antradienis, balandžio 20 d.
Komentarai
Laisvės trisdešimtmetis
Demokratinės brandos spuogai
Mūsų jaunai demokratijai greitai sukaks trisdešimt. Nueitas kelias išties įspūdingas: destruktyvų, krizinį šoko ir chaoso pirmąjį dešimtmetį pamažu pakeitė kūrybos ir plėtros etapas. Jis taip pat nebuvo sklandus. Būta klaidų, ekonominių smūgių iš išorės, vidinių nusivylimų. Vadavomės iš geopolitinių pančių ir karpėme struktūrines bei nomenklatūrines praeitos epochos bambagysles. Bet kaskart prieš nuleidžiant rankas vis pavykdavo susipurtyti, persigrupuoti, keistis ir stebinant net save stiebtis į viršų.
Pasaulio lietuviai
Indijoje paminėtas Baltijos kelio 30-metis
Rugpjūčio 6 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasados Delyje minėjo Baltijos kelio 30-metį.
Pramogos
N. Bunkė atskleidė, kodėl priaugo svorio
Įsimylėjusi, laiminga ir priaugusi dešimt kilogramų – taip galima apibūdinti neseniai 35-ąjį gimtadienį atšventusią dainininkę Nataliją Bunkę. Moteris jau pusmetį skaičiuoja kartu su nauju širdies draugu Edgaru, 8-eriais metais jaunesniu kriminalistu iš Kauno.
Anglijoje
Neeilinė emigranto iš Lietuvos istorija - išvyko pats to nesuprasdamas
Emigrantas Rokas Buika iš Lietuvos į Airiją gyventi išvyko pats to nežinodamas. Manė, kad tai bus tik trumpa atostogų išvyka pas toje šalyje gyvenantį tėtį, tačiau ten Rokas pasiliko visam laikui. „Visi jau tarėsi, o aš... aš visiškai nieko neįtariau“, – pripažins R. Buika. Vaikino šeima nujautė, kad sūnus sprendimui išvykti prieštaraus, todėl nusprendė viską planuoti patyliukais, kad nesukeltų jam papildomo streso.
Aktualijos
Lietuvis dingo, kaip į vandenį, šeima sunerimusi
Ignas anksčiau yra gyvenęs Jungtinėje Karalystėje, svarstoma, kad jis galėjo susikrauti daiktus ir niekam nepranešęs sėsti į lėktuvą ir grįžti atgal. Galbūt tokiu būdu bandydamas pabėgti nuo jį Lietuvoje užklupusių problemų.
ŽYMA
TRISDEŠIMTMETIS