trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Kultūra
Netektis
Mirė aktorius ir režisierius P. Dimša
Eidamas 82-uosius metus mirė Lietuvos aktorius ir televizijos režisierius Petras Dimša, trečiadienį pranešė LRT.
Aktualijos
Televizija
Suvalkuose oficialiai pradėta transliuoti „LRT Lituanica“
Televizijos kanalas „LRT Lituanica“ oficialiai pradėtas transliuoti Lenkijoje, Suvalkų krašte.
Pasaulis
Latvija dėl neapykantos kurstymo gali apriboti „Rossija-RTR“ transliacijas
Latvijos nacionalinė elektroninių žiniasklaidos priemonių taryba (NEPLP) pradėjo procedūrą dėl rusiško televizijos kanalo „Rossija-RTR“ transliacijų apribojimo Latvijoje. Procedūra buvo pradėta dėl
Verslas
Žiniasklaida
Televiziją pardavęs „Lietuvos rytas" pernai patyrė 13,8 mln. eurų nuostolių
Viena didžiausių šalyje žiniasklaidos grupių „Lietuvos rytas“ pernai uždirbo 266,7 tūkst. eurų audituoto konsoliduoto grynojo pelno, tuo metu 2018 metais grupė buvo patyrusi 1,645 mln. eurų grynųjų nuostolių.
Pasaulis
Propaganda
Po atliktų kratų Latvijoje galimai uždaroma „Pervyj Baltijskij“ televizijos naujienų tarnyba
Latvijos naujienų agentūra „Leta“ pranešė apie galimą „Pervyj baltijskij kanal“ naujienų tarnybos uždarymą šalyje. Prieštaringai vertinamas naujienų kanalas siejamas su
Pramogos
7 SMART televizorių galimybės, apie kurias žino ne visi
Nors SMART televizoriai rinkoje tikrai nebėra naujiena, net ir turėdami juos savo namuose, ne visuomet išbandome visas jų teikiamas galimybes ─ dažniausiai tik dėl to, jog apie kai kurias funkcijas net nežinome. Tad jeigu norisi maksimaliai išnaudoti šių prietaisų privalumus, vertėtų atidžiau su jais susipažinti: tikėtina, jog bent kelios galimybės Jums tikrai bus negirdėtos.
Pasaulis
„Didžiojo brolio” konkurso dalyvė - šoke - buvo priversta žiūrėti į savo pačios išprievartavimo vaizdus
Ispanijos televizijos konkursas „Didysis Brolis” patiria audrą po to, kai konkurso dalyvė buvo priversta žiūrėti filmuotus jos pačios tariamo seksualinio užpuolimo kadrus, kai ją, kaip įtariama, išprievartavo jos draugas ir kolega, bei šou konkurentas.
Pramogos
LNK pirmoji iš šalies komercinių televizijų tapo įtakingos asociacijos nare
Didžiausia šalyje TV kanalų grupė LNK priimta į Europos komercinių televizijų asociaciją (Association of Commercial Television in Europe, ACT), vienijančią stipriausius Europos komercinius transliuotojus. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė asociacijos generalinė asamblėja. LNK tapo pirma ir vienintele organizacijos nare iš lietuviškų šalies televizijų.
Pramogos
TV išgarsėjusi ir barakudos etiketės nesikratanti Viktorija: vyrai, nesiųskite man gėlių, siųskite pinigus
Realybės šou „Sala“ dalyvė Viktorija Rupeikaitė sako, kad vyrų dėmesio sulaukia labai daug, bei atskleidžia, jog gauna iš gerbėjų tiek gėlių, kad jų nebeturi kur dėti. „Vyrai, nesiųskite man gėlių, siųskite pinigus“, – sako Viktorija.
The Economist
Pramogos ir technologijos
„Disney“, AT&T ir „Comcast“ stoja į kovą prieš „Netflix“, „Amazon“ ir „Apple“
Pramogų pasaulio karuose pleškinami milijardai dolerių. Kažkas skaudžiai nudegs.
Pramogos
Fenotipologas M. Lučinas priverstų „veislinius“ vyrus daugintis
Įžymusis fenotipologas Markas Lučinas, šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias, kalbėdamas apie vaikų genetiką ir charakterį, žodžių į vatą nevynioja: vaiko ateitis prasideda tada, kai susitinka tinkami tėvai. „Veislinio“ tėvo vaikai taip pat bus „veisliniai“.
Pramogos
Po dalyvio savižudybės Jeremy Kyle televizijos laidos ateitis pakibo ant plauko 
ITV vadovybė pranešė, kad šiandien bus nuspręstas televizijos laidos The Jeremy Kyle Show likimas. Viešas pranešimas turėtų būti išleistas šiandienos bėgyje. 
Kava su IQ
V. Serdült: „Neaišku, kaip ilgai nepriklausoma žiniasklaida išliks“
Žiniasklaidos padėtis Vengrijoje dramatiška, interviu IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei teigė 15 metų šioje šalyje žurnaliste dirbanti Viktória Serdült. Valdžia esą vis stipriau kankina nepriklausomą žiniasklaidą, pasitelkdama visas tikslą pateisinančias priemones.
Anglijoje
BBC po „Brexit“ svarsto įkurti biurą Briuselyje arba Amsterdame
Britų visuomeninis transliuotojas BBC svarsto galimybę po „Brexit“ atidaryti savo didelį Europos biurą Briuselyje arba Amsterdame, ketvirtadienį naujienų agentūrą AFP informavo vienas belgų pareigūnas.
IQ Tema
Išgelbėti nuo gelbėtojų: ar savavališkai slenkstį peržengusi televizija pažeidžia žmonių privatumą?
Žmonių privatus gyvenimas, ir ypač – su juo susiję konfliktai, vis dar sočiai maitina televizijas. Ar asmens duomenų apsaugos reforma sutramdys šių laidų kūrėjus?
Aktualijos
Rinktinę paliko dėl rasizmo
Skandalingai iš pasaulio futbolo čempionato pasitraukusios Vokietijos rinktinės ilgametis žaidėjas Mesutas Ozilas baigė karjerą nacionalinėje komandoje neapsikentęs, kaip jis pats sako, rasizmo.
Komentarai
Privatumo šarvai
Seimo narys Petras Gražulis turbūt būtų vienas paskutiniųjų Lietuvos politikų, kurį norėtųsi užjausti, suprasti ir jam atleisti. Krikščioniškomis vertybėmis dangstęsis gudrus manipuliatorius be jokių moralinių stabdžių, kurio tikroji religija – dviveidiškumas, gavo pelnytą atpildą. Susilaukęs nesantuokinio vaiko su kone du kartus jaunesne moterimi, kurią vertė darytis abortą, P. Gražulis pademonstravo dvigubų standartų dugną ir įkalė dar vieną vinį į žemyn dardančios savo politinės karjeros karstą.
Aktualijos
„Lietuvos ryto“ ir BTV televizijose dominavo rusiškas, LNK, TV3, TV6 – JAV turinys
Šešių žiūrimiausių Lietuvos televizijų eteryje tarp ne Europoje parengtos produkcijos dominavo Rusijoje bei Jungtinėse Valstijose (JAV) pagaminti filmai, serialai ar laidos.
Aktualijos
Už kalbas apie islamą – deportacija iš JK
Savaitgalį Jungtinės Karalystės pasienio pajėgos deportavo iš šalies grupuotės, nukreiptos prieš islamo išpažinėjus bei pabėgėlius, lyderį.
Aktualijos
Jauna studentė – neapykantos užsieniečiams auka?
Praėjusią savaitę ligoninėje mirė jauna užsienietė, studijavusi Nottingham’o koledže. Pirminiais duomenimis, ją prieš mirtį sumušė grupė vietinių merginų.
ŽYMA
TELEVIZIJA