penktadienis, vasario 26 d.
Verslas
Klimato kaita
„Toyota“ vadovas: dėl elektromobilių formuojasi „burbulas“
Didžiausios Japonijoje ir vienos didžiausių pasaulyje automobilių gamintojos „Toyota Motor Corp.“ vadovo Akio Toyoda manymu, pasaulyje formuojasi „burbulas“ dėl elektromobilių, jų skatintojams ignoruojant CO2 emisijos papildomoje elektros gamyboje faktorių, taip pat ir valstybių išlaidas pereiti prie elektrinių transporto priemonių.
The Economist
AUTOMOBILIŲ GAMYBOS ATEITIS
Kelionės po Teslos visatą, kurioje gimsta naujų žvaigždžių
Kadaise „Tesla“ viena karaliavo elektromobilių pasaulyje. Jau nebe.
The Economist
AUTOMOBILIŲ GAMYBOS ATEITIS
Kelionės po Teslos visatą
Kadaise „Tesla“ viena karaliavo elektromobilių pasaulyje. Jau nebe.
Verslas
Automobilių pramonė
Pasaulio automobilių gamintojai dėl pandemijos neteko 250 mlrd. JAV dolerių pajamų
Pasaulio automobilių gamintojai dėl koronaviruso pandemijos, dėl kurios buvo laikinai sustabdyta gamyba ir kuri sudavė didelį smūgį paklausai, pirmąjį pusmetį neteko maždaug 250 mlrd. JAV dolerių pajamų, rodo agentūros „Dow Jones“ atlikta įmonių veiklos ataskaitų analizė.
Verslas
Automobilių prekyba
Šalutinis karantino poveikis: kaip nuo šiol pirksime automobilius?
Naujų automobilių salonuose niekada nebūna daug žmonių – pirkėjai dažniausiai atvyksta po vieną ar poromis, prie jų visuomet prieis pardavėjas.
IT ir transportas
Koronavirusas
„Toyota“ iki balandžio 19-osios stabdo savo gamyklas Europoje
Japonijos automobilių gamybos milžinė „Toyota Motor“ pirmadienį paskelbė dėl koronaviruso pandemijos laikinai stabdanti savo gamyklas Europos šalyse ir Turkijoje, pranešė
IT ir transportas
Automobilių prekyba
„Toyota“ nepavejama buvo ir 2019-aisiais
Praėjusiais metais pasaulyje daugiausia automobilių pardavė „Toyota“, antras liko „Volkswagen“, trečią vietą, nepaisant smukusios paklausos, išsaugojo „Ford“. 
Aktualijos
„Toyota“ atšaukia beveik 200 tūkst. automobilių dėl defektinių oro pagalvių
Japonijos automobilių gamintoja „Toyota“ atšaukia 191 tūkst. automobilių Šiaurės Amerikoje ir Japonijoje dėl rizikos, kad avarijos metu oro pagalvės gali netinkamai išsiskleisti.
IT ir transportas
„Toyota Corolla Touring Sports“
Ar sunku išsiskirti iš minios?
„Toyotos“ kompaktinės klasės universalas po maždaug 12 metų susigrąžino populiarųjį „Corollos“ ženklelį, o nutraukus „Avensis“ gamybą liko vienintelis klasikinio stiliaus universalas didžiausio Japonijos automobilių gamintojo garaže.
IT ir transportas
„Toyota Camry“
Pirmyn į praeitį
Didžiausias „Toyotos“ sedanas grįžo į Europą. Senąjį Žemyną okupavus vienatūriams, visureigiams ir krosoveriams, dideli solidūs sedanai atrodo lyg tuoj išnyksiantys dinozaurai.
IT ir transportas
„Toyota Corolla“
Metų naštos nepalaužtas modelis pagaliau tapo stilingas
Retas automobilio modelis tiek gyvena. Prieš jus – 12-oji „Corollos“, gaminamos nuo 1966 m., karta. Jos ženkliukas vėl klijuojamas ant trijų tipų kėbulų – hečbeko, sedano ir universalo. Buvo kilę kiek sumaišties, kai 2006-aisiais japonai „Corollos“ hečbekus pakrikštijo „Auris“, o legendinį vardą rezervavo sedanams. Dabar viską grįžo kaip buvę.
IT ir transportas
„Toyota RAV 4“:
Penktosios kartos populiarusis SUV pagaliau atrodo išskirtinai
Jei „Jeep“ tapo bendriniu žodžiu apibūdinti didelio pravažumo automobilius džipus, tai sudurtinis žodis ravketuri visiškai tiktų kasdienėje kalboje pavadinti miesto SUV.
Aktualijos
Būstą Anglijoje nuomoja (ne)teisėtai
Spėjama, kad Jungtinėje Karalystėje šiuo metu yra apie 10 tūkst. būsto nuomotojų, iš kurių atimta teisė verstis šia veikla, tačiau jie ir toliau sėkmingai tuo verčiasi pasinaudoję įstatymų spragomis.
Vietovardžiai
Kitokia Islandija: kelionė pelenų kilimu ir upės vaga
Turistų apgultoje Islandijoje gausu vietų, kur įspūdingos gamtos apsuptyje gali pasijusti vienišas ir bejėgis. Tereikia nuvažiuoti nuo pagrindinio kelio. Ovidijus Lukošius suka vairą į bekelę.
Aktualijos
JK būsto nuomos kainos didės 15 proc.
Dėl mažėjančios pasiūlos, prognozuojama, kad per artimiausius penkis metus būsto nuomos kaina Jungtinėje Karalystėje (JK) didės 15 proc.
Aktualijos
JK išaugo itin prabangių būstų pardavimai
Paaiškėjo, kad praėjusiais metais Jungtinėje Karalystėje (JK) rekordiškai išaugo būsto pardavimai, kurių vertė – didesnė nei milijonas svarų sterlingų. Įdomu ir tai, kad dauguma šių sandėrių atlikti ne šalies sostinėje.
Aktualijos
Paskola būstui: svarbu ne tik palūkanų norma
Daugelis mano, kad paskolos palūkanų norma – svarbiausias tokios paskolos kokybės rodiklis. Žmonės lygina savo paskolos palūkanų normą su jų draugų ir pažįstamų paskolų palūkanų normomis, ieško banko su „žemiausia palūkanų norma“, teiraujasi, su kokia palūkanų norma įvairūs bankai teikia paskolas ir pan.
Aktualijos
Pagal ką vertinamas užsienietis, norintis paskolos būstui JK?
Nekilnojamojo turto Didžiojoje Britanijoje pirkimas – patraukli investicija kiekvienam čia gyvenančiam. Tam įtakos turi nuomos kainos, Britanijos ekonomikos stabilumas, nuolatinis nekilnojamojo turto kainų augimas ir pasiūlymų ribotumas. Nekilnojamojo turto Britanijoje turėjimas gerokai pakelia jūsų statusą kreditorių ir valstybinių organų akyse. Tačiau gauti hipoteką Britanijoje užsieniečiui nelengva.
Aktualijos
Galvojate apie savo būstą JK? Klausimai ir atsakymai
Anksčiau ar vėliau beveik kiekvienas susimąsto apie nuosavo nekilnojamojo turto pirkimą Didžiojoje Britanijoje. Kokį indėlį būtina surinkti? Kiek pinigų galima pasiskolinti iš banko? Kiek laiko būtina gyventi Didžiojoje Britanijoje pirkimo momentu? Į kokias pajamas bankas atkreipia dėmesį?
ŽYMA
TOYOTA