Notting Hill karnavalas. Linksmybių čia tikrai netruko, ką veikti turėjo ir policija. Oficialiame pranešime pareigūnai atskleidė per savaitgalį sulaikę daugiau nei 350 piliečių, kurių pusė areštinėje atsidūrė dėl su narkotinėmis medžiagomis susijusios neleistinos veiklos.
Pasaulis
Šiaurės Korėjoje savaitę laikytas australas nesako, kas jam buvo nutikę
Šiaurės Korėjoje savaitę laikytas australų studentas ketvirtadienį atvyko į Pekiną ir žurnalistams tvirtino, kad jo būklė „labai gera“, bet nesakė, kas jam buvo nutikę.
Pramogos
104-erių senolė buvo sulaikyta policijos: išsipildė jos didžiausias troškimas
Sulaukusi įspūdingo 104 metų amžiaus Anne Brokenbrow turėjo vieną neišsipildžiusią svajonę – būti sulaikyta policijos. Vos tik apie tai užsiminė, šimtametė jau buvo sodinama į pareigūnų automobilį.
Aktualijos
Įprasto policijos patikrinimo metu automobilyje rasta beveik pusė milijono svarų
Policijos reido metu pareigūnai sustabdė automobilį, kurio bagažinėje jie rado beveik pusę milijono svarų sterlingų, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
„Turtingas“ išmaldos prašytojas deportuotas iš šalies
Sulaikius išmaldos prašytoją ir jo kišenėse radus kelis šimtus svarų sterlingų, jis buvo deportuotas atgal į savo gimtąją šalį, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Šiurpiojo gaisro Stafforde atomazga: keturių sudegusių vaikų tėvai sulaikyti policijos
Natalie Unitt, 24-erių, bei Chrisas Moultonas, 28-erių, buvo sulaikyti kaltinant netyčinėmis žmogžudystėmis bei aplaidumu po to kai antradienį įsiplieskusiame gaisre žuvo keturi vaikai: Riley Holt, aštuonerių, Keegan Unitt, šešerių, Olly Unitt, trejų, ir Tilly Rose Unitt, ketverių.
Pasaulis
Suimta savo devynių mėnesių dukrytę vandeniu kankinusi mama.
Sausio 26 dieną Caitlin Alyse Hardy savo paskyroje Facebook socialiniame tinkle pasidalino šokiruojančiu įrašu: moteris ant savo miegančio kūdykio galvos liejo vandenį, jos devynių mėnesių dukrytė springo bei verkė kol fone girdėjosi kažkieno juokas.
Aktualijos
Wimbledone pareigūnai pašovė vyrą
Ginkluoti policijos pareigūnai ankstyvą pirmadienio rytą per pasalą prie įtariamųjų plėšikų namų pašovė vieną vyrą. Pietvakarinėje Londono dalyje, Wimbledone, netoliese įvykio vietos gyvenantys žmonės tuo metu slėpėsi savo namuose.
Aktualijos
Sprogimas Londone namą paliko be sienų (nuotraukos)
Penktadienį vakare pietvakarių Londone nugriaudėjus sprogimui gyvenamajame name, pastatas liko be fasado sienų, aukų įvykio metu pavyko išvengti, du žmonės sužeisti.
Aktualijos
N. Djokovičiaus sugrįžimas
Kurį laiką iš pasaulio teniso elito dingęs serbas Novakas Djokovičius grįžo su trenksmu – jis laimėjo Wimbledono turnyrą.
Aktualijos
R. Berankis Londone neužsibuvo
Wimbledone prasidėjusio „Didžiojo kirčio“ teniso turnyre pasirodymą po pirmosios kovos baigė vienintelis Lietuvos atstovas Ričardas Berankis.
Aktualijos
Londone nuo bėgių nuriedėjo keleivinis traukinys
Pirmadienį anksti ryte Vakarų Londone nuo geležinkelio bėgių nuriedėjus keleiviniam traukiniui sutrikdytas eismas ir kilo didžiulė sumaištis.
Pramogos
Biblijos skaitovas traukinyje sukėlė paniką
Pirmadienį ryte vienoje iš Londono stočių piko valandomis kilo panika, kai vyras garsiai ėmė skaityti religinius tekstus.
ŽYMA
SULAIKYMAS