pirmadienis, sausio 25 d.
Aktualijos
Dėl pūgos atšaukti visi skrydžiai
Siaučiant pūgai, Dublino oro uoste ketvirtadienį buvo atšaukti visi skrydžiai ir prognozuojama, kad daugumą paslaugų bus vėl pradėta teikti ne anksčiau šeštadienio.
Pasaulis
Žiemos Olimpinės žaidynės - tragiškos sąlygos ir ekstremali situacija
Pjongčango žiemos olimpiadą sekmadienį supurtė žemės drebėjimas, stiprus vėjas trikdė varžybas, o pareigūnai perspėjo dėl šalčio ir paragino žiūrovus šiltai apsirengti.
Pramogos
Pasinaudokite žiema: gražiausi šalies kaimeliai (nuotraukos)
Nors oras Jungtinėje Karalystėje nepastovus, tačiau šį savaitgalį yra didelė tikimybė pasigėrėti sniego užklotais laukais ir amžius skaičiuojančiais šalies kaimais, kuriems žiema suteikia dar daugiau mistikos ir grožio.
Pasaulis
Paaiškėjo, kiek dar laiko truks žiema
Garsiausias pasaulyje švilpikas Philas iš Panksutonio Pensilvanijoje auštant išlindo iš savo olos ir pamatė savo šešėlį; tai reiškia, kad žiemos pabaigos dar nematyti.
Pasaulis
Ten, kur tikrai šalta: temperatūra nukrito iki -62 (nuotraukos)
Šalčiausioje pasaulio vietoje, kurioje nuolat gyvena žmonės – Rusijoje esančiame Oymyakon’o kaime – šią savaitę termometrai rodė 62 laipsnius žemiau nulio.
Pramogos
Garsios aktorės prakalbo apie tai, kokią kosmetiką naudoti žiemą
Atėjus žiemai ir vis labiau spaudžiant šalčiui ne retas imasi labiau rūpintis savo oda. Nekokybiški kremai ir kosmetika, nesveikas maistas, per mažas kiekis išgeriamo vandens – visa tai atsispindi ir mūsų išvaizdoje. Odos priežiūra itin svarbi ir televizijos aktorėms, kurias kasdien iš arti stebi tūkstančiai žiūrovų.
Gyvenimas
Žiema artinasi, vyrai!
„Sostų karų“ gerbėjai iškart supras, koks rimtas šis įspėjimas. O dar kai sužinos, kad jis susijęs su moterimis...
Aktualijos
Vietoje Profsąjungų rūmų ant Tauro kalno planuoja Tautos namus
Vyriausybei siūloma valstybės nuosavybėn perimti buvusius Profsąjungų namus ant Tauro kalno Vilniuje. Tokį siūlymą šiandien svarstė Seimas. Parlamentaras Juozas Olekas siūlo įgyvendinti tautos patriarcho Jono Basanavičiaus idėją čia įkurti Tautos namus.
Aktualijos
Seimo nariai siūlo nacionalizuoti Profesinių sąjungų rūmus
Grupė visoms Seimo frakcijoms atstovaujančių parlamentarų siūlo nutarimu kreiptis į Vyriausybę, kad valstybės nuosavybėn būtų perimti Profesinių sąjungų rūmai ant Tauro kalno Vilniuje ir įgyvendinama tautos patriarcho Jono Basanavičiaus idėja čia įkurti Tautos namus.
Pasaulis
Dėl Norvegijos sostinę sukausčiųsių šalčių įvestas drastiškas draudimas
Šalta ir sausa žiema norvegams kelia daug nepatogumų. Vienas jų – tai draudimas dyzelinių automobilių vairuotojams. Su šiomis transporto priemonėmis Norvegijos sostinėje bus draudžiama važinėti mieste neapibrėžtą laiką dėl didelio oro užterštumo.
Lietuva
Žiema rodo savo nagus: jutiminė tempratūra nukris iki -33
Arktinis šaltis sukaustė didelę dalį Lietuvos. Tiesa, labai žemai temperatūra nukrito rytiniuose šalies regionuose, kur siekė 21 laipsnį žemiau nulio, o pajūryje buvo -5 laipsniai šalčio.
Lietuva
Lietuvą šią savaitę sukaustys žiema
Šventinis savaitgalis Lietuvoje kvepėjo jeigu ne pavasariu, tai priminė nešaltą rudenį. Tiesa, anot sinoptikų, šis pirmadienis buvo paskutinė šilta diena.
Lietuva
Per Kalėdas lietuvius stebins orai
Per Kalėdas lietuviai sulauks ne baltos žiemos, o pavasario. inoptikai prognozuoja, kad labiausiai lietuvius orai nustebins pirmąją šv. Kalėdų dieną.
Gyvenimas
Siaučia norovirusas
Dėl šiuo metu siaučiančio noroviruso į medikus pagalbos kreipėsi jau 1704 žmonės, t.y net 9 proc . daugiau negu praėjusią žiemą.
Lietuva
Kokia žiema atkeliaus į Lietuvą?
Baigiantis lapkričiui Lietuvoje paspaudė šaltukus, gausiai snigo, tačiau atėjus kalendorinei žiemai orai atšilo. Tiesa, prognozuojama, kad pliusinė temperatūra laikysis neilgai.
Pasaulis
Iš sniego gniaužtų Stokholmą vaduos studentai ir bedarbiai
Švedijos sostinės Stokholmo vadovai susirūpinę dėl artėjančios žiemos ir suka galvas, kaip efektyviai kovoti su sniegu, kurio jau lapkritį mieste iškrito daugiausiai per 111 metų.
Lietuva
Stingdantys šalčiai jau nuo kitos savaitės
Sinoptikai prognuozuoja, kad lietingus ir drėgnus orus pakeis stingdantis šaltis. Pranešama, kad jau kitą savaitę Lietuvoje termometrų stulpeliai vietomis rodys dešimties ir net šešiolika laipsnių šalčio.
Lietuva
Kovą laukiame speigų
Ilgai lauktas pavasaris pradžiugino keliomis saulėtomis dienomis. Jų tikėtasi gerokai daugiau, tačiau sinoptikai atskleidė visai kitokias prognozes – kovą sugrįš šalta žiema.
Pasaulis
Žiema kinams trukdo grįžti namo
Kinijos gyventojų planus koreaguoja šaltis, todėl tūkstančiai žmonių įstrigo pakeliui į namus, į kuriuos dauguma jų susiruošia vos vieną kartą per metus. Valstybinė žiniasklaida pranešė, kad daugiausiai keleivių šiuo metu priversti laiką leisti Guangdžou miesto stotyse, pranešė portalas chinadaily.com.
Lietuva
Stingdantis šaltis sugrįš
Stingdantis šaltis iš Lietuvos pasitraukė. Pronozuojama, kad artimiausiomis dienomis oras ir toliau šils. Ar ilgai bus galima džiaugtis šiltesniais orais? Klimatologai prognozuoja, kad žiema dar parodys savo galią.
ŽYMA
TAUTOS NAMAI