trečiadienis, sausio 20 d.
Pasaulis
Bankoke dėl padidėjusio sergamumo COVID-19 įvestas dalinis karantinas
Bankoke nuo šeštadienio įsigalioja draudimas pardavinėti alkoholį baruose, naktiniuose klubuose ir restoranuose bei kiti suvaržymai, Tailandui siekiant pažaboti didėjantį sergamumą
Pasaulis
Tailande demokratijos šalininkų proteste dalyvavo dešimtys tūkstančių žmonių 
Tailando sostinėje Bankoke šeštadienį dešimtys tūkstančių protestuotojų už demokratiją netoli karaliaus rūmų surengė didžiulį mitingą, kuriame ragino premjerą Prayuthą Chan-ochą
The Economist
Verslioji kinų diaspora
Pietryčių Azijos magnatai balansuoja ant lyno
Kinų kilmės verslo dinastijoms tenka žongliruoti susikertančiais juos priėmusių šalių ir tvirtumą vėl demonstruojančios protėvių žemės reikalavimais
Pasaulio lietuviai
Lietuvių pora Tailando saloje globoja 15 vienišų šunų
Meilė gyvūnams – daugeliui pažįstamas jausmas. Deja, bet šių mylimų kompanionų netektis taip pat yra neatsiejama gyvenimo ciklo dalis. Būtent
The Economist
Verslioji kinų diaspora
Balansavimas ant lyno
Pietryčių Azijos magnatams tenka žongliruoti susikertančiais juos priėmusių šalių ir tvirtumą vėl demonstruojančios protėvių žemės reikalavimais. Ant kortos pastatyti milijardai
Pasaulis
Atostogautojai Tailande įspėjami dėl plintančios mirtinos bakterijos
Tailando sveikatos apsaugos tarnybos įspėja dėl plintančios garbanos pavidalo leptospirozės bakterijos, galinčios sukelti vėmimą krauju ir mirtį. 
Pasaulis
Už asmenukę šiame Tailando paplūdimyje - mirties bausmė
Oro uostų vadovai išreiškė susirūpinimą dėl žmonių, kurie blaško pilotus paplūdimyje, esančiame netoli Phuket tarptautinio oro uosto.
Gyvenimas
Į Tailandą Lietuvos piliečiai galės vykti be vizų
Lietuvos užsienio reikalų ministerija gavo Tailando Karalystės ambasados pranešimą, kad nuo 2019 metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šalyje 30 dienų būti be vizos.
Aktualijos
Politinė drama: Tailando ekspremjerė prieš teismo nuosprendį pabėgo iš šalies
Iki dešimt metų kalėjimo galėjusi gauti buvusi Tailando premjerė Yingluck Shinawatra pabėgo iš šalies. Bankoko chuntos šaltinio duomenimis, ji išskrido į Dubajų ir gali mėginti prašytis prieglobsčio Jungtinėje Karalystėje.
Aktualijos
Milijonierius dovanoja trijų kambarių butą
Milijonierius Marco Robinson vaikystėje su mama miegojo ant suoliukų parke, o dabar dovanoja trijų kambarių, 120 tūkst. svarų vertės būtą Prestone.
Vietovardžiai
Tailando maitintojos
Gyvenimas Tailande neatsiejamas nuo sanuk, arba linksmybių filosofijos. Tai lyg nacionalinė religija, liepianti kiekvieną darbą atlikti smagiai, o dieną praleisti kaip šventę. Tačiau sanuk turi ir tamsiąją pusę – ją atskleidžia Eglė Šimkevičiūtė-Kulvelis.
Lietuva
Lietuvių investicija: būstas nuomai
Nekilnojamojo turto (NT) rinkos ekspertai įžvelgia pavojingų ženklų šalies būsto rinkoje. Anot jų, nors taip vadinamojo rinkai perkaitimas negresia, tačiau bankams reiktų atidžiau „dalinti“ būsto paskolas.
Gyvenimas
Nedidelio buto projektas
Bandant pritraukti jaunus žmones į JAV didmiestį Bostoną, vietos administracija skatina nedidelių butų projektų vystymą.
Gyvenimas
Kuo galima paversti nedidelį butą
Šiame 45 kvadratinių metrų ploto bute buvo svetainė, miegamasis ir vonia. Virtuvės praktiškai nebuvo... Bet buvo beveik nenaudojama terasa.
Pasaulis
Švedai butų pirkėjus vilioja mažesnėmis kainomis
Jeigu norite įsigyti nekilnojamojo turto (NT) Švedijoje, dabar šiam žingsniui žengti visai neblogas laikas. Nors ir ne visuose NT segmentuose, bet kainos krenta, o tai įrodo šią savaitę paskelbti duomenys. Tai kardinalus pasikeitimas Švedijos NT rinkoje, nes kelis metus iš eilės kainos augo ir gana smarkiai.
ŽYMA
TAILANDAS