ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Pramogos
Teismas atvertė M. Kuzminsko ir E. Andreikaitės skyrybų bylą
Pirmadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismas atvertė krepšininko Mindaugo Kuzminsko ir šokėjos Eglės Andreikaitės skyrybų bylą. Nė vienas iš besiskiriančių sutuoktinių teisme nepasirodė.
Pramogos
Oficialu: Mindaugo Kuzminsko ir Eglės Andreikaitės skyrybų byla pasiekė teismą
Neseniai į viešumą iškilusios krepšininko Mindaugo Kuzminsko ir šokėjos Eglės Andeikaitės skyrybos tapo oficialiomis. Pora santykius turės išsiaiškinti teisme, kur vyks uždari posėdžiai.
Pramogos
E. Andreikaitė atskleidė daugiau detalių apie žlugusią santuoką su M. Kuzminsku
Eglė Andreikaitė davė išskirtinį interviu, kuriame patvirtino, kad jiedu su krepšininku Mindaugu Kuzminsku kartu nebegyvena jau seniai – skirtingais keliais pasuko praėjus vos dviem savaitėms po vestuvių.
Pramogos
Šedžių skyrybos dramoje naujas posūkis
Vis dar besiskiriantys bei teismo duris varstantys Monika ir Andrius Šedžiai savo santykių dramoje ne tik nevengia apsikeisti aštriomis replikomis vienas kitam, bet neretai įtraukia ir šalia esančius žmones. Konfliktuojančių sutuoktinių istorijoje vis dažniau pasigirsta Erdvilės, kuri neva yra naujoji verslininko simpatija, vardas. Ilgą laiką nuošalyje buvusi 20-metė mergina po paskutinių įvykių Šedžių skyrybų dramoje nusprendė nebetylėti ir DELFI išsakė savo versiją.
Pramogos
Skiriasi krepšininkas M. Kuzminskas su žmona Egle
Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas pirmadienį socialiniame tinkle „Instagram“ oficialiai patvirtino, kad skiriasi su žmona Egle Andreikaite. Vyras tikino, kad santuoka iširo dėl to, kad Eglė norėjo siekti karjeros, o jis tikėjosi šeimos ir vaikų.
Pramogos
M. Šedžiuvienę įsiutino buvusio sutuoktinio elgesys
Skirtingais keliais pasukę Andrius ir Monika Šedžiai dabar sutitinka tik svarstant skyrybų bylą ir dalijantis laiku su sūnumi. Tačiau ir šie susitikimai nepraeina be pykčių: pora penktadienį viešai drabstėsi purvais.
Pramogos
Vos susižadėjo, o jau išsiskyrė
Bene garsiausia ir labiausiai aptarinėjama užsienio pramogų pasaulio pora, atlikėja Ariana Grande ir aktorius Pete‘as Davidsonas, nutraukė sužadėtuves. 25-erių dainininkė ir 24-erių jos buvęs mylimasis susitikinėti pradėjo gegužės mėnesį, o vos po mėnesio draugystės – birželį – nusprendė susižadėti.
Pramogos
Žinomas aktorius skiriasi su 60 metų jaunesne žmona, priežastis atima žadą
87 metų aktorius Ivanas Krasko skiriasi su net 60 metų už jį jaunesne žmona Natalia. 2015-ųjų rugsėjį mylimąją vedęs vyras kaip skyrybų priežastį nurodė tai, kad žmona nesutinka patenkinti jo lytinių poreikių.
Pramogos
B. Johnsoną palieka žmona
Šiemet Jungtinės Karalystės politiko Boriso Johnsono keliai išsiskyrė ne tik su vyriausybės vadove, bet ir su žmona.
Pramogos
Ant skyrybų slenksčio - dar viena žinoma pora
Prieš pusantrų metų susituokę šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė ir verslininkas Justinas Daugėla išgyvena santuokos krizę. Pora jau kurį laiką nesirodo viešumoje, nors anksčiau kartu lankydavosi renginiuose.
Pramogos
Siaubingos skyrybos, su A. Jolie atsisakė dirbti net advokatai
Aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybos ne kartą nuskambėjo kaip vienos nemaloniausių ir sudėtingiausių. Tiesa, prie to, kaip teigė portalui TMZ.com artimi šaltiniai, labiausiai prisidėjo pati A. Jolie.
Pramogos
K. Meschino pastebėta kito vaikino glėbyje
Neseniai su ūkininku ir modeliu Jonu Misevičiumi išsiskyrusi socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino pastebėta naujo mylimojo glėbyje. Tai repo grupės „Flying Saucer Gang“ narys Remigijus.
Pramogos
Išsiskyrė „Instagram“ garsenybė Karolina Meschino ir modelis Jonas Misevičius
Socialinių tinklų garsenybė Karolina Meschino ir modelis Jonas Misevičius pasuko skirtingais keliais. Tobula pora laikyti jaunuoliai išsiskyrė po daugiau nei dvejus metus trukusios draugystės, praneša DELFI.
Gyvenimas
7 moters klaidos, galinčios pastūmėti vyrą į neištikimybę
Kai poros skiriasi, visada būna kalti abu. Ir dėl įvykusios vyro neištikimybės pusė kaltės tenka moteriai. Išsiaiškinkime, kur daromos klaidos.
Pramogos
Cheryl Cole ir Liamas Payne’as pranešė sukantys skirtingais kelias
Vieni žymiausių Didžiosios Britanijos atlikėjų Cheryl Cole ir pop grupės „One Direction” narys Liamas Payne’as pranešė apie skyrybas. Pora kartu buvo ilgiau nei du metus.
Anglijoje
Ar po „Brexit“ kitą rytą neatsikelsime tomis pačiomis teisėmis, kaip trečių šalių piliečiai?
Derybos dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos vyksta lėčiau negu planuota. Jeigu iki galutinio termino nebus susitarta, tai reikš nekontroliuojamų skyrybų scenarijų.
Pramogos
A. Jolie ir B. Pitto skyrybų byloje – nauji reikalavimai: aktorė gali prarasti vaikų globą
Vis dar vykstant garsios Holivudo šeimos skyryboms, aktorei Angelinai Jolie (43) įsakyta leisti buvusiam vyrui Bradui Pittui (54) dažniau matytis su vaikais.
Pramogos
Beckhamai paneigė gandus apie skyrybas
Socialiniai tinklai mirga nuo pranešimų apie Davido ir Victorios Beckhamų skyrybas. Jiems vis labiau įsisiautėjant, garsus futbolininkas nusprendė su tuo nebesitaikstyti. Išgirdęs gandus, jog greitai jis su žmona po 19 metų santuokos pateiks skyrybų pareiškimą, tviteryje D. Beckhamas neslėpė įsiūčio.
Pramogos
Skyrybų dramą išgyvenantys Oksana ir Simas Jasaičiai kartu atostogauja Šventojoje
Kol visa Lietuva aptarinėja žinomos atlikėjos Oksanos Jasaitienės ir krepšininko Simo Jasaičio skyrybų dramą, žinoma moteris patvirtino, jog jie atostogauja kartu. Lietuvos pajūryje leisdama laiką sutuoktinių pora daugiausiai dėmesio skiria savo sūneliui.
Pramogos
S. Jasaičio advokatas neigia, kad O. Pikul paviešintas skandalingas žinutes rašė Simas
Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio šeimos skyrybų istorijoje aiškėja naujos detalės. Krepšininko S. Jasaičio advokatas Albertas Bandžius atskleidė dar daugiau pikantiškų detalių.
ŽYMA
T. TOMILINAS