ketvirtadienis, liepos 16 d.
Advokatas
Inovacijos
Robotai prieš advokatus: žmogiškuosius išteklius sėkmingai keičia dirbtinis intelektas
Konkurencingoje ir globalioje teisinių paslaugų rinkoje vis didesnė reikšmė tenka inovacijoms, startuoliams ir dirbtiniam intelektui Pastaruosius penkerius metus globali teisinių paslaugų
Advokatas
Inovacijos
Robotai prieš advokatus
Konkurencingoje ir globalioje teisinių paslaugų rinkoje vis didesnė reikšmė tenka inovacijoms, startuoliams ir dirbtiniam intelektui Pastaruosius penkerius metus globali teisinių paslaugų
Aktualijos
Žmogaus teisės
Prezidento patarėja J. Šovienė mėgina raminti bausmių vėzdu užsimojusius valdančiuosius
Prezidentūra antradienį išsakė pastabų Seime svarstomoms įstatymų pataisoms dėl ekstremalios situacijos valdymo ir sankcijų griežtinimo karantino taisyklių pažeidėjams. Prezidento Gitano Nausėdos
Komentarai
Krizė
Ne valstybės pagalba, o žaidimas, kaip neduoti subsidijų
Įsivaizduokite kavinę, kuri turi 10 darbuotojų. Nuo kovo 13 d. jai dėl karantino buvo uždrausta priimti lankytojus. Savininkė pakalbėjo su kolektyvu,
Pasaulis
Socialiniame tinkle „Twitter“ – vienas už kitą drąsesni Trumpo pareiškimai ir įspėjimai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas, tapęs apkaltos tyrimo dėl tariamo piktnaudžiavimo valdžia taikiniu, savo šalininkus šeštadienį įspėjo, jog „ant kortos yra pastatytas mūsų šalies likimas“.
Komentarai
Prekių ženklai ir jų apsauga: kaip netapti „Audimu" bei „McDonaldu"?
Galvodami apie įmonės pavadinimą ir jos prekių ženklus, daugelis pradedančių verslą renkasi lietuviškus žodžius, tikėdamiesi nušauti du zuikius vienu metu – ir atitikti Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) reikalavimus, ir nedubliuoti kurio nors ženklo užsienyje. Vis dėlto, nesenas „Audimo" pavyzdys rodo – net ir lietuviškas, lietuvišką etimologiją turintis žodis negarantuoja visiško saugumo.
Pramogos
JK parlamentarai pritarė gėjų santuokų ir teisių į abortą galiojimui Šiaurės Airijoje
Jungtinės Karalystės Bendruomenių Rūmai antradienį nubalsavo už tai, kad tos pačios lyties asmenų santuokos ir teisės į abortus taip pat galiotų Šiaurės Airijoje, nebent iki spalio 21-osios Belfaste būtų atkurta provincijos vyriausybė.
Pramogos
Britanijos teismai pamiršo pedofilams uždrausti išvykti iš šalies, tad vaikų tvirkinti jie tiesiog išskrido svetur
Britanijos teismai neuždrausdavo pedofilams išvykti iš šalies: per pastaruosius tris metus Anglijos teismuose buvo išduoti 15,355 seksualinio smurto prevencijos nutarimai, tačiau tik 27-iose iš šių bylų atsakovui buvo uždrausta išvykti iš šalies.
Komentarai
Konkurencijos taisyklių neišmanymas tampa prabanga
Neseniai atliktas britų Konkurencijos ir rinkų institucijos (angl. Competition and Markets Authority) tyrimas parodė, kad 77 proc. vietos verslo nesupranta konkurencijos teisės ir vos 6 proc. dalyvavo konkurencijos teisės mokymuose.
Kultūra
M. Bruncevic: „Nereikia aklai paisyti visuomenės“
Miestų pastatus, parkus, skulptūras ir kitus viešųjų erdvių objektus matome ar jais naudojamės visi, bet teisė į jų autorystę priklauso tik architektams ir statytojams. IQ apžvalgininkė Kotryna Tamkutė su Švedijos Geteborgo universiteto mokslininke, rašytoja dr. Merima Bruncevic kalbėjosi apie tai, ar visuomenė turi teisę tik gėrėtis, ar ir spręsti.
Komentarai
„Brexit“ ir intelektinė nuosavybė
Pasirengimo deryboms ir derybų su Jungtine Karalyste pagal ES sutarties 50 straipsnį darbo grupė paskelbė poziciją dėl intelektinės nuosavybės teisių (tarp jų ir geografinių nuorodų).
Aktualijos
Vokietija nori kovoti prieš „laido riterius“, kritikai baiminasi dėl žodžio laisvės
Vokiečių naudojami socialiniai tinklai turės atidžiau stebėti publikuojamą turinį, o jų vartotojai – gerai pagalvoti prieš ką nors rašydami.  Tokius pokyčius lems šalies parlamento priimtas teisės aktas, kuriuo norima kovoti su neapykantos kurstymu socialiniuose tinkluose.
Aktualijos
Konstitucinis teismas: asmens bankrotas neatleidžia nuo žalos atlyginimo
Tvarka, kai pasibaigus žmogaus bankroto procesui, kartu nurašoma ir jo nusikalstama veika padaryta žala, prieštarauja teisingumo ir teisinės valstybės principams, nusprendė Konstitucinis teismas (KT).
Pramogos
Elegantiškas net paplūdimyje
Pagaliau išsiveržėte iš uždaros lėktuvo erdvės, kurioje šimtas žmonių kelias valandas kartu su Jumis kvėpavo, leido dujas, mėgavosi kojų ir kitų kūno dalių kvapais. Dar kelios valandos, ir štai Jūs paplūdimyje. Turkija ar ne Turkija, tačiau dabar Jūs – pilnateisis poilsiautojas.
Pramogos
Kaip išsirinkti tinkamiausią moterį?
Amžina kaip pasaulis tema – kaip išsirinkti idealiausią žmoną, su kuria būtų tiesiog gera nugyventi visą gyvenimą?
Pramogos
Kojinių stilius
Kojinės yra, ko gero, vienintelė vyro aprangos detalė, kuri negali būti siuvama pagal užsakymą. Tačiau ne veltui ant aukštos kokybės kojinių netgi būna išsiuvinėtos raidės L ir R, parodančios, kuriai kojai jos skirtos...
Pramogos
Britiško stiliaus paslaptis
Kur slypi „britiško stiliaus“ paslaptis ir ar toks stilius apskritai egzistuoja?
Sveikata
Bet kokių – nereikia...
„Kokio vyro nori moteris?“ – iš pirmo žvilgsnio lyg ir banalus klausimas, tačiau į jį atsakymą bandoma rasti jau nuo antikos laikų.
ŽYMA
TEISĖ