šeštadienis, spalio 24 d.
Pramogos
Viena aplink pasaulį plaukianti britė pateko į negailestingą audrą
Prekinis laivas pasiekė ir rengiasi gelbėti britę, kuri viena plaukė aplink pasaulį, bet Pietų vandenyne pateko į audrą, apgadinusią jos jachtą.
Aktualijos
Audros galia: vėjas namelį ant ratų nusviedė į jūrą
Iki britų salyno atslinkusi audra jau spėjo pademonstruoti savo galią – Airijoje į jūrą nupūtė namelį ant ratų, žuvo jame buvusi moteris.
Pramogos
Britanijoje siautusi audra pasiglemžė vyro gyvybę
Pirmadienį Jungtinėje Karalystėje (JK) siauturi audra pasiglemžė vieno žmogaus gyvybę. Stiprus vėjas ir bangos nubloškė vyrą į jūrą. Vyro išgelbėti nebepavyko.
Aktualijos
Norėjo pavogti alkoholio, bet sugriovė parduotuvę, įtariami lietuviai (PAPILDYTA VIDEO)
Airijos sostinėje Dubline siaučiant audrai, viena gauja įsiveržė į „Lidl“ parduotuvę Talagto rajone, pavogė iš jos seifą, o tuomet pradėjo siautėti nuvarytu ekskavatoriumi JCB, tvirtina airių policija. Sulaikyti net devyni įtatiamieji, o du iš jų lietuviai. Vienas kaltinamas prekių vagyste, kitas turto grobstymu.
Pasaulis
Mirtį sėjantys uraganai: ką apie juos žinome?
Uraganas „Irma“ praūžė Karibuose pasiglemždamas mažiausiai 25 žmonių gyvybes bei sunaikindamas tūkstančius namų. Jis paskatino masinę evakuaciją JAV Floridos valstijoje. Vėlų penktadienio vakarą pasiekęs Kubą uraganas „Irma“ dabar juda link Floridos, kur valdžia nurodė 6,3 mln. gyventojų evakuotis.
Aktualijos
Pasaulio Krymo totorių kongreso pirmininkas: V. Putinas siekia išguiti totorius iš pusiasalio
Vilniuje viešintis Pasaulio Krymo totorių kongreso pirmininkas ir Ukrainos Aukščiausios Rados narys Refatas Čubarovas sako, kad dabartinis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Krymo totorių atžvilgiu siekia to paties kaip ir buvęs Sovietų sąjungos diktatorius Josifas Stalinas.
Aktualijos
Saugumo grėsmių ataskaita: mėginama naudotis totoriais ir lenkais
Rusija siekia didinti įtaką Lietuvos totorių bendruomenei ir išnaudoti ginčus dėl Lietuvos lenkų teisių, teigia žvalgybos institucijos, pirmadienį paskelbusios tradicinių grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą.
Lietuva
Pajūryje siaučia audra
Pajūryje stiprus gūsingas vėjas ir milžiniškos bangos sukėlė rūpesčių gyventojams ir sustabdė uosto darbą.
Aktualijos
Mirė nuo uolos į jūrą nuplautas vyras
Ant Kornvalio uolų laiką leidusią šeimą ištiko nelaimė. Didžiulės bagos nuplovė į jūrą vyriškį ir jo dviejų metų dukrą.
Pasaulis
JAV siaučia pražūtinga, viena didžiausių istorijoje pūga Jonas
Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) užklupo itin daug nemalonumų sukėlusi didžiulė pūga. Kaip pranešė Bbc.com, kai kuriose valstijose įvesta nepaprastoji padėtis, sutrikęs transportas ir fiksuojamas rekordinis sniego pusnynų aukštis.
Aktualijos
Audra „Desmond" nusinešė dviejų žmonių gyvybes
Naujienų portalas telegraph.co.uk pranešė, kad pirmadienį potvyniuose skęstančiame Cumbria regione rastas žmogaus kūnas. Vyresnio amžiaus vyras įkrito į nuo liūčių užtvinusią upę. Ši netektis jau antroji audros „Desmond“ pasekmė. Savaitgalį 90-erių metų senolis žuvo Londone po to, kai stiprus vėjas jį nubloškė į važiuojantį autobusą.
Pasaulis
Audra talžė Vokietiją
Vokietijoje įprastą gyvenimą sutrikdė audra. Šią savaitę kelias dienas šėlusi gamtos stichija pridarė nuostolių ir pareikalavo aukų. Remiantis paskutiniais išplatintais duomenimis, žuvo vienas žmogus, o trisdešimt sužeista, vienas – sunkiai. Praūžęs viesulas smarkiausiai nusiaubė Vokietijos uostamiestį Biucovą.
Pramogos
Orai Anglijoje: potvyniai ir audra prasidės jau rytoj
Kai kuriuose Jungtinės Karalystės regionuose prognozuojami stiprūs potvyniai. Sinoptikai įspėja, kad per keletą valandų gali iškristi daugiau nei 10 cm. lietaus. Vėjo stiprumas sieks iki 80 mylių per valandą.
Pramogos
Audra Anglijoje pareikalavo pirmųjų aukų (stichija šėls iki pirmadienio)
Vienas žmogus žuvo ir mažiausiai trys buvo sužeisti kai ketvirtadienį Anglijoje praūžė audra su stipriu lietumi. Šalį nuniokojusi gamtos stichija sutrikdė keliones ir tūkstančius namų paliko be elektros.
Pramogos
Sinoptikai: šią savaitę laukia kelių centimetrų sniegas
Vos spėjo aprimti praėjusią savaitę Škotijoje dešimtis tūkstančių gyventojų be elektros palikusi audra, sinoptikai grasina naujomis gamtos išdaigomis. Anot jų, visos Anglijos šią savaitę laukia mažiausiai keletas centimetrų sniego bei audros su 70 mylių per valandą siekiančiais vėjo gūsiais.
Lietuva
Uraganas „Feliksas” negailėjo nei paplūdimių, nei statinių
Antrą kartą sausį uraganiniai vėjai talžę Lietuvą daugiausiai žalos pridarė pajūriui. Vėjas laužė medžius ir vartė stulpus, todėl dešimtys tūkstančiių žmonių liko be elektros. Klaipėdos uoste apribota laivyba. Audringa jūra nepagailėjo paplūdymių.
Pramogos
Audra Jungtinėje Karalystėje: 70 tūkst. žmonių liko be elektros
Siaučianti audra sutrikdė traukinių darbą Škotijoje, skelbiama, kad apie 70 tūkst. žmonių po praėjusios nakties liko be elektros. Visi ScotRail traukiniai atšaukti iki tolimesnio pranešimo bijantis, kad išrauti medžiai gali užvirsti ant bėgių ir sutrikdyti saugias keliones, skelbė portalas independent.co.uk.
Pramogos
Sinoptikai: audra šalyje kels potvynius ir vartys medžius
Meteorologai įspėja, kad sausio 8 – 9 dienomis Angliją gali sukrėsti stipri audra. Šiaurės Škotiją ir dalį Anglijos šiomis dienomis gali pasiekti 115 mylių per valandą stiprumo vėjas. Meteorologų tarnyba pranešė, kad gyventojai šiomis dienomis būtų itin atsargūs ir pasiruošę susidurti su gamtos stichijos šelsmu.
Pramogos
Sinoptikai: į Angliją atslenka arktinės sniego audros
Sinoptikai įspėjo apie šią savaitę didžiajai šalies daliai gręsiančias sniego ir ledo audras. Laukiama ir minusinės temperatūros.
ŽYMA
TOTORIAI