antradienis, spalio 27 d.
Aktualijos
Karantinas
Vyriausybė neskuba visiškai atsisakyti karantino priemonių
Vyriausybė trečiadienį mėnesiui pratęsė sienų kontrolę, taip pat leido uždaruose renginiuose dalyvauti daugiau žmonių, tačiau, jei virusas vėl pradėtų plisti šalyje, viduje vykstančiuose renginiuose vėl galėtų būtų grąžintas privalomas kaukių dėvėjimas.
Gyvenimas
Akušerė-ginekologė Anglijos lietuvėms: „Svarbiausia rasti savo gydytoją, kuriuo pasitikėtum”
Pripažinkime, kad ginekologinė apžiūra visais laikais skyrėsi nuo apsilankymų pas kitus gydytojus, buvo abgaubta baimėmis ir mitais. Kita vertus, dabartinė akušerijos – ginekologijos sritis visame pasaulyje sparčiai kinta.
Aktualijos
Opozicija ruošia interpeliaciją sveikatos apsaugos ministrui
A. Verygai teks ruoštis dideliam išbandymui – reaguodamos į pastarųjų savaičių įvykius opozicinės Seimo frakcijos susivienijo ir rengia interpeliaciją.
Pramogos
Grožio kraštutinumai: dešimtys plastinių operacijų ir anoreksija
„Grožis – skonio reikalas“, sako senas posakis. Nors kiekvienas jį suprantame skirtingai, plastinė chirurgija, alinančios dietos ir kiti būdai, stengiantis atitikti visuomenėje vyraujančius grožio standartus, šiandien, regis, nieko nebestebina.
Pramogos
Anoreksiją įveikusi Valerija Iljinaitė privertė aiktelėti garsenybes
Superšou „Mes – vieno kraujo“ dalyviai toliau kovoja dėl išlikimo projekte. Viena muzikinio projekto dalyvių – Valerija Iljinaitė – pasirinko ypač ambicingą užduotį. Vos 21-ių metų mergina nutarė įsikūnyti į vieną žymiausių operos solisčių visame pasaulyje – Montserrat Caballe.
Pramogos
Stilistė Agnė Stumbrė dar kartą ryžosi plastinei operacijai
Stilistė Agnė Stumbrė vėl ryžosi gulti po skalpeliu. Jai buvo atliktos net dvi plastinės operacijos.
Sveikata
Slapti simptomai, išduodantys krūties vėžį
Kasmet Lietuvoje diagnozuojama apie 1300 naujų krūties vėžio atvejų – tai dažniausiai moterims nustatoma onkologinė liga ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių, todėl spalis skelbiamas kovos prieš krūties vėžį mėnesiu.
ŽYMA
SVEIKATOS MINISTERIJA