sekmadienis, rugsėjo 27 d.
NT ir energetika
Astravo AE
Kaip Lietuva ant TATENA branduolinės saugos grėblio lipo
Viešąją erdvę okupavus naujienoms apie COVID-19, mažai kas atkreipė dėmesį į tai, kad vasario 24 – kovo 4 dienomis Tarptautinės
Pasaulis
Aplinka
Fukušimos elektrinės radioaktyvų vandenį siūloma išleisti į vandenyną arba išgarinti
Avariją patyrusioje Fukušimos atominėje elektrinėje susikaupęs radioaktyviosiomis medžiagomis užterštas vanduo turėtų būti išleistas į vandenyną arba išgarintas, penktadienį Japonijos vyriausybei rekomendavo ekspertų komisija.
Pramogos
Kas klientus JK aptarnauja geriausiai? (geriausiųjų sąrašas)
Pasibaigus pusmečiui tradiciškai skelbiamas Jungtinės Karalystės vartotojų pasitenkinimo indeksas (VPI), parodantis, kur žmonės pinigus išleidžia su malonumu.
Pramogos
Blogiausias ir geriausias internetas JK: kas jo tiekėjai?
Oficiali Jungtinės Karalystės ryšių tarnyba bei konkurencijos reguliatorė paskelbė geriausias bei blogiausias interneto tiekimo paslaugas teikiančias kompanijas.
Aktualijos
Geležinkelių infrastruktūroje planuojami dideli pokyčiai
Londono traukiniai greitu laiku pradės važiuoti visą parą, kaip ir metro, atsižvelgiant į modernizuotų geležinkelių paslaugų poreikį.
Pramogos
Naujasis Verslo žemėlapis – lietuviškos paslaugos šalia tavęs
Nuo šiol visos lietuvių teikiamos paslaugos Jungtinėje Karalystėje (JK) atsidurs po vienu stogu. Didžiausias JK naujienų portalas ir laikraštis „Tiesa” pristato nemokamą, interaktyvų Verslo žemėlapį, kuriame rasite daugumą šalyje veikiančių, lietuvių įsteigtų verslų.
The Economist
Branduolinė energetika
Radioaktyviųjų atliekų laidojimas: iki kito ledynmečio ir ilgiau
Suomija rodo kelią, pradėjusi projektą, kuris turėtų trukti 100 tūkst. metų
Pramogos
Paskelbtas blogiausias mobiliojo ryšio operatorius
Komunikacijų reguliavimo tarnyba paskelbė naujausius duomenis, atskleidžiančius, kurių mobiliojo ryšio operatorių paslaugomis dažniausiai skundžiasi klientai.
Pramogos
Anglijos bankų metamorfozės: gimtadienio dovanos ir dėmesys augintiniams
Bankai, prie kokių esame nuo seno įpratę, keičiasi. Mažėja eilės prie kasų, darbuotojai tampa paslaugesni, o norint suspėti į savo banko skyrių nebereikia aukoti brangaus laiko ir išeiti iš darbo pusvalandžiu anksčiau. Technologijos ir geresnis klientų aptarnavimas leidžia Jungtinės Karalystės bankams keistis kaip niekada greitai.
Pramogos
Populiariausi interneto tiekėjų pasiūlymai
Šiandieniniame pasaulyje būtų sunku įsivaizduoti gyvenimą be interneto. Su pasauliniu tinklu vienaip ar kitaip susiduriame darbe, namuose, naudodamiesi automobilio navigacija bei dar daugybėje situacijų buityje. Interneto tiekėjų pasirinkimas šiais laikais toks didelis, kad labai lengvai galima prašauti ir mėnesių mėnesius mokėti be reikalo dešimtis papildomų svarų už poreikių neatitinkančias paslaugas.
Pramogos
Geriausi pasiūlymai - gaunami telefonu
Prisiskambinti į skambučių centrą – sunki, tačiau įmanoma misija. Sulaukti, kol ateis eilė ir po dešimties minučių, fone nutilus muzikėlei, vienas iš klientų aptarnavimo centro darbuotojų atsilieps – nemažai kantrybės reikalaujanti užduotis. Kol jūsų užklausa bus nukreipta į vieną ar kitą specializuotą departamentą, gali užtrukti dar geras penkias minutes.
ŽYMA
TATENA