šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Aktualijos
Sukčius kaltinamas panaudojęs padirbtus bilietus ištraukti iš geležinkelių kompanijų £150 000 už vėluojančius traukinius
Teisme pasirodė vyras, kaltinamas dėl sudėtingo apgaulės atvejo. Iš traukinių kompanijų jis išviliojo tūkstančius svarų.
Aktualijos
Dvylikametis berniukas žuvo ant traukinio bėgių
Dvylikametį berniuką traukinio bėgiai nukratė didžiule elektros srove. Vaikas žuvo Bootle, Merseyside.
Aktualijos
Svarbios naujienos keliaujantiems: Londone gali tekti susidurti su chaosu, sutriko keturių metro linijų eismas
Londono požeminį metro bei kai kurias antžemines traukinių linijas šį rytą naudojantiems keleiviams gali tekti nusivilti - nemažai traukinių atšaukta, dalis smarkiai vėluoja.
Verslas
Žiežmariai, prašome leidimo kilti!
Atrodo, kad naujo ir didžiausio šalies oro uosto tarp Vilniaus ir Kauno Lietuvai gali prireikti
Lietuva
Uždarius „Northern Line“ linijas, kelionė į darbą primena „Bado žaidynes“
Į darbą šiandien vykę Londono gyventojai turėjo apsišarvuoti kantrybe, nes dėl sutrikimų „Northern Line“ linijose atšauktos visos kelionės šiais traukiniais.
Aktualijos
Geležinkelio darbuotojai pradėjo 4 dienų streiką: sutriks traukinių eismas
„South Western Railway“ (SWR) darbuotojai pradėjo keletą dienų trunkantį streiką dėl ilgai besitęsiančių nesutarimų dėl traukinių sargų.
Aktualijos
Policija ieško prie paauglės traukinyje priekabiavusios moters
British Transport Police pradėjo tyrimą dėl seksualinio priekabiavimo traukinyje.
Aktualijos
Traukinių stotyje – pabėgęs arklys
Vakar ryte kartu su vykstančiais į darbą žmonėmis stotyje atvykstančio traukinio laukė ir vienas ganėtinai neįprastas keleivis – pabėgęs arklys.
Aktualijos
Milijonams keleivių Anglijoje kelionių traukiniais kainos kitąmet pakils bent £100
Keleivius kitais metais vėl apglėbs banga kylančių kainų, atidėtų bei atšauktų kelionių bei kitų trikdžių, gadinančių kasdienio gyvenimo kokybę.
Aktualijos
Karšti orai sutrikdė traukinių eismą: įsivyravo chaosas
Įvairios traukinių ir metro kompanijos žmonėms pataria nekeliauti, nebent tai daryti būtina, mat vakar ir šiandien į šalį atėję karščiai sukėlė tikrą chaosą.
Aktualijos
Ant geležinkelio bėgių mirtinai partrenkti du darbuotojai
Du geležinkelio darbuotojai, nutrenkti traukinio, jo negirdėjo dėl to, kad dėvėjo triukšmą izoliuojančias ausines, praneša Britų transporto policija.
Pasaulis
Kelionė vos nesibaigė net neprasidėjusi: tarp traukinio ir laukimo platformų įkrito vaikas
Australijos pareigūnai liepos 2 dieną išplatino kraują stingdantį stebėjimo kamerų įrašą, kuris, kaip tikimasi, paskatins tėvus atsakingiau saugoti savo atžalas.
Aktualijos
Ant traukinio bėgių be jokios priežasties senolį nustūmęs vyras įkalintas iki gyvos galvos
Šizofrenija sergantis vyras ant traukinio bėgių prieš pat jam atvykstant nustūmė 91-erių senolį. Už tai jam skirta įkalinimo iki gyvenimo galo bausmė, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
5 dienas truksiantys streikai sukels nepatogumų traukinių keleiviams
Šią savaitę kelionės kai kuriais užimčiausiais traukinių maršrutais sutriks dėl 5 dienas truksiančio streiko. Antradienį darbą laikinai baigs „South Western Railway“ darbuotojai, streikuojantys dėl to, kad traukiniuose būtų įdarbinti palydovai, rašoma Metro.co.uk.
Pasaulis
Traukinių palydovė darbo vietoje kūrė erotinius filmus
Traukinio palydovė, Vokietijos spaudos įvardijama kaip Teresa W, darbo neteko sužinojus, kad ši naktimis, kai traukiniai būdavo visiškai tušti, juose kurdavo pornografinio turinio filmus. Juose savo darbo uniformą vilkinti moteris, kaip rašo Dailymail.co.uk, „bausdavo“ be bilietų važiuojančiais keleiviais apsimetančius vyrus.
Aktualijos
Mama rado būdą, kaip sutaupyti pinigų vaikų traukinių bilietams
Kai bilietų pardavimo aparatas, kuriuo Sarah Burns įprastai naudojasi Stockporte esančioje Woodley stotyje, sugedo, bilietus ji turėjo įsigyti traukinyje. Su vaiku keliavusiai moteriai konduktorius pasakė, kad vaikui skirtą bilietą kelionei atgal ji gali įsigyti vos už 80 pensų – net 2,05 svaro sterlingo pigiau, nei pirktų jį bilietų aparate.
Aktualijos
Londono Waterloo stotyje – sutrikimai: keleivių prašoma rinktis kitus maršrutus
Šį rytą keleiviai yra raginami vengti Londono Waterloo traukinių stoties, kurioje dėl užsitęsusių inžinerinių darbų atsirado maršrutų sutrikimai.
Aktualijos
Uždarius vieną pagrindinių geležinkelio atkarpų, keleivių laukia chaosas
Devyniom dienoms uždarius vieną labiausiai užimtų Britanijos geležinkelio linijų, viešuoju tranportu besinaudojančių asmenų laukia tikras chaosas.
Aktualijos
Po naktį įvykusių gedimų vėluoja traukiniai
Šalia vienos labiausiai užimtos Londono traukinių stoties atsiradus gedimams ir sutrikus elektros tiekimui laidais, keleiviai įspėjami dėl vėluojančių traukinių.
Aktualijos
Kelionės traukiniu britams kelia stresą
Atlikus apklausą paaiškėjo, kad kelionės traukiniais daugeliui respondentų kelia stresą, rašo Metro.co.uk.
ŽYMA
TRAUKINIAI