antradienis, balandžio 20 d.
Lietuva
L. Linkevičius: ir toliau palaikysime intensyvius santykius su Lenkija
Sausio 16 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Lenkijos kolega Jaceku Czaputowicziumi. Ministrai aptarė aktualiausius Europos Sąjungos (ES) darbotvarkės klausimus, pasidžiaugė efektyviu kariniu bendradarbiavimu. Susitikimo metu ne kartą pabrėžta, kad Lietuva ir Lenkija vienodai vertina grėsmes savo šalių ir viso regiono saugumui ir priežastis, kodėl tokios grėsmės kyla. Sutarta ir toliau glaudžiai bendradarbiauti strateginės komunikacijos klausimais.
Lietuva
Visuomenės nuomonės apklausa: Lietuvos gyventojai Lenkiją laiko prioritetinio bendradarbiavimo šalimi
Praėjusių metų pabaigoje Užsienio reikalų ministerijos užsakymu atliktos reprezentatyvios Lietuvos gyventojų apklausos duomenimis, Lietuvos gyventojai prioritetinio bendradarbiavimo šalimi laiko Lenkiją.
Pasaulis
Lietuvos ambasada Pekine sėkmingai įgyvendino vystomojo bendradarbiavimo projektus Mongolijoje ir Mianmare
Lietuvos ambasada Pekine 2019 metais sėkmingai įgyvendino tris vystomojo bendradarbiavimo projektus akreditavimo valstybėse – du Mongolijoje ir vieną Mianmare.
Pasaulio lietuviai
Kaip lietuvis ruošiasi transformuoti didžiųjų iššūkių drebinamą NATO?
Būrio vadas, vieno didžiausio tarptautinio banko viceprezidentas, viceministras, o dabar vienas aukščiausių NATO pareigūnų. Tokia yra Giedrimo Jeglinsko, kuris nuo spalio tapo NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas organizaciniam valdymui, CV.
Lietuva
Ministerijoje lankysis pirmasis Airijos ambasadorius Lietuvoje
Lapkričio 6 dieną, 9 val., Užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos ambasada Airijoje organizuoja turizmo pusryčius su pirmuoju Airijos ambasadoriumi Lietuvoje Dónalu Denhamu.
Lietuva
L. Linkevičius: Lietuvos dialogas su Azija įgauna vis didesnį pagreitį
Spalio 24-25 dienomis Vilniuje vyksta tarptautinė konferencija ,,Žvilgsnis į Aziją: iššūkiai ir galimybės“, kurią organizuoja Užsienio reikalų ministerija. Pranešėjai iš daugiau kaip dešimties valstybių ir tarptautinių organizacijų dalijasi įžvalgomis apie procesus Azijos-Ramiojo vandenyno regione, jų įtaką Europai ir Lietuvai.
Pasaulio lietuviai
Prancūzijoje steigiamas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubas
Spalio 17 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje surengtas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubo inauguracinis susitikimas, kuriame dalyvavo apie 90 Prancūzijoje dirbančių ar studijuojančių tautiečių.
Lietuva
L. Linkevičius pasveikino Moldovos Respubliką nacionalinės šventės proga
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 27 dieną pasveikino Moldovos kolegą Nicu Popescu ir visus Moldovos žmones Nepriklausomybės dienos proga.
Lietuva
Ministras Linas Linkevičius pasveikino Ukrainą Nacionalinės dienos proga
Rugpjūčio 24 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Ukrainos kolegą Pavlo Klimkiną ir visus šalies žmones Nepriklausomybės dienos proga.
Pasaulio lietuviai
Indijoje paminėtas Baltijos kelio 30-metis
Rugpjūčio 6 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasados Delyje minėjo Baltijos kelio 30-metį.
Lietuva
Lietuvos ir Japonijos mainų centro direktoriui įteikta „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“
Birželio 18 dieną Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis įteikė garbės ženklą „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ Kenjiro Tamaki, Lietuvos ir Japonijos mainų centro (JLEC) direktoriui.
Sveikata
Laikas stiprinti imunitetą – artėja peršalimo sezonas
Sloga, gerklės perštėjimas, bendras silpnumas – pirmieji požymiai, pranešantys apie peršalimą. Nors didžiausia tikimybė susirgti peršalimu kyla rudeniui jau įsibėgėjus, siekdami išvengti ligų, savo organizmą turime stiprinti iš anksto. Kaip apsisaugoti nuo peršalimo?
Sveikata
Kaip atgaivinti odą po vasaros karščių
Rekordiškai karšta vasara jau eina į pabaigą, tačiau jos pasekmės odai – išlieka. Kaitri saulė ir jos vonios išvargina odą, lemia jos raukšlėjimąsi ir elastingumo mažėjimą. Todėl pastaruoju metu odos priežiūros ekspertai vis garsiau ima kalbėti apie vitaminą C – itin stiprų antioksidantą, kuris padeda apsaugoti odą nuo žalingo aplinkos poveikio.
Sveikata
Stebuklingas vitaminas C ir kiti mitai apie gripą bei peršalimą
Apie gripą ir peršalimą pasigirsta įvairių mitų ir įdomių faktų, kurie gana dažnai neatitinka tikrovės. Vieni mano, kad apsisaugoti nuo gripo ar peršalimo ligų galima vartojant vitaminą C ir vengiant šalčio, kitų nuomone, pasiskiepijus įgyjamas visiškas imunitetas. Tačiau specialistai pataria ne visada aklai pasitikėti labiausiai pasklidusia informacija.
ŽYMA
TARPTAUTINIAI RYŠIAI