šeštadienis, sausio 23 d.
Pasaulis
Kalnų Karabache tęsiasi nuožmūs susirėmimai
Azerbaidžano ir Armėnijos pajėgos suintensyvino susirėmimus dėl separatistinio Kalnų Karabacho regiono, Azerbaidžanui sekmadienį surengus naują didelio masto puolimą, pranešė Armėnijos
Pasaulis
Nepaisant raginimų nutraukti ugnį, Kalnų Karabache auga žuvusiųjų skaičius
Nepaisant tarptautinių raginimų nutraukti ugnį, tarp Azerbaidžano ir Armėnijos pajėgų pirmadienį vyko įnirtingos kovos, išprovokavusios karingą regiono žaidėjos Turkijos retoriką
Aktualijos
Susirėmimai Kalnų Karabache: ar kils naujas karas?
Per dešimtmečių senumo teritorinį ginčą atsinaujinus nesutaikomų priešininkų Azerbaidžano ir Armėnijos kovoms, žuvo mažiausiai 24 žmonės, o pasaulis sekmadienį ragino
Pasaulis
Skelbiama mobilizacija
Per susirėmimus Kalnų Karabache žuvo civilių, praneša Baku ir armėnų separatistai
Per įnirtingus susirėmimus nuo Azerbaidžano atsiskyrusiame Kalnų Karabacho regione žuvo civilių abiejose konflikto pusėse, pranešė Bakų ir separatistų pareigūnai, apkaltinę
Anglijoje
Londone per susirėmimus po protesto sužeista 14 policininkų
Jungtinės Karalystės policijos vadovė pranešė, kad po šeštadienį Londone įvykusios daugiausia taikios demonstracijos „Black Lives Matter“ („Juodųjų gyvybės svarbios“) per
Aktualijos
Edmontone gatvėje užpultas ir negyvai užbadytas vyras
Nelaimė įvyko praėjus mažiau nei 24 valandoms nuo to laiko, kai Lewishame mirtinus sužalojimus patyrusio vyro gyvybė užgeso ligoninėje.
Gyvenimas
Kaip vaikinai be žodžių išsako meilę?
Paprastai vyrai nemėgsta reikšti savo jausmų ir nekalba apie juos taip atvirai kaip moterys. Jie verčiau patylės, kai nejaučia stiprios būtinybės ką nors pasakyti. Merginos dėl to jaučiasi sutrikusios. Jos trokšta, kad mylimas vaikinas kalbėtų apie tai, ką jaučia ir galvoja.
Gyvenimas
Kiek kartų mylisi laimingos poros?
Ar tikrai kuo daugiau sekso, tuo geriau? Savaime suprantama, kad blaškantis tarp darbo, šeimos, namų ir santykių, tokiam maloniam atsipalaidavimui kartais nelieka nei laiko, nei jėgų. O gal tai – noras įtikti, būti karšta/-tu, nesveikas persistengimas ir dar filmų įtaka, kai seksas sureikšminamas iki begalybės? Juk daugiau visi kalba apie seksą, o ne apie meilę. Toronto universiteto mokslininkai savo apklausoje atskleidžia, jog laimingiausios poros seksu užsiima ne taip jau dažnai – kartą per savaitę (tyrime buvo analizuojami 28 tūkst. žmonių duomenys), praneša Daily Mail.
Aktualijos
Moteris sėdo už grotų, nes iš vyro negavo vieno dalyko
Policija suėmė moterį už tai, kad ji bandė nužudyti savo vyrą, nes negavo sekso. Šis atsisakė su ja mylėtis, nes nebuvo nuotaikos.
Gyvenimas
Ką daryti, jeigu santykius apniko rutina?
Prastais tarpusavio santykiais dažniausiai skundžiasi poros, patekusios į vadinamuosius užburtus santykių ratus. Tačiau nepakanka vieną kartą iš tokio rato ištrūkti, kad santykiai pagerėtų, svetainėje psychologytoday.com rašo klinikinis psichologas Konstantinas Lukinas. Anot jo, tik užglaisčius susidariusias situacijas, ateityje galima tikėtis darnių santykių, bet ne visada suprantame, kad turime paisyti net ir tų partnerio poreikių, kurie mums atrodo nepriimtini.
Gyvenimas
Naujos eros santuoka: kas padeda ją puoselėti?
Kas gali išsaugoti santykius, kurią baigia sunaikinti juos prislėgusi kasdienybės rūpesčių našta? Šeimos santykių psichologas Borisas Hercbergas paaiškino, kur reikėtų ieškoti išsigelbėjimo ir kas yra svarbiausia šiuolaikinei santuokai, kad ji išsilaikytų.
Gyvenimas
Ar žinote, kad mylėtis reikia mokėti?
Seksas, kurio išmokome iš interneto veda link sutuoktinių seksualinio nepasitenkinimo, sukeliančio įtampą, konfliktus, skatina neištikimybę. Vyras ir žmona turi išmokti mylėtis ir taip suteikti bei patirti seksualinį pasitenkinimą, stiprinantį šeimą.
Gyvenimas
Vis daugiau žmonių negeba susirasti sau poros
Remiantis naujo mokslinio tyrimo rezultatais, publikuotais žurnale „Personality and Individual Differences“, nesugebėjimas susirasti poros tampa vis labiau paplitusiu reiškiniu šiuolaikiniame pasaulyje.
Pramogos
Paaiškėjo tikroji gražiausios Holivudo poros skyrybų priežastis
Daugybė Channingo Tatumo ir Jennos Dewan gerbėjų buvo priblokšti, sužinoję, jog po 13 bendro gyvenimo metų pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Šią naujieną jiedu paskelbė socialiniuose tinkluose pasidalydami širdį veriančiu įrašu.
Aktualijos
Apsikabino ir nušoko po traukinio ratais
27-erių Melissa Wood, ir 34-erių Christopher Linley, abu buvo rasti negyvi ankstų antradienio rytą po traukinio ratais Pietų Jorkšyro traukinių stotyje.
Pramogos
Atskleista visa tiesa apie būsimus jaunavedžius
Nors eilėje į karališkąjį sostą princas Harry šiuo metu yra penktas, jam prieš akis – kiek netikėtas likimas, spėja vienas chiromantijos ekspertas, žvelgdamas į Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos atstovo delną. Tiesa, jo sužadėtinės Meghan Markle delne jis pamatė kai ką neįprasto: tuo gali pasigirti tik maždaug procentas Žemės gyventojų.
Gyvenimas
Nuo sekso senstama?!
Panašu, kad taip. Išvadą, jog seksualinis aktyvumas turi įtakos senėjimo procesui, padarė mokslininkai iš Brazilijos Pietų Rio Grandės universiteto.
Pramogos
B. Pitto mylimoji jaunesnė už jį 32-ejais metais
Visame pasaulyje žinomas aktorius Bradas Pittas laiko veltui nešvaisto. Po skandalingų skyrybų su aktore Angelina Jolie, jis jau savo pašonėje šildo naują simpatiją. Viskas lyg ir būtų gerai, pora tinka vienas kitam, tik mergina už B. Pittą yra jaunesnė 32 metais.
Pramogos
Lietuvos vardas skamba pirmose JAV antraštėse, dėl to kalta viena lietuvė
Pastarosiomis dienomis Lietuvos vardą linksniuoja daugelis itin populiaraus JAV atlikėjo Drake‘o gerbėjų. Jo naujoji simpatija iš Lietuvos kilusi Bria Vinaitė.
Gyvenimas
Šie požymiai padės suprasti, kad jis – ne jums
Tobulų porų nėra arba, kitaip tariant, visi susiduria su tam tikromis santykių problemomis. Vis tik, jei dažnai pagalvojate, kad jūsų vyras – tarsi mažas vaikas suaugusio vyro kūne, galbūt pats laikas iš naujo įvertinti santykius ir jų ateitį, rašo Cosmopolitan.com.
ŽYMA
SUSIRĖMIMAI