ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Komentarai
Rinkimų mados ir fizika
Prezidento rinkimai bus įdomūs ir dėl rinkiminės kampanijos personalizacijos. Palaikyti asmenybes rinkėjams yra patraukliau nei anonimines ir nelabai mėgstamas politines partijas. Ir vis dėlto, ką šiose asmenybių lenktynėse laimi taip nemėgstamos partijos? Kokie yra jų motyvai remti lyderius?
Aktualijos
Londono gatvėje vyras sumanė pašaudyti
Ketvirtadienį vakare Londone dėl neaiškių priežasčių ėmė šaudyti vyras, incidento metu nukentėjo žmonės.
Aktualijos
Londone prie metro stoties – šaudynės (vaizdo įrašai)
Pirmadienį vakare šiaurinėje Londono dalyje, žmonių gausiai lankomoje viešoje vietoje aidėjo šūviai, kulkos kliudė kelis žmones.
Aktualijos
Londono daugiabutyje – didžiulis gaisras (vaizdo įrašai)
Ketvirtadienio naktį per šimtas ugniagesių skubėjo gesinti gaisro daugiabutyje, kurio gyventojai liko be pastogės.
Aktualijos
Londono gatvėje išprievartautas vyras
Ketvirtadienį vakare Londone išprievartautas vyras, nusikaltėlis savo auką užpuolė šviesiu paros metu, greta judrios vietos.
Aktualijos
Kraujas Londone liejasi toliau
Trečiadienį vakare Londone peiliu mirtinai sužalotas dar vienas jaunuolis, įtariamasis – dar vaikas.
Pramogos
Vaikų žaidimų aikštelės Londone kritinės būklės?
Susirūpinę skaitytojai kreipėsi į mūsų redakciją ir atsiuntė nuotraukas, kaip atrodo kai kurių Londono mikrorajonų vaikų žaidimų aikštelės. Situcija neatrodo pati geriausia.
Aktualijos
Londono nusikaltėliai imasi sunkiosios artilerijos
Panašu, kad Londono nusikaltėliai savo arsenalą papildė galingais automatiniais ginklais – tai rodo ketvirtadienį vakare šiaurinėje sostinės dalyje įvykęs susišaudymas, po kurio vieno jaunuolio gyvybė pakibo ant plauko.
Aktualijos
Prie metro stoties pašautas vaikas – Londono gaujų karų auka?
Šiaurinėje Londono dalyje vėlų vakarą nuaidėjus šūviams netrukus paaiškėjo, kad ginklą kažkas nutaikė į 14-metį berniuką, kuris sukniubo daugybės žmonių akivaizdoje.
Aktualijos
Negavęs cigarečių paauglys dūrė pardavėjui
Londono policija ieško nepilnamečio, kuris šiaurinėje sostinės dalyje peiliu sužalojo parduotuvės darbuotoją vien dėl to, kad šis atsisakė parduoti jam cigarečių.
Aktualijos
Londone paaugliai žiauriai sumušė svaigalų nepardavusį pardavėją
Savaitgalį Šiaurės Londone žiauraus paauglių išpuolio auka tapo pagyvenęs vyras – parduotuvės darbuotojas buvo sumuštas paauglių, kuriems atsisakė parduoti svaigalų bei cigarečių, sužalotojo gyvybę palaiko tik medicininė įranga.
Aktualijos
Londone vyras peiliu subadytas praeivių akivaizdoje
Trečiadienį Šiaurės Londone esančiame žmonių traukos centre užpultas jaunas vyras, su juo gauja užpuolikų žiauriai susidorojo matant daugybei žmonių.
Aktualijos
Drąsus praeivis sulaikė mopedu važiuojančius plėšikus
Šiaurės Londone viena moteris per kelias sekundes patyrė visą puokštę emocijų: iš pradžių ją apiplėšė du mopedu važiuojantys plėšikai, o netrukus, drąsaus praeivio dėka, ji atgavo prarastus daiktus.
Aktualijos
Londone žmogus nužudytas praeivių akyse
Pirmadienį priešpiet Šiaurės Londone peiliu mirtinai sužalotas žmogus, vyras nužudytas intensyvios gatvės pašonėje, praeivių akivaizdoje.
Pramogos
Vaikų žaidimų aikštelėms trūksta lėšų
Dėl lėšų stygiaus vis daugiau parkų ir vaikų žaidimų aikštelių rizikuoja būti uždarytos arba paliktos likimo valiai.
Aktualijos
Londone – nesibaigianti policijos apsiaustis: „kiek reikės, tiek lauksime“
Šiaurės Vakarų Londone esantį namą dar penktadienį apsupo itin didelės policijos pajėgos, pranešta, kad jame užsibarikadavo žmogus, turintis pavojų keliančių daiktų. Kada visa tai baigsis, neaišku.
Aktualijos
Londone nuo moters galvos nuplėšė hidžabą
Sostinės policija pradėjo tyrimą dėl galimai rasistiniais motyvais paremto elgesio viešoje vietoje – du vyrai užpuolė arabę.
Aktualijos
Šiaurės Londone ieškoma dviejų mergaitės prievartautojų
Policija prašo visuomenės pagalbos padedant surasti du vyrus, kurie Šiaurės Londone, netoli vaikų žaidimų aikštelės išprievartavo jauną paauglę.
ŽYMA
TĖVYNĖS SĄJUNGOS-LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ PA