pirmadienis, sausio 25 d.
Pasaulis
Susitikimai
ES lyderių susitikime – svarstymai dėl ginčų su Turkija ir biudžeto
Europos lyderiai ketvirtadienį susitinka spręsti ginčų, keliančių pavojų didžiuliam atsigavimo po koronaviruso paketui ir mažina galimybes reaguoti į krizes prie Turkijos ir Baltarusijos sienų.
Pasaulis
Ch. Michelio apsauginiui užsikrėtus COVID-19, atidedamas ES viršūnių susitikimas
Europos Sąjungos lyderių susitikimas, turėjęs prasidėti ketvirtadienį, atidedamas, nes Europos Vadovų Tarybos pirmininko Charles'io Michelio apsauginiui buvo nustatytas koronavirusas. Ch. Michelio
Aktualijos
A. Merkel perspėjimai: ES viršūnių susitikimas gali baigtis ir nepasiekus susitarimo
Vokietijos kanclerė Angela Merkel sekmadienį perspėjo, kad išlieka galimybė, kad Europos Sąjungos lyderiams nepavyks susitarti dėl ekonomikos gaivinimo po koronaviruso
Anglijoje
Metiniame JK bendruomenių organizacijų vadovų ir atstovų susitikime diskutuota užsienio lietuviams svarbiomis temomis
Londone lapkričio 9 d. įvyko Metinis Jungtinės Karalystės bendruomenių organizacijų vadovų ir atstovų susitikimas. Jį jau aštuntą kartą iš eilės organizavo Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje.
Anglijoje
Londone vyko Metinis Jungtinės Karalystės bendruomenių organizacijų vadovų ir atstovų susitikimas
Jį jau aštuntą kartą iš eilės organizuoja Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje. Šiemet į ambasadą atvyko virš 70 delegatų iš 36 lietuvių bendruomenių organizacijų: šalies ir įvairių miestų bendruomenių, profesionalų klubų, universitetų studentų bendrijų, religinių bendruomenių, sporto asociacijas.
Lietuva
Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi
Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Jungtinės Karalystės ambasadoriumi, minėjo Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius, kurie reikšmingai prisideda prie šalies gerovės kūrimo.
Pasaulis
UNESCO susitikime priminta apie padėtį Kryme
Rugsėjo 23 dieną UNESCO būstinėje Paryžiuje surengtas informacinis susitikimas, kuriame apžvelgta informacija, ar Ukrainos Krymo Autonominėje Respublikoje ir Sevastopolio mieste laikomasi UNESCO puoselėjamų principų. Susitikime Lietuvos nuolatinė atstovė ambasadorė Irena Vaišvilaitė trisdešimt vienos valstybės vardu pareiškė susirūpinimą dėl vis blogėjančios padėties Kryme.
Pasaulio lietuviai
Briuselyje vyko pasaulio lietuvių profesionalų klubų suvažiavimas
Rugsėjo 13-15 dienomis daugiau nei 70 lietuvių diasporos profesionalų iš 14 valstybių Briuselyje susitiko aptarti švietimo ateities Lietuvoje, dirbtinio intelekto proveržio galimybių gimtinei, pilietybės išsaugojimo, naujos Seimo apygardos temas.
Lietuva
Kanadoje besilankantis ministras Linas Linkevičius susitiko su Ukrainos prezidentu
Liepos 2 dieną Kanadoje besilankantis ministras Linas Linkevičius susitiko su Ukrainos prezidentu Volodymiru Zelenskiu. Susitikimas įvyko Toronte vykstančios trečiosios Ukrainos reformų konferencijos paraštėse.
Anglijoje
Kviečiame į susitikimus su atstovais iš Lietuvos aptarti aktualius „Brexito“ klausimus
Kaip „Brexitas“ lems mano pensiją? Ar po „Brexito“ grįžęs į Lietuvą turėsiu sveikatos draudimą ir gausiu nemokamas sveikatos paslaugas? Kokios įsidarbinimo ir verslo kūrimo galimybės Lietuvoje?
Komentarai
„Helsinkis 2“: grėsmė Baltijos šalims?
Ir vėl Helsinkis. Šiame mieste 1975 m. Vakarų ir sovietinio bloko valstybės pasirašė Helsinkio baigiamąjį aktą. Daugelis politikų ir politologų šį aktą vadina Antrojo pasaulinio karo pabaiga ir naujosios pasaulio tvarkos įtvirtinimu.
Aktualijos
Rečiau nei saulės užtemimas: D. Trumpas ir Kim Jong Unas susitiko Singapūre
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas antradienį Singapūre pradėjo istorinį susitikimą, siekdami išspręsti jau kelis dešimtmečius tvyrančią priešpriešą dėl Pchenjano branduolinės programos.
Aktualijos
D. Trumpo ir Kim Jong-uno derybose – nedaug vietos optimizmui
Pasaulis sulaikęs kvapą laukia birželio 12 d. Singapūre turinčio įvykti Donaldo Trumpo ir Kim Jong-uno susitikimo, kurio pagrindiniu akcentu turėtų tapti derybos dėl Šiaurės Korėjos branduolinės programos nutraukimo.
Aktualijos
Retas vaizdas: Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai pradėjo istorinį susitikimą
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ir Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas penktadienį pradėjo istorinį aukščiausio lygio susitikimą, itin simboliškai paspaudę vienas kitams ranką, būdami jų šalis skiriančios Karinės demarkacijos linijos priešingose pusėse.
Aktualijos
Kas laimės D. Trumpo ir E. Macrono draugystės dvikovą?
Emmanuelio Macrono valstybinis vizitas Vašingtone turėjo būti „žavesio puolimas“, siekiant svarbių politinių nuolaidų iš įtakingo priimančio asmens.
ŽYMA
SUSITIKIMAS