ketvirtadienis, kovo 4 d.
Anglijoje
JK sugriežtinus COVID-19 ribojimų priemones, „Tesco“ apribojo kai kurių prekių pardavimą
Jungtinės Karalystės vyriausybei sugriežtinus COVID-19 užkrato plitimą ribojančias priemones, didžiausia šalyje mažmenininkė „Tesco“ grąžino kai kurių prekių pardavimo vienam asmeniui limitus – kad nepritrūktų jų atsargų, praneša „Financial Times“.
Pramogos
„Tesco“ sauskelnės sukėlė kūdikiui neišpasakytą skausmą: oda atrodo lyg nudeginta
Emma Knight iš Scunthorpe, Linkolnšyro, pasibaisėjo „Tesco“, nes, jos manymu, jų „Fred and Flo Ultradry” 4+ dydžio sauskelnės sukėlė stiprų bėrimą ant sūnaus Logano odos.

Aktualijos
Prekybos centre vyriškis paliko negyvas peles
North Cornwall, Padstow esančiame prekybos centre „Tesco“ vyras paliko negyvas peles. Policija prašo visuomenės pagalbos ieškant taip pasielgusio asmens.
Aktualijos
Didžiausia JK mažmenininkė „Tesco“ atleis 4,5 tūkst. darbuotojų
Prekybos centrų milžinė „Tesco“ pirmadienį pranešė planuojanti atsisakyti apie 4,5 tūkst. darbo vietų visoje Jungtinėje Karalystėje (JK), kad sumažintų išlaidas.
Pramogos
Tesco klientai įspėjami dėl telefoninių sukčių: jei gavote tokią žinutę elkitės apdairiai
Tesco parduotuvių tinklo klientai įspėjami dėl pavojingų žinučių, kurias platina telefoniniai sukčiai. Žinutėje tvirtinama, kad laimėjote loterijoje ir jūsų laukia dovanos.   
Lietuva
Jei ko pritrūkote šventiniam stalui: kurios parduotuvės bus atidarytos šventiniu laikotarpiu
Pateikiame didžiųjų prekybos tinklų darbo laikus šventiniu laikotarpiu.
Pramogos
Parduotuvių darbo laikas šventinį savaitgalį
Velykos jau visai čia pat. Ar jau turite viską, ko gali prireikti šventėms? Dar kažko trūksta? Pasirūpinkite tuo jau dabar, nes šventinį savaitgalį galite susidurti su problemomis, jei šalia jūsų namų esanti parduotuvė nedirbs.
Aktualijos
„Tesco“ tinklas ruošiasi atleisti tūkstančius darbuotojų
Didžiausia Didžiosios Britanijos mažmenininkė „Tesco“ savo 732 parduotuvėse gali uždaryti mėsos, žuvies ir kulinarijos skyrius, o dėl to gali būti panaikinta iki 15 tūkst. darbo vietų, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“, remdamasis informuotais šaltiniais.
Aktualijos
Ieškomas „Tesco“ parduotuvėje kirviu žmones vijęsis vyras
Policija Paskelbė vyro, „Tesco“ parduotuvės lankytojus vaikiusio su kirviu rankoje.
Pramogos
JK uždraustas žaidimas – per daug seksualus vaikams
Junginėje Karalystėje uždraustas kompiuterinis žaidimas, kuris pripažintas žalingu vaikams dėl jame rodomų vaizdų ir mergaičių seksualizacijos.
Pramogos
Grybautojams grės baudos
Po keletos dienų Šiaurės Rytų Londone esančio Epping Forest miško mašinų stovėjimo aikštelėje atsiras ženklų, draudžiančių žmonėms miške rinkti grybus. Panašūs įspėjamieji ženklai jau praėjusią savaitę pasirodė New Forest miške, kuris yra įsikūręs Anglijos pietuose.
Aktualijos
„Zombių žudikus“ sodins į kalėjimą
Šią savaitę Jungtinėje Karalystėje įsigalioja draudimas pardavinėti kolekcinius peilius, o tvarką pažeidę asmenys bus sodinami į kalėjimą.
Verslas
Willkommen in Litauen
Pigiomis prekėmis garsėjantys Vokietijos prekybininkai supurtys seniai pasidalytą Lietuvos rinką
ŽYMA
TESCO