pirmadienis, sausio 25 d.
Pasaulis
Rinkimai JAV
Sukarintos grupuotės ruošiasi galimam D. Trumpo pralaimėjimui
Ginkluotos ir Donaldui Trumpui lojalios sukarintos organizacijos ruošiasi „apsaugoti nuo galimų pažeidimų“ JAV prezidento rinkimus, o visai neseniai vienos tokių organizacijų planuotas įvykdyti Mičigano valstijos demokratų gubernatorės pagrobimas kelia rimtą klausimą, ar šios organizacijos negali tapti rimta grėsme JAV demokratijai?
Pasaulis
Rinkimai JAV
Kas atsitiktų, jei kandidatas į JAV prezidentus mirtų?
Perrinkimo besitikintis JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pranešė, kad jis ir jo žmona Melania pasigavo COVID-19. Tai sukėlė nemenką susirūpinimo bangą ne tik dėl paties politiko sveikatos, bet ir dėl viso JAV rinkimų proceso ateities.
Pasaulis
JAV rinkimai
„Politico“: D. Trumpas pripažįsta pralaimintis rinkimus
JAV prezidentas privačiai savo aplinkos žmonėms pripažino, kad dėl vis augančio nepalankių apklausų skaičiau ir nemalonių perspėjimų iš pačių didžiausių sąjungininkų jaučia, jog šaliai jis vadovas tik vieną kadenciją, pranešė portalas „Politico“.
Pasaulis
Palestiniečiai grasina dėl D. Trumpo taikos plano pasitraukti iš Oslo susitarimų
Palestiniečių pareigūnai sekmadienį pagrasino nebesilaikyti Oslo susitarimų, kuriais apibrėžiami santykiai su Izraeliu, svarbių nuostatų, jei JAV prezidentas Donaldas Trumpas kitą savaitę paskelbs savo Artimųjų Rytų taikos planą.
Pasaulis
Rusija ragina JAV nepasitraukti iš „Atviro dangaus“ sutarties
Rusija perspėjo JAV nepasitraukti iš svarbaus „Atviro dangaus“ susitarimo, nes tai gali „pakenkti“ Europos saugumui ir priversti Maskvą reaguoti, praneša portalas Express.co.uk.
Pasaulis
Rusija buvo įsilaužusi į D. Trumpo apkaltos centre atsidūrusios bendrovės kompiuterius
Rusijos šnipai buvo įsilaužę į Ukrainos energetikos įmonės, atsidūrusios JAV prezidento Donaldo Trumpo apkaltos proceso centre, kompiuterius, pirmadienį paskelbė viena kibernetinio saugumo firma.
Pasaulis
Buvęs Trumpo patarėjas: jei Senatas pateiks šaukimą, liudysiu per apkaltą
Buvęs Baltųjų rūmų nacionalinio saugumo patarėjas Johnas Boltonas pirmadienį pareiškė esąs „pasiruošęs liudyti“, jeigu būtų iškviestas Senato, nagrinėsiančio prezidento Donaldo Trumpo apkaltos bylą.
Pasaulis
D. Trumpas teigia, kad 75 proc. amerikiečių yra prieš jo apkaltą
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį pareiškė, kad trys ketvirtadaliai amerikiečių nepalaiko Demokratų partijos inicijuoto jo apkaltos proceso.
Lietuva
Donaldui Trumpui – pavojingiausias iššūkis per visą prezidentavimą
Donaldui Trumpui teks susidurti su bene pavojingiausiu iššūkiu per trejus prezidentavimo metus, kai trečiadienį priešais televizijos kameras prasidės vieši jo atžvilgiu Kongreso vykdomo apkaltos tyrimo posėdžiai.
Pasaulis
Nepaisant Trumpo grasinimų „sugriauti ekonomiką“, Turkija telkia pajėgas puolimui
Turkija antradienį paskelbė netrukus pradėsianti puolimą Sirijos šiaurėje, JAV prezidentui Donaldui Trumpui tvirtinant, kad Vašingtonas neapleido savo sąjungininkų kurdų išvesdamas amerikiečių pajėgas iš to rajono.
Pasaulis
Trumpas imasi blokados: Baltieji rūmai kategoriškai atsisako bendradarbiauti
Įsisiūbavus vadinamajai Ukrainos aferai, JAV prezidentas Donaldas Trumpas imasi visiškos blokados: Baltieji rūmai kategoriškai atsisako bet kokio bendradarbiavimo su Kongresu apklausiant liudytojus ir perduodant dokumentus. Tai Baltieji rūmai paskelbė antradienio vakarą Vašingtone.
Pasaulis
Socialiniame tinkle „Twitter“ – vienas už kitą drąsesni Trumpo pareiškimai ir įspėjimai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas, tapęs apkaltos tyrimo dėl tariamo piktnaudžiavimo valdžia taikiniu, savo šalininkus šeštadienį įspėjo, jog „ant kortos yra pastatytas mūsų šalies likimas“.
Pasaulis
Branduolinis incidentas Rusijoje – tik pradžia: kodėl Trumpas ir Putinas ėmė matuotis raketomis
Nepavykęs branduolinis bandymas, mažiausiai 5 žuvusieji, skuba įsigyti jodo tablečių Severodvinske, tyla, neigimas arba akių dūmimas iš Kremliaus. Tokios rugpjūčio 8-osios incidento Nionoksos raketų bandymų detalės rodo įsibėgėjančių ginklavimosi varžybų tarp JAV ir Rusijos pasekmes. Ir tai – tik pradžia, mat nė viena pusė, nepaisant prieštaringų signalų, regis, nelinkusi nusileisti – raketomis matuojamasi toliau, bet kodėl tai vyksta?
Pasaulis
G7 lyderiai apsvarstė grįžimo prie Didžiojo aštuoneto formato dalyvaujant Rusijai klausimą
Didžiojo septyneto (G7) lyderiai, susitinkantys Prancūzijos mieste Bjarice, apsvarstė grįžimo prie Didžiojo aštuoneto (G8) formato dalyvaujant Rusijai klausimą. Tai sekmadienį pranešė Japonijos naujienų agentūra „Kyodo“.
Pasaulis
Nesulaukęs susidomėjimo pasiūlymu įsigyti Grenlandiją D. Trumpas atideda vizitą į Daniją
JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį paskelbė, kad atideda savo artėjantį susitikimą su Danijos ministre pirmininke, nes ji nesusidomėjo jo pasiūlymu parduoti Grenlandiją Jungtinėms Valstijoms.
Pasaulis
Po šaudynių Trumpas ragina sutelkti dėmesį į psichikos ligas, o ne ginklų kontrolę
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį pareiškė, kad po šį mėnesį šalį sukrėtusių šaudynių Ohajuje ir Teksase jis mano, kad siekiant mažinti tokių nusikaltimų skaičių reikia sutelkti dėmesį į psichinius ligonius, o ne ginklų kontrolę.
Pasaulis
Danai prabudę suprato, kad dalį jų valstybės ketina įsigyti Trumpas: tai absoliuti katastrofa
Danai penktadienį prabudę suprato, kad dalį jų valstybės ketina įsigyti Donaldas Trumpas. JAV prezidento užmojis nusipirkti Grenlandiją daugeliui Danijos politikų sukėlė nuostabą, ypač žinant, kad D. Trumpas rugsėjį vyks vizito į Kopenhagą, rašo „Reuters“.
Anglijoje
Donaldas Trumpas teigia, kad Borisas Johnsonas būtų idealus Torių lyderis
Donaldas Trumpas pareiškė, kad Borisas Johnsonas būtų idealus pasirinkimas konservatorių partijos pirmininko pozicijai. 
Pasaulis
Trumpas trumpam pripažino, kad Rusija jam padėjo laimėti rinkimus
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį paskelbta „Twitter“ žinutė pripažino, kad Rusija padėjo jam 2016 metais laimėti rinkimus, bet greitai atsiribojo nuo šio savo pareiškimo, kalbėdamasis su žurnalistais.
Pramogos
E. Dragūnas atviras: pastaruosius trejus metus turėjau daug problemų
Gruodžio 31 d. sostinėje įvyks paslaptingiausias vakarėlis metuose pavadinimu „Pink Criminal“. Netradicinėje vietoje, Vilniaus traukinių depe, urbanistinėje erdvėje po stogu vos vienai nakčiai bus įkurtas didžiausias klubas sostinėje, kuriame pasirodys garsiausi šalies atlikėjai.
ŽYMA
TRUMPAS