šeštadienis, balandžio 10 d.
Lietuva
Buvusi karininkė šiandien gina vaiko teises
Buvusi policijos kursantė, o vėliau ir Lietuvos kariuomenės karininkė uniformą pakeitė į civilinius drabužius ir įsidarbino Valstybės vaiko teisių apsaugos
Lietuva
Teismas nusprendė, kad Vyriausybė pažeidė žurnalistų teises ištrindama pasitarimo įrašą
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas ketvirtadienį nusprendė, kad Vyriausybės kanceliarija pažeidė žurnalistų teises nepateikdama ir ištrindama 2018 m. spalį vykusio pasitarimo
Anglijoje
JK ir Lenkija susitarė dėl savo piliečių balsavimo teisių
Jungtinė Karalystė ir Lenkija pasirašė sutartį, užtikrinančią šių šalių piliečiams galimybę kandidatuoti ir balsuoti viena kitos savivaldos rinkimuose po JK
Lietuva
Priimtomis Seimo rinkimų įstatymo pataisomis užtikrinamos neįgalių rinkėjų teisės
Priimtomis Seimo rinkimų įstatymo pataisomis (projektas Nr. XIIIP-3940(3) labiau užtikrinamos neįgalių rinkėjų teisės rinkimų metu.
Aktualijos
Už saugos diržo nesegėjimą vairuotojams gresia baudos taškai
Transporto priemonių vairuotojai, kelių policininkų už vairo pagauto be saugos diržų, už nesirūpinimą savo gyvybe gali sulaukti baudos taškų, praneša Bbc.com.
Pramogos
D. Beckhamui atimta teisė vairuoti
Už naudojimąsi telefonu vairuojant buvusiai Didžiosios Britanijos futbolo žvaigždei Davidui Beckhamui ketvirtadienį buvo pusmečiui atimta teisė vairuoti.
Anglijoje
„Brexito“ be sutarties galimybė dar vis neatmesta: ką turite žinoti apie vairuotojo pažymėjimo keitimą
Vairuotojų pažymėjimų keitimas po „Brexito“ (JK išstojant iš ES be susitarimo)
Aktualijos
Vaizdo įrašas – įrodymas, kodėl svarbu atkreipti dėmesį į „akląją zoną“
Thames Valley policijos pareigūnai socialiniame tinkle paviešino kraupios ir itin tragiškai pasibaigti galėjusios avarijos vaizdo įrašą. Jame įamžinta vilkiko ir lengvojo automobilio, atsidūrusio taip vadinamoje „aklojoje zonoje“, susidūrimas.
Anglijoje
Kol ES ir JK derasi, „Regitra“ yra pasiruošusi galimiems scenarijams
Kaip žinia, kovo 29 d. yra numatytas Jungtinės Karalystės išstojimas iš Europos Sąjungos, tačiau dėl konkrečių sąlygų vis dar nėra nutarta. Jei iki to laiko susitarimas bus patvirtintas, jame bus numatyta, kaip ir kokiomis sąlygomis Lietuva keis JK išduotus vairuotojo pažymėjimus. Tačiau jei vis dėlto susitarimo nebūtų, „Regitra“ informuoja, ką būtina žinoti, jei teisę vairuoti įgijote šioje šalyje.
Anglijoje
Ką būtina žinoti apie vairuotojo pažymėjimų keitimą po „BREXIT“?
Atsakome į piliečiams kylančius su „Brexit“ susijusius klausimus. Ką būtina žinoti apie vairuotojo pažymėjimo keitimą po Brexit („no deal“ atveju)?
The Economist
Technologijos ir profesinės sąjungos
Visų šalių darbininkai, junkitės prie interneto!
Technologijos pakirto profsąjungų galią. Jas įdarbinus organizuota darbo jėga gali atsigauti.
Verslas
Mašina prie vairo: kur mus nuveš dirbtinis intelektas?
Savivaldžiai automobiliai jau šiandien visus eismo dalyvius veža į ateitį, kurioje dirbtinis intelektas gali gauti specialų statusą bei savitų teisių
IQ Tema
Vaivorykštės baimė
Homofobinės nuostatos vyrauja net tarp liberalais bei socialdemokratais save laikančių politikų
Sveikata
Ar viską žinote apie moliūgą?
Moliūgas pasižymi gydančiomis savybėmis. Sėklos naudojamos apvaliosioms žarnyno kirmėlėms varyti, esant prostatos problemoms. Minkštimas gerina žarnyno veiklą, varo šlapimą, iš minkštimo pagamintas nuoviras pasižymi raminančiomis savybėmis.
ŽYMA
TEISĖS