sekmadienis, balandžio 11 d.
Pramogos
Į Vietnamą sugrąžinti pirmieji JK sunkvežimyje rastų žmonių palaikai
Į Hanojų iš Londono oro bendrovės „Vietnam Airlines“ lėktuvu ankstų trečiadienį buvo parskraidinti pirmieji praėjusį mėnesį Jungtinėje Karalystėje sunkvežimyje rastų žmonių palaikai, pranešė šaltinis iš oro uosto saugumo tarnybos.
Aktualijos
JK vairuotojas, kurio sunkvežimyje rasti 39 kūnai, prisipažino dėl dalies nusikaltimų
Vairuotojas britas, kaltinamas vilkiko priekaboje šaldytuve rastų negyvų 39 vietnamiečių migrantų nužudymu, pirmadienį pateikė kaltės pripažinimo pareiškimą dėl sąmokslo suteikti pagalbą neteisėtai imigruoti.
Aktualijos
Wiltshire sunkvežimyje rasta 15 žmonių - uždarė A350 kelią
Jau antrajame tokio pobūdžio incidente per pastarąsias savaites, netoli Chippenham, Wiltshire sustabdytame sunkvežimyje buvo aptikta 15 žmonių.
Aktualijos
Sukrečiančias SMS iš vilkiko priekabos gavę tėvai sulaukė patvirtinimo: tai mūsų dukra
Vietnamietės, kuri siuntė artimiesiems šiurpias žinutes iš vilkiko priekabos, kūną iš tikrųjų rado tarp 39-ių migrantų kūnų.
Aktualijos
Netoli Londono sunkvežimio priekaboje rasti 39 lavonai
Netoli Londono sunkvežimio priekaboje trečiadienį buvo rasti 39 lavonai, pranešė britų policija.
IT ir transportas
„Tesla“ pristatė elektrinį sunkvežimį, viena įkrova nuvažiuojantį 800 km
JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“ žengė svarbų žingsnį – pristatė pirmąjį įmonės istorijoje elektrinį sunkvežimį. Jo pavadinimas – „Tesla Semi“.
Aktualijos
Penki naudingi patarimai, kaip planuoti šeimos finansus rudenį
Finansų planą daugelis šeimų sudaro nuo sausio 1 dienos. Nauji metai – tai ir nauji tikslai, nauji planai, nauji pasiryžimai. Deja, žiemą geri norai susiduria su negailestinga realybe – po švenčių ištuštėjusios piniginės, didelės šildymo sąskaitos. Dažnai ryžtas finansus planuoti kitaip išblėsta jau vasarį... Ruduo – ko gero, tinkamesnis laikas naujai pradžiai ir naujam šeimos finansų planui.
ŽYMA
SUNKVEŽIMIS