šeštadienis, kovo 6 d.
Pramogos
Atlikėja Liepa šiais metais žada numesti 10 kg: atskleidė, kaip pasieks norimus rezultatus
Visiems puikiai žinoma atlikėja Liepa nusprendė pasikeisti. Tačiau tai ją paskatino ne stereotipiškas merginų požiūris atsikratyti kelių kilogramų, o noras jaustis geriau nei dabar.
Pramogos
Kembridžo kunigaikščiai pasielgė itin kilniai
Didžiosios Britanijos princas Williamas ir jo sutuoktinė Catherine veža kalėdinius sveikinimus ir dovanų britų kariams, tarnaujantiems Akrotyrio karališkųjų oro pajėgų bazėje Kipre.
Pramogos
Princas Williamas lankosi Afrikoje
Britų princas Williamas prieš Londono konferenciją dėl nelegalios prekybos laukiniais gyvūnais šią savaitę lankosi Afrikoje, kur aptarinėja grėsmes gamtosaugai.
Pramogos
May ir princas Williamas dalyvaus minėjime
Didžiosios Britanijos princas Williamas ir ministrė pirmininkė Theresa May trečiadienį kartu su 2 tūkst. svečių dalyvaus ceremonijoje, skirtoje 100-osioms Amjeno mūšio, paspartinusio Pirmojo pasaulinio karo pabaigą, metinėms.
Pramogos
Kokio daikto negali turėti kunigaikščių vaikai?
Kembridžo kunigaikščiai princas Williamas ir Kate Middleton pradžiugino pasaulį pasidaliję žinia apie šeimos pagausėjimą. Monarchai retai kada viešai pasakoja, kaip jiems sekasi auginti princus George‘ą ir Louisą bei princesę Charlotte. Tiesa, kiek atviresni yra Kensingtono rūmų atstovai. Šį kartą jie papasakojo, kokiu daiktu Williamas ir Kate neleidžia naudotis mažiesiems rūmų gyventojams.
Pramogos
Princas Williamas atsisėdo į neįgaliojo vežimėlį
Princas Williamas niekada nebijo iššūkių ir kiekviename oficialiame karališkame vizite stengiasi išbandyti viską, kas jam pasiūloma. Šį kartą jis atsisėdo į neįgaliojo vežimėlį tam, kad kartu su neįgaliųjų draugija galėtų sužaisti krepšinio partiją.
Pramogos
Kate Middleton laukia vienas sunkiausių sprendimų gyvenime
Didžiosios Britanijos Kembridžo kunigaikštienei Kate gali tekti priimti sudėtingą sprendimą, jeigu Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimų dalyvės nuspręs rengtis juodai, protestuodamos prieš lytinį priekabiavimą kino industrijoje.
ŽYMA
SVORIO METIMAS