ketvirtadienis, liepos 2 d.
Lietuva
Neringa Venckienė: Lietuvoje vyko sukilimas
Buvusi teisėja ir parlamentarė Neringa Venckienė nesėkmingai bandė įtikinti Jungtinių Valstijų teismą, kad įvykiai per tariamos pedofilijos skandalą prilygo sukilimui, rodo teismo medžiaga.
Pramogos
B. Obama bendram renginiui subūrė žvaigždžių desantą, tarp jų ir princas Haris
Barackas ir Michelle Obamos antradienį pradėjo jaunimo lyderių susitikimą, kuriame akcentuojamas socialinis darbas ir dalyvauja britų princas Harry.
Aktualijos
Šiaurės Korėja neketina nutraukti ginklavimosi varžybų
Jungtinių Tautų Saugumo Taryba antradienį griežtai pasmerkė pastaruoju metu Šiaurės Korėjos įvykdytus balistinių raketų paleidimus ir išreiškė didelį susirūpinimą dėl „vis labiau destabilizuojančio“ Pchenjano elgesio.
Lietuva
JAV sutiko sugauti besislaptančią Neringą Venckienę
Po beveik trejų metų slapstymosi, buvusi seimo narė ir garsiosios Garliavos istorijos viena pagrindinių herojų Neringa Venckienė gali greitai grįžti į Lietuvą. Tiesa, ne savo noru.
Pasaulio lietuviai
Čikagoje apdovanota lietuviška degtinė
Neseniai Čikagoje (JAV) įvyko tarptautinis „The Beverage Tasting Institute“ gėrimų konkursas, kuriame dalyvavo ir keli alkoholinių gėrimų gamintojai iš Lietuvos. Tarp jų buvo ir įmonių grupė „Alita“. Jos pristatyta degtinė „Gera Premium“ trečius metus iš eilės apdovanota aukščiausiu įvertinimu – platinos medaliu. Ji taip pat pripažinta geriausia pagal kainos ir kokybės santykį („best buy“ nominacija). Konkurse ji surinko 96 balus. Tai yra daugiausia balų surinkęs konkursui pateiktas lietuviškas produktas.
Pasaulis
Čikagoje – sniego rekordai
Europą džiugina pavasarėjantys orai, o JAV neatsigina sniego. Šiuo metu žiemos ataką reikia atlaikyti Čikagai. Kaip praneša JAV laikraščiai ir internetiniai portalai, šiame milžiniškame mieste jau atšaukta beveik tūkstantis skrydžių.
Pasaulio lietuviai
Čikagoje - menininkų iš Lietuvos pasirodymai
Didžiausią lietuvių bendruomenę JAV turinčiame Čikagos mieste lapkričio 7–10 dienomis koncertuos trimitininkas, improvizacinės muzikos atlikėjas iš Lietuvos Dominykas Vyšniauskas, mažuosius Vėjų miesto gyventojus linksmins Vilniaus šokio teatras „Dansema“.
Pasaulio lietuviai
Čikagoje – tradicinė lietuvių kultūros šventė
Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje birželio 1 dieną centrinėje miesto aikštėje Daley Plaza surengė ketvirtąją tradicinę lietuvių kultūros šventę „Lietuvos diena“.
Pasaulio lietuviai
Niujorke atidaryta lietuvių menininkės skiautinių paroda
Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke gegužės 29 dieną atidaryta lietuvės menininkės Jadvygos Orantienės skiautinių paroda.
Pasaulis
Kita stotelė – Aljanso plėtra
JAV Valstybės sekretorė Hillary Clinton Čikagoje išreiškė viltį, kad šis NATO viršūnių susitikimas – paskutinis prieš Aljanso plėtrą.
Pasaulio lietuviai
Kovo 11-oji JAV paminėta gausiais renginiais
Lietuvos ambasada bei generaliniai konsulatai JAV kartu su vietos lietuvių bendruomenėmis Kovo 11-ąją surengė Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtus renginius daugelyje JAV miestų.
Pasaulio lietuviai
Kovo 11-osios minėjime Čikagoje – nuo lietuviškos muzikos iki dailės ir amatų
Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje, bendradarbiaudamas su Mičigano ežero pakrantėje įsikūrusiu laisvalaikio ir pramogų centru „Navy Pier“, kovo 11 dieną rengia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventę.
ŽYMA
THAAD