šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Gyvenimas
Kokteilis gerai dienos pradžiai
Jei dieną pradėtume nuo šviežių vaisių ir daržovių sulčių, pusryčiai suteiktų ištvermės ir energijos visai dienai.
Sveikata
Viskas apie pusryčius ir jų naudą
Pusryčiai – svarbus energijos šaltinis sėkmingai dienos pradžiai. Pusryčius verta valgyti ne tik dėl geros savijautos, puikios nuotaikos, sotumo jausmo, bet ir dėl savo fizinės sveikatos. Papusryčiavę turėsite daugiau jėgų fizinei ir protinei veiklai, ne taip išalksite iki pietų, jausitės energingesni ir aktyvesni.
The Economist
Vis gausėja bevaikių
Vis daugiau suaugusiųjų neturi atžalų. Tačiau nerimauti verta kur kas mažiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.
IQ Tema
Diagnozė – informacijos amžiaus mama
Tūkstantmečio kartos vaikai su siaubu prisimena mamų ir tėčių amžių, pastariesiems susituokus ar susilaukus pirmagimių. Prieš 20–30 metų buvo normalu ištekėti ar vesti iki 25-erių, šiandien net X kartos mamos to nesitiki iš savo vaikų – Y kartos atstovų.
IQ Tema
O gal jie tiesiog jauni...
Vieni dažniausiai Y kartai priskiriamų apibūdinimų – „narcizai“, „nesubrendėliai“, „tinginiai“, „nerodantys pagarbos“, „nekantrūs“. Įžengę į darbo rinką jie laikomi tarsi ateiviais, o politikai jų dar privengia, nes nežino, kaip atstovauti gyvenimui nesubrendusiems jaunuoliams
Sveikata
Pradėti dieną reikia... kiaušiniais
Kiaušiniai – geriausias pasirinkimas pusryčiams, nes jų pavalgę per pietus nesijausime žvėriškai alkani. Taip teigia amerikiečiai mokslininkai iš Luizianos universiteto, aiškinantys, jog kiaušiniai veikia kaip natūrali alkio jausmą slopinanti priemonė.
Gyvenimas
Pusryčių metu vaikai suvartoja itin daug cukraus
Anglijos Viešosios Sveikatos tarnyba (Public Health England) pristato naują barcodo programėlę, kuri padės nustatyti, kiek procentų cukraus, riebalų ir druskos yra maisto produktuose.
Temos
Vyriški reikalai
Tyrimai rodo, kad vieną ar kelis berniukus auginančios poros turi daugiau galimybių išlikti drauge nei tos, kurios sūnų neturi. Niujorkietė žurnalistė Emily Bobrow aiškinasi, kodėl taip yra.
Sveikata
Norite numesti svorio? Pusryčiaukite sočiai, bet ne saldžiai
Ruduo atneša ne tik blogėjančius orus ir ilgėjančius vakarus, bet ir pasisėdėjimus prie televizoriaus, vakarienes su draugais, jaukius namus ir sotų, šildantį maistą. Jaukumas ir šildantis maistas, kaip ir mažiau judėjimo, turi savo kainą – tai didėjančias apimtis ir perėjimą į „žiemos režimą“.
Sveikata
Geros dienos pradžia - teisingi pusryčiai
Dienos pradžia – pats svarbiausias momentas, kadangi tuo metu save „įkrauname“, o kad efektyviai „funkcionuotume“, būtina rinktis atitinkamus produktus.
Anglijoje
Londoniečiai pamišo dėl švarių lietuvės pusryčių
Iš Vilniaus kilusi Eglė Vilutytė – neeilinė londonietė. Kai visas miestas skuba, lekia ir stengiasi iš visko gauti kuo daugiau finansinės naudos, mergina iš lėto, tačiau užtikrintai plaukia prieš srovę spinduliuodama ramybę, išmintį ir visiems norintiems dalydama sveiko gyvenimo bei švarios mitybos idėjas.
Sveikata
Ar iš tikro taip blogai praleisti pusryčius?
Nuolatos girdime, kad pusryčiai – svarbiausias valgis, suteikiantis energijos visai dienai. Tačiau neretai žmonės nespėja papusryčiauti arba tiesiog nemėgsta valgyti taip anksti. Ar jiems dėl to gresia nutukimas? Niujorko mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, ar iš tiesų pusryčių praleidimas gali būti kaltas dėl to, kad žmonės storėja.
ŽYMA
TĖVAI IR VAIKAI