sekmadienis, balandžio 11 d.
Pasaulio lietuviai
Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija: „Pasaulio lietuvių metai – tai pagarba ir padėka mūsų diasporai“
Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija aptarė besibaigiančius Pasaulio lietuvių metus ir 2020 m. kovo 16–19 dienomis vyksiančių komisijos posėdžių darbotvarkę.
Komentarai
Modernusis šimtmetis
Prieš šimtą metų pasinaudojome nedideliu langu, prasivėrusiu į nepriklausomybę. Istoriškai vertinant, tai buvo palankių tarptautinių aplinkybių ir vidinio noro rezultatas, sukūręs bemaž stebuklą. 1990-aisiais irgi reikėjo itin stiprios politinės valios ir tinkamo globalių jėgų pasiskirstymo, kad vėl sukurtume nepriklausomybės stebuklą.
Aktualijos
Referendumų (ne)sėkmės formulė
Piliečiai turi galimybę tiesiogiai priimti sprendimus, tačiau net 7 iš 11 Nepriklausomoje Lietuvoje surengtų referendumų neįvyko
Gyvenimas
Sveikuoliškas skanėstas
Sveika mityba jau tapo daugelio gyvenimo dalimi. Stengiamės daržoves užsiauginti patys ar bent jau pirkti iš ekologiškų ūkių, o iš jų gaminamės sveikus patiekalus. O kur dar – cukrus, jo taip pat stengiamės vartoti kuo mažiau ir ieškome natūralių pakaitalų! Taigi, kad savaitė būtų žvali ir sveika, siūlome pasigaminti sveikuoliškų saldainiukų – be cukraus. Jais galėsite mėgautis praktiškai be sąžinės graužaties, o ir laiko sugaišite labai minimaliai.
ŽYMA
TAUTA