ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
D. Grybauskaitė patvirtino susirašinėjimą su E. Masiuliu, tačiau ne laiškų autentiškumą
Prezidentė Dalia Grybauskaitė neneigia susirašinėjusi su politinės korupcijos byloje įtariamu buvusiu liberalų lyderiu Eligijumi Masiuliu, tačiau sako negalinti patvirtinti publikuotų laiškų autentiškumo.
Pasaulis
Norvegija pažabojo pabėgėlius
Norvegija skelbiasi pažabojusi pabėgėlių krizę. Specialistų teigimu, į šalį pabėgėliai ir nelegaliai, kurie vėliau prašo minėto statuso nebeplūsta todėl, kad Norvegija ir kitos Europos šalys suvaržė judėjimą ir sugriežtino sienų kontrolę.
Pasaulis
Graikai įsiuto: pabėgėlius į stovyklas gabens priverstinai
Europa desperatiškai bando suvaldyti milžinišą pabėgėlių minią. Graikijos pareigūnai pareiškė, kad šiuo metu Atėnuose, prie didžiausio uosto, apsistoję emigrantai, turi kuo greičiau vykti į kariškių pastatytas stovyklas.
Pasaulis
Žinia pabėgėliams: nevykite į Europą!
“Nevykite į Europą! Netikėkite žmonių kontrobandininkais! Nerizikuokite savo gyvybėmis ir bešvaistykite pinigų! Visa tai veltui!” – tokią žinią potenciai nelegeliems ekonominiams migrantams pasiuntė Donaldas Tuskas, Europos Vadovų Tarybos pirmininkas.
Pasaulis
Pabėgėlius iš mirties vadavo ir per Kalėdas
Besibaigiančius 2015-uosius metus neabejotinai galima vadinti pabėgėlių metais. Iš karo nualintos Sirijos ir Irako plūstantys žmonės užtvindė Europos šalis, o kai kurie savo žemišką kelionę baigė tragiškai nuskendę Viduržemio jūroje.
ŽYMA
SUSIRAŠINĖJIMAS