šeštadienis, gruodžio 5 d.
Gyvenimas
Tėčio vaidmuo vaiko gyvenime
Visos pasaulio tautos eilėmis ir dainomis šlovina motinos meilę vaikui, jos įtaką ir svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime, kokio amžiaus tas
Gyvenimas
Asmenybės bruožai, kuriuos vaikas paveldi iš motinos
Vaikas iš savo tėvų gali paveldėti daug daugiau nei plaukų spalvą ir fizines savybes. Laukdami, kol pasirodys jūsų kūdikis, tikriausiai
Pramogos
Kelionė su tėvais – gera dovana
Nors paprastai kelionės ir skrydžiai labiausiai domina jaunimą, tačiau kodėl gi šios naujos tradicijos neįvedus ir į vyresnių tėvų gyvenimo būdą? Juk nebūtina tėvams visuomet tik matyti jūsų kelionių nuotraukas ir klausytis pasakojimų.
Aktualijos
4 metukų mergaitė paryčiais rasta viena klajojanti gatvėmis, stumianti vežimėlį, pilną žaislų
Mergytę pastebėjo taksi vairuotojas, teigęs, kad mergytė pasakė jam, kad veža žaislus į savo senelių namus Rochforde, Esekse.
Pasaulis
Tėvo širdį sudaužė mažametės dukrytės mirtis: „ją nužudė jos mama” 
Nathan Katterns vos trejų metų dukrytę Iyla prarado itin skausmingai: po dukrytės mirties buvo sulaikyta ir nužudymu apkaltinta jos pačios mama.
Lietuva
Mokytojo žinutė tėvams: padėkite vaikui atrasti save
Nors kai kurie tėvai nuogąstauja, kad papildomas lavinimas gali pakenkti nuosekliam mokymuisi pagal mokyklinę programą, pernai geriausiu Kauno mokytoju išrinktas Gediminas Grėsius sako, jog bendros papildomos žinios ir įgūdžiai vaikui gali tik padėti. Tačiau tėvai neturėtų dirbti mokytojų darbo.
Gyvenimas
Psichologė apie „supertėvelius“: vaikams tobulų tėvų nereikia
Tik gražiausi rūbeliai, naujausi žaisliukai, geriausias darželis – suteikti tobulą vaikystę savo vaikui nori daugelis tėvų. Tačiau „Asmens sveikatos klinikos“ psichologė Rugilė Kazlauskienė perspėja, kad tobulumo siekis dažnai gali sukelti neigiamų padarinių, o balanso, kaip būti pakankamai gerais tėvais vaikui ir nekartoti savo tėvų padarytų auklėjimo klaidų, daugeliui reikia mokytis.
Pramogos
Merūnas apie savo tėvą: jis puikiai žino, kas jo sūnus, ir jei per tiek metų nesusirado, matyt, nenorėjo
Tėvo dienos proga surengtoje specialioje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ garsusis operos tenoras, dainininkas Merūnas Vitulskis prabils apie savo tėvą. „Aš mamos vaikystėje esu klausęs apie tėvą, kas jis toks, kur jis, bet kaskart pamatydavau graudžias mamos reakcijas ir supratau, kad šis klausimas – didelis tabu“, – pasakos Merūnas.
Pasaulis
Šiurpą sukėlęs radinys Kijeve: rasta mažametė, keletą dienų prabuvusi užrakinta su negyvais tėvais
Šeštadienį (gegužės 11 d.) Kijeve buvo aptikti dviejų žmonių kūnai ir išsekusi poros metų mergaitė, kartu su jais net keletą dienų prabuvusi užrakintame bute. Šią žinią išplatino Kijevo policijos atstovai spaudai.
Gyvenimas
Pirmų trijų minučių taisyklė, kurios turi laikytis visi tėvai
Tėvai, pradėję savo šeimoje laikytis šios taisyklės, netrukus pastebi, kad santykiai keičiasi į gerąją pusę.
IQ Tema
O gal jie tiesiog jauni...
Vieni dažniausiai Y kartai priskiriamų apibūdinimų – „narcizai“, „nesubrendėliai“, „tinginiai“, „nerodantys pagarbos“, „nekantrūs“. Įžengę į darbo rinką jie laikomi tarsi ateiviais, o politikai jų dar privengia, nes nežino, kaip atstovauti gyvenimui nesubrendusiems jaunuoliams
Aktualijos
Mama vaikui veide išdegino... šypsenėlę
Pavadinęs mamą „nedora”, teisėjas 25-erių metų moterį nuteisė už negirdėtai žiaurių savo vaiko skriaudimą. Mama mažylio veide cigarete išdegino... šypsenėlę.
ŽYMA
TĖVAI