ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
Londono metro žemėlapis pagal uždirbamas sumas (atlyginimai, statistika)
Pagal darbo pasiūlymus sudarytas žemėlapis, parodantis, prie kurių Londono metro stočių siūlomi geriausiai ir blogiausiai apmokami darbai.
Aktualijos
Svajonių darbas Londone: atlyginimas – ne tik šešiaženklė suma
Auklės darbas – paklausus ir gerai apmokamas visur, tačiau viena Londono šeima už savo atžalų priežiūrą siūlo fantastiškas sąlygas ir atlyginimą.
Aktualijos
Vienas iš šešių darbuotojų Londone – ES pilietis
Daugiau nei kas šeštas darbuotojas Londone yra atvykęs iš Europos Sąjungos (ES) valstybių, - atskleidė tyrimas, kuris domėjosi Jungtinės Karalystės atsparumu įgyvendinus dabartinės vyriausybės siūlomus imigracijos iš ES apribojimus.
Aktualijos
Lietuvis skelbia karą sukčiaujančioms įdarbinimo agentūroms
Darbo Londone pasiūlymu susidomėjęs, tačiau sukčių apgautas jaunas lietuvis kviečia vienytis panašaus likimo tautiečius, o surinkęs užtektinai pajėgų žada pasistengti, kad tokios agentūros išnyktų.
Pramogos
Renginių organizatorius D. Petrošius papasakojo, kaip ieškojo darbo Londone
Po gyvenimo ir darbo užsienyje renginių organizatorius Dovydas Petrošius ryžosi grįžti ir įsidarbinti Lietuvoje. Jaunas vyras prisiminė, kaip jam sekėsi Londone ieškoti darbo.
Aktualijos
Dėl pažeidimų atleistas Kauno tardymo izoliatoriaus direktorius
Teisingumo ministrė Milda Vainiutė trečiadienį pranešė po tarnybinio patikrinimo dėl šiurkščių pažeidimų atleidusi Kauno tardymo izoliatoriaus direktorių Edvardą Kviatkauską.
Aktualijos
Po „Brexit” gali įsigalioti „Londono darbo vizos”
Londono meras Sadiqas Khanas antradienį pranešė darysiantis viską, kad talentingi darbuotojai ir toliau plūstų dirbti į Jungtinės Karalystės (JK) sostinę. Dėl šios priežasties, šaliai palikus Europos Sąjungą (ES) meras siūlo įteisinti specialias Londono darbo vizas, kad darbuotojai ir toliau plūstų į didmiestį.
Aktualijos
Į darbą – kaip į šventę. Tik ne Londone
Dirbti darbą, kuris teikia malonumą – daugelio svajonė. Tačiau milijoniniame Londone tik apie penktadalis visų dirbančiųjų gali pasigirti, kad savo darbe jaučiasi laimingi.
Aktualijos
Nepaisant ekonominės sėkmės, londoniečių algos augo lėčiausiai
Nors po pasualinės finansų krizės Londono ekonomika atsigauna sparčiausiai visoje Anglijoje, sostinės darbininkų algos, palyginus su kitais regionais, auga bene lėčiausiai. Ekonomistai paaiškino, kad mažų atlyginimų duobę sau išsikasė patys darbuotojai.
Aktualijos
Atokiau gyvenantys londoniečiai neuždirba būtiniausioms reikmėms
Vienas iš penkių londoniečių, gyvenančių tokiuose išorinio Londono rajonuose kaip Barkingas ir Dagenhamas, neužsidirba nė padorų pragyvenimo lygiį Anglijos sostinėje garantuojančios algos.
Aktualijos
Mūrininkams iš užsienio Londone mokama £1000 per savaitę
Dėl įgudusių britų statybininkų trūkumo statybų bendrovės Jungtinės Karalystės sostinėje turėjo samdyti mūrininkų iš Portugalijos. Jiems britų darbdaviai mokėjo po £1000 per savaitę.
Aktualijos
Apie pigesnį lietuvių darbą D. Britanijoje
Pastaruoju metu netyla diskusijos apie į D. Britaniją atvykstančius imigrantus iš Europos Sąjungos (ES) šalių, kurie, anot kai kurių britų politikos atstovų ir visuomenės veikėjų, atima potencialius darbus iš vietinių. Tuo tarpu darbdaviai neretai stoja į atvykėlių pusę teikdami, kad sunkiai ir už minimalią algą vietiniai tiesiog nenori dirbti ir, jei nebūtų atvykėlių, verslas tiesiog bankrutuotų. „Tiesa“ aiškinosi, kokio uždarbio lietuviams užtenka D. Britanijoje ir ar tikrai jie sutinka dirbti už mažesnį atlygį nei vietiniai.
Aktualijos
Darbdaviai ruošiasi kalėdiniam sezonui
Verslas Britanijoje jau pamažu pradeda ruoštis intensyviam kalėdiniam laikotarpiui ir pradeda ieškoti gausybės laikinų darbuotojų, kurie nusiteikę gerokai padirbėti per šventes.
Aktualijos
\"TIESA\" ieško pardavimų vadybininko
Daugiau nei penkerius metus sėkmingai dirbantis nemokamas laikraštis Jungtinėje Karalystėje \"TIESA\" ir naujienų portalas www.tiesa.com plečiasi ir ieško:
Aktualijos
Britai uždirba mažiau
Britanijoje metai iš metų daugėja darbuotojų, kuriems mokama alga niekaip nepasiekia pragyvenimo vidurkio dydžio, kuris yra šiek tiek didesnis už minimalią alga, rašo BBC.
Aktualijos
Kovojama už agentūrų darbuotojų teises
Jungtinės Karalystės darbuotojų profsąjunga Europos Komisijai ketina apskųsti šalies vyriausybę, kuri neapgina per agentūras įdarbintų darbuotojų teisių, nes dabar galiojantys teisės aktai neužtikrina vienodo apmokėjimo „agentūriniams“ darbuotojams, palyginus su dirbančiaisiais tą patį darbą tiesiogiai įmonėje.
Aktualijos
Pasipylė kaltinimai britų darbdaviams dėl simpatijų Rytų europiečiams
Leiboristų partija įsivėlė į ginčus su dvejais Jungtinės Karalystės prekybos milžinais - „Next“ ir „Tesco“, kaltindami juos suteikiant pirmenybę Rytų Europos darbuotojams, o ne britams, rašo BBC.
Aktualijos
Lietuviai Manchesteryje pateko į vergystės spąstus
Manchesterio spaudoje nuskambėjo dar viena garsi byla, kurioje buvo nagrinėjamas dviejų lietuvių vergystės atvejis darbe, rašė portalas „Mancunianmatters“.
Aktualijos
Gyvenimas Anglijoje - naudinga informacija besikuriantiems
Šioje skiltyje rasite aktualiausius straipsnius apie gyvenimą Anglijoje: pašalpos, sveikata, švietimas, darbas, būstas ir t.t.
Aktualijos
Britanijos viešbučiuose vietinių darbuotojų – nė kvapo
Britanijos viešbučiai sulaukė vietinių politikų priekaištų dėl emigrantų įdarbinimo politikos. Anot jų, vietiniam britų jaunimui nebeliko darbo vietų turizmo sektoriuje, o britai viešbučio registratūrose tapo retenybėmis, skėlbė „Dailymail“.
ŽYMA
TARDYMO IZOLIATORIUS