sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
IT ir transportas
Skrydžiai
Skrydžiai tarp Lietuvos ir Sakartvelo gali būti atnaujinti nuo liepos
Vilnius ir Tbilisis svarsto galimybę nuo liepos 1 dienos atnaujinti skrydžius tarp šalių.
Aktualijos
Londonas: peiliu ginkluotas vyras sukėlė paniką traukinyje
Policijos pareigūnai lėkė į Peckhamą šią popietę, kai peiliu apsiginklavęs vyras įlipo į traukinį Queens Road stotyje, Londone.
Aktualijos
Sukčius kaltinamas panaudojęs padirbtus bilietus ištraukti iš geležinkelių kompanijų £150 000 už vėluojančius traukinius
Teisme pasirodė vyras, kaltinamas dėl sudėtingo apgaulės atvejo. Iš traukinių kompanijų jis išviliojo tūkstančius svarų.
Aktualijos
Automobilių transportas
Panaikinus „žaliąsias rodykles“ miestai prognozuoja didesnes spūstis
Nuo sausio 1-osios Lietuvos keliuose panaikinus dešiniojo posūkio rodykles, didžiųjų miestų savivaldybės sako jau pastebėjusios eismo problemų ir prognozuoja išaugsiant spūstis, tačiau tuo pat metu tikisi didesnio saugumo pėstiesiems.
IQ Tema
Lenkija rimtai susirūpino savo infrastruktūra – iš to išlošime ir mes
Europa maža, bet Lenkija didelė – taip pagalvodavo ne vienas, lėtai įveikdamas paskutinius šimtus kilometrų namų link. Ši kankynė – jau praeitis.
Aktualijos
Londone stebint pasibaisėjusiems metro keleiviams mirtinai užbadytas vyras
Londono metropoliteno linija važiavę miesto gyventojai vakar sudalyvavo siaubo filmo vertoje scenoje - užpuolikas metro negyvai užbadė vyrą, keliavusį vakarų Londone. Policija pradėjo žmogžudystės tyrimą.
Aktualijos
Londono Waterloo metro stotyje žuvo darbininkas
Privatus greitosios medicinos pagalbos automobilis bei Britanijos Transporto Policijos ekipažas stutyje buvo pastebėti šiandien ryte, pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.
Verslas
Žiežmariai, prašome leidimo kilti!
Atrodo, kad naujo ir didžiausio šalies oro uosto tarp Vilniaus ir Kauno Lietuvai gali prireikti
Aktualijos
„British Airways“ pilotai pradėjo visuotinį streiką
Jungtinės Karalystės (JK) oro linijų bendrovės „British Airways“ pilotai pirmadienį pradėjo visuotinį streiką, o beveik visi bendrovės skrydžiai gali nevykti dvi dienas.
Aktualijos
„Toyota“ atšaukia beveik 200 tūkst. automobilių dėl defektinių oro pagalvių
Japonijos automobilių gamintoja „Toyota“ atšaukia 191 tūkst. automobilių Šiaurės Amerikoje ir Japonijoje dėl rizikos, kad avarijos metu oro pagalvės gali netinkamai išsiskleisti.
Aktualijos
„Ryanair“ pilotai balsavo už streiką JK
Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai, dirbantys Jungtinėje Karalystėje, trečiadienį pranešė, kad artimiausiomis savaitėmis ketina streikuoti, siekdami geresnių darbo sąlygų ir didesnio darbo užmokesčio.
Aktualijos
Patarimai pirmą kartą keliaujantiems lėktuvu: štai ką turite žinoti
Pasiruošimas – svarbiausia sklandžios kelionės dalis. Ši taisyklė ypač aktuali planuojant pirmąįą kelionę lėktuvu.
Aktualijos
Už saugos diržo nesegėjimą vairuotojams gresia baudos taškai
Transporto priemonių vairuotojai, kelių policininkų už vairo pagauto be saugos diržų, už nesirūpinimą savo gyvybe gali sulaukti baudos taškų, praneša Bbc.com.
Aktualijos
Britai įvedė naujovę: elektromobiliai privalės perspėti pėsčiuosius, kad atvažiuoja
Visi nauji elektromobiliai bei įprasti ir iš tinklo įkraunami hibridai privalės skleisti įspėjamuosius signalus, važiuodami 20 km per valandą greičiu ir lėčiau, kad įspėtų pėsčiuosius, informuoja autoexpress.co.uk.
Aktualijos
Ant geležinkelio bėgių mirtinai partrenkti du darbuotojai
Du geležinkelio darbuotojai, nutrenkti traukinio, jo negirdėjo dėl to, kad dėvėjo triukšmą izoliuojančias ausines, praneša Britų transporto policija.
Aktualijos
Automobilių gamyba Didžiojoje Britanijoje krenta jau dvylika mėnesių iš eilės
Automobilių gamyba Didžiojoje Britanijoje gegužę, palyginti su tuo pat mėnesiu pernai, krito 15,5 proc. ir mažėjo dvyliktą mėnesį iš eilės.
Aktualijos
Jungtinės Karalystė keliuose – nauji apie mažus laukinės gamtos pavojus perspėjantys ženklai
Netrukus Jungtinės Karalystės keliuose išvysime naujus kelio ženklus, kuriuose vaizduojamas spygliuotasis laukinės gamtos gyventojas ežys. Jais siekiama vairuotojus perspėti apie į važiuojamąją kelio dalį išbėgti galinčius ežius ir kitus nedidelius laukinės gamtos atstovus, rašo Bbc.com.
Aktualijos
5 dienas truksiantys streikai sukels nepatogumų traukinių keleiviams
Šią savaitę kelionės kai kuriais užimčiausiais traukinių maršrutais sutriks dėl 5 dienas truksiančio streiko. Antradienį darbą laikinai baigs „South Western Railway“ darbuotojai, streikuojantys dėl to, kad traukiniuose būtų įdarbinti palydovai, rašoma Metro.co.uk.
Aktualijos
Kuriuose JK miestuose eismo spūstys yra didžiausios?
Jei manote, kad ryte važiuojant į darbą atsiduriate pačiame didžiausiame kamštyje, tikriausiai negyvenate Edinburge. Kodėl? Škotijos sostinė yra taip užkišta automobiliais, kad šis miestas, remiantis naujausiais duomenimis, yra blogiausias pagal spūstis.
Aktualijos
Valdžia sulaukė kritikos dėl keisto dvigubų geltonų linijų piešimo
Vietiniai Aberystwyth miesto gyventojai piktinasi keistu apskrities valdžios sprendimu aplink stovinčius automobilius nupiešti dvigubas geltonas linijas.
ŽYMA
TRANSPORTAS