ketvirtadienis, vasario 25 d.
Sveikata
Svorį galima kontroliuoti ir be dietų, arba 7 paprastos valgymo psichologijos taisyklės
Visi žinome, kad sveika mityba yra vienas svarbiausių veiksnių gerai sveikatai, savijautai ir išvaizdai. Tačiau ne taip akivaizdu, kad dažniausiai
Sveikata
6 hormonai, kurie trukdo numesti svorio
Veiksminga instrukcija moterims! Jei priaugate svorio, nepaisant visų priemonių, kurių ėmėtės, pasitikrinkite, ar hormonai nėra problema, kodėl jums sunkiai sekasi. Ši
Sveikata
Mitybos specialistė Agnė Juknienė atskleidžia paslaptį: maisto daug, o svoris krenta
Apie sveiko maisto reikalingumą ir naudą, visi girdime dažnai. Televizija, reklamos vis primena apie tai, ką verta valgyti, o kas nereikalinga. Šių laikų grožio kultas diktuoja madas, pagal kurias kiekvienas iš mūsų turime būti -liekni, gražūs ir verti žurnalo viršelio.
Pramogos
Atlikėja Liepa šiais metais žada numesti 10 kg: atskleidė, kaip pasieks norimus rezultatus
Visiems puikiai žinoma atlikėja Liepa nusprendė pasikeisti. Tačiau tai ją paskatino ne stereotipiškas merginų požiūris atsikratyti kelių kilogramų, o noras jaustis geriau nei dabar.
Sveikata
Moksliškai įrodyta: egzistuoja paprastas būdas numesti svorio ir vėl jo nepriaugti
Svorio metimas metų pradžioje neretai užvaldo daugelio žmonių mintis. Tačiau, jei buvote užsibrėžę tikslą 2019-aisiais numesti svorio, labai tikėtina, kad iki šiol greičiausiai susidūrėte su nemenkais iššūkiais.
Pramogos
D. Meiželytė atskleidė, kaip dažnai sveriasi: taip gyvenu jau trejus metus
Šio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės kalbės apie savo svorį ir jo pokyčius. Dainininkė ir buvusi Seimo narė Donalda Meiželytė laidoje sakys, kad stengiasi griežtai kontroliuoti savo svorį
Pramogos
50 kg atsikračiusi daugiavaikė mama R. Antonovienė gerbėjus nustebino prabangia fotosesija
Rima Antonovienė ryžosi dar vienai avantiūrai – savaitgalį jos gerbėjai internete išvydo moters nuotraukas, kuriose ji pozuoja gulėdama prabangioje lovoje... Moteris buvo apdėta vynuogėmis, sidabriniais indais, o aplink matėsi karaliaus Liudviko stiliaus paveikslai ir krištoliniai sietynai.
Pramogos
50 kg atsikračiusi R. Antonovienė sulaukia ne tik vyrų, bet ir moterų dėmesio
Daugiau kaip 50 kilogramų atsikračiusi Rima Antonovienė sulaukia vis daugiau vyrų dėmesio. Rima savo vyrui pasakė, kad jis nėra nusipelnęs gyventi su „banginiu“, todėl ėmėsi kardinalių pasikeitimų ir atsikratė antsvorio.
Lietuva
G. Nausėda atverčia kortas dėl prezidento rinkimų
Gitanas Nausėda nuo šiandien nebeslapukaus – rinkimuose jis pasiryžęs dalyvauti. Šį savo sprendimą neseniai SEB banką palikęs ekonomistas pranešė Saulėtekyje per šalia Gyvybės mokslų centro vykusią konferenciją.
Lietuva
Paaiškėjo trys favoritai būsimuose prezidento rinkimuose
Premjeras Saulius Skvernelis dėl sumažėjusio pasitikėjimo juo iškrito ir pirmojo prezidentinių reitingų trejetuko, rašo delfi.lt.
Lietuva
Tarp būsimų kandidatų į Lietuvos prezidentus – aiškus lyderis
Gruodžio mėnesio „Spinter tyrimų“ apklausoje dėl galimų kandidatų į prezidentus į priekį įsiveržė ekonomistas Gitanas Nausėda, pirmadienį skelbė naujienų portalas delfi.lt.
ŽYMA
SVORIS