trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Aktualijos
Lukiškių aikštė
Vyriausybė Vilniaus savivaldybei siūlo keisti sutartį dėl Lukiškių aikštės
Vilniaus savivaldybei siūloma skubiai keisti panaudos sutartį dėl Lukiškių aikštės įtraukiant į ją Seimo priimtas įstatymo nuostatas, jei su tuo savivaldybė nesutiks, aikštė bus perimama, sako kultūros ministras Mindaugas Kvietkaukas.
Verslas
Centrinis paštas
„Lords LB Asset Management“ fondas pasirašė Vilniaus centrinio pašto įsigijimo sutartį
Valstybės valdomas Lietuvos paštas ir investicijų bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondas pasirašė Vilniaus centrinio pašto įsigijimo sutartį.
Lietuva
Palydovus gaminanti lietuvių kompanija „NanoAvionics“ pasirašė sutartį dėl skrydžių „SpaceX“ raketomis
Vilniaus universitete susikūrusi mažuosius palydovus gaminanti kompanija „NanoAvionics“ kartu su skrydžius į kosmosą organizuojančia vokiečių kompanija „Exolaunch“ birželio 29 d.
Pasaulis
Breksitas
„Brexit“ problemos: 4 temos, galinčios sugriauti būsimą JK ir ES prekybos susitarimą
ES vyriausiasis „Brexit“ derybininkas Michelis Barnier išreiškė nuoskaudą, kad kol kas „nėra jokio esminio proveržio derybose“ po ketvirtojo derybų tarp Jungtinės Karalystės ir ES raundo, pranešė portalas „Euronews“.
Anglijoje
Johnsonas skelbia pertrauką „Brexit“ sutarties tvirtinimui
Didžiosios Britanijos premjeras Borisas Johnsonas antradienį paskelbė stabdantis pastangas užsitikrinti „Brexit“ sutarties patvirtinimą parlamente, kai įstatymų leidėjai šiam dokumentui išreiškė preliminarų pritarimą, bet atmetė jo siūlymą prastumti susitarimą jau ateinančią savaitę, iki Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos galutinio termino – spalio 31-osios.
Anglijoje
Airija nusivylusi vis atidėliojamu „Brexit“ sutarties patvirtinimu
Airijos vicepremjeras Simonas Coveney pirmadienį išreiškė nepasitenkinimą, kad Didžioji Britanija nesugeba ratifikuoti susitarimo dėl šalies tvarkingo išstojimo iš Europos Sąjungos.
Anglijoje
Premjerė atsisako atmesti „Brexit“ be sutarties galimybę
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May ėmėsi galvoti apie naują „Brexit“ strategiją, kai įstatymų leidėjai atmetė jos parengtą susitarimą dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos, ir pakartojo neatmetanti potencialiai žalingo išstojimo iš Bendrijos nesudarius jokios sutarties scenarijaus.
Pramogos
Lietuvės apsilankymas grožio salone vos nesibaigė tragedija
Rytų Londone, Walthamstow rajone gyvenanti moteris nuėjusi į grožio saloną po kelių dienų pasigailėjo.
ŽYMA
SUTARTIS