sekmadienis, lapkričio 1 d.
Pramogos
Rastas pats nerangiausias-kerėpliškiausias pasaulyje šuo
Šunys niekada nepraleis galimybės pasmaguriauti dešros ar kotletuko gabalėliu. Jie sugeba be galo žvitriai čiupti maistą tiesiog ore. Bet kiekviena taisyklė turi išimčių.
Pramogos
Šuns išradingumui ribų nėra: ko jis laukė?
Kartais, kad gautum tai, apie ką svajoji, tenka imtis pačių netikėčiausių dalykų. Šis šuo – puikus to pavyzdys.
Aktualijos
Šuns apdraskytas naujagimis kovoja dėl savo gyvybės
Yaxley, netoli Peterborough esančiuose namuose sekmadienio naktį, maždaug 1.47 val., šuo apdraskė neseniai gimusį berniuką. Naujagimis patyrė jo gyvybei pavojingus sužalojimus, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Fejerverkų išgąsdintas šuo patyrė širdies smūgį
Mančesteryje esančios „Dogs 4 Rescue“ gyvūnų prieglaudos atstovai pranešė, kad vieną jų globotinį, Maskvos sargybinio veislės keturkojį Winstoną, ištiko širdies smūgis po to, kai jis išsigando fejerverkų ir bandė slėptis.
Pramogos
Harry ir Meghan šeima pasipildė nauju nariu
Bene mėgstamiausia Jungtinės Karalystės pora – princas Harry ir Meghan Markle – savo namuose nuo šiol gyvena ne vieni.
Komentarai
Privatumo šarvai
Seimo narys Petras Gražulis turbūt būtų vienas paskutiniųjų Lietuvos politikų, kurį norėtųsi užjausti, suprasti ir jam atleisti. Krikščioniškomis vertybėmis dangstęsis gudrus manipuliatorius be jokių moralinių stabdžių, kurio tikroji religija – dviveidiškumas, gavo pelnytą atpildą. Susilaukęs nesantuokinio vaiko su kone du kartus jaunesne moterimi, kurią vertė darytis abortą, P. Gražulis pademonstravo dvigubų standartų dugną ir įkalė dar vieną vinį į žemyn dardančios savo politinės karjeros karstą.
Pasaulis
Auklės šuo sudraskė prižiūrimą mažylį
Vos penkerių mėnesių amžiaus mergaitę mirtinai sužalojo mažylės auklei priklausantis šuo.
Pasaulis
Šuo pistoletu pašovė žmogų
Kai šuo įkanda žmogui – jokia naujiena, tačiau vienas keturkojis sumanė kai ką įdomiau.
Aktualijos
VSD pateikė pažymą, kurioje T. Dapkus kaltinamas šantažu
Valstybės saugumo departamentas (VSD) rašte parlamentarams teigia, kad žurnalistas Tomas Dapkus, būdamas verslo koncerno „MG Baltic“ vadovų tarpininku, užsiėmė šantažo požymių turinčia veikla.
Pramogos
Londono lietuvių pagalbos šauksmas – dingo jų mylimas augintinis
Į „Tiesos“ redakciją kreipėsi lietuvių šeima. Netikėtai iš jų kiemo pabėgo visų mylimas augintinis, taksų veislės šuniukas Ogis. Antra diena šuo negrįžta į namus. Prašoma aplinkinių pagalbos.
Pasaulis
Šuo mirtinai sudraskė 7 mėnesių berniuką
Vokietijos pietuose mirė 7 mėnesių berniukas, kuriam į galvą įkando šeimos šuo, antradienį pranešė Heseno žemės policija.
Pasaulis
Lėktuve į daiktadėžę sugrūstas šuniukas nugaišo
JAV oro bendrovės „United Airlines“ lėktuve skrydžio metu nugaišo šuo, kurį skrydžio palydovė liepė būtinai vežti salono viršutinėje lentynoje bagažui.
Pasaulis
Šuo mėnesius nesitraukia iš šeimininko mirties vietos
Visą pasaulį sužavėjo ir sugraudino šuo, jau kelis mėnesius nesitraukiantis nuo ligoninės, kurioje užgeso jo šeimininko gyvybė.
Pramogos
Vos 11 mėnesių šuniukas negyvas rastas mikrobangų krosnelėje
Net metų neturintis Sparkis buvo rastas Ailsbury Park vietovėje. Teigiama, kad su juo susidorojo du vaikinai, vienam vos 16 metų, kitam 23.
Pasaulis
D. Trumpas pašieptas - pavaizduotas tarsi šuo
Artėjant Šuns metams viename Kinijos šiaurinėje dalyje esančiame prekybos centre atsirado milžiniška šio keturkojo statula, kažkuo labai primenanti JAV prezidentą Donaldą Trumpą.
Aktualijos
Britas išsikepė savo šunį
Vos 27-erių metų Dominic O’Connoras prisipažino padaręs kraupų nusikaltimą, tačiau savo motyvų teisme negalėjo pats aiškiai įvardinti.
Pramogos
Gindamas šunį australas susimušė su kengūra
Neįprastas nutikimas užfiksuotas Australijoje – kengūra sugriebė ir ėmė smaugti šunį, kurio savininkui teko pakovoti dėl savo augintinio.
Lietuva
Pasieniečių šunį nušovęs politiko brolis užsitraukė nemalonę
Lietuvoje kilo didelė pasipiktinimo ir užuojautos banga, kurią sukėlė medžiotojas, seimo nario Kęsto Komskio brolis Arvydas. Pastarasis netoli Pagėgių esančioje pievoje, kaip teigia, medžiodamas nušovė jį puolusį pasieniečių šunį Ramzį, kuris kartu su pareigūnais persekiojo kontrabandininkus.
Lietuva
Neregistruoti augintiniai bus konfiskuojami
Gyvūnų mylėtojai nuo Naujųjų metų turės rūpesčių ir išlaidų. Didelis galvos skausmas kankins tuos, kurie savo auginamų šunų, kačių ir šeškų nesuženklins ir neužregistruos valstybiniame registre. Teisės aktai numato, kad augintinius reiks užregistruoti per 15 mėnesių skaičiuojant nuo 2016-ųjų sausio 4-osios.
ŽYMA
TOMAS DAPKUS