ketvirtadienis, liepos 2 d.
Gyvenimas
Menas vaikščioti lyg oru
Aukšti kulniukai – moteriškumo, seksualumo simbolis bei pasitikėjimo savimi šaltinis. Jie prailgina kūno liniją, taigi atrodome lieknesnės. Yra tik vienas blogas dalykas: ilgiau pavaikščiojus aukštakulniais bateliais net užkietėjusioms jų gerbėjoms pėdos ima mausti, kojos pavargsta, kartais net ima laužti nugarą. Ir visos esame patyrusios, kaip jaučiamasi po smagaus vakarėlio, praleisto pakilus kelis centimetrus nuo žemės.
Gyvenimas
Kokį sijoną būtina turėti kiekvienai moteriai
Net jeigu sijonas nėra pats mėgstamiausias jūsų apdaras, įsigiję bent vieną iš šių penkių niekada nepasigailėsite.
Gyvenimas
6 idėjos vasariniam manikiūrui
Vasarą ypač norisi puoštis ryškiai – širdis prašo akį traukiančių apdarų, efektingų batelių ir dar įspūdingesnių papuošalų. Šiuo metų laiku būname kaip niekada drąsios grožio eksperimentams, taigi mums nieko nereiškia pakeisti nuobodų juodą blakstienų tušą žaliu ar kelias plaukų sruogas nusidažyti rožine spalva. Ką ir kalbėti apie nagus – jie pirmieji, paprastai jau ankstyvą pavasarį, ima šviesti visomis vaivorykštės spalvomis.
Gyvenimas
Skaitykite etiketę: pavojingos medžiagos kosmetikoje
Ar mašinai, ar veidui – koks skirtumas? Lūpų dažai, pudra, skaistalai, tušas – tik nedidelė dalelė šiuolaikinės moters arsenalo. Bet ar dažnai dailiosios lyties atstovės pasidomi, ką jos kiekvieną mielą dieną tepasi ant veido?
Kultūra
Arbata su Čechovu
Į Lietuvos nacionalinį dramos teatrą (LNDT) po pertraukos režisierė Yana Ross grįžta su spektakliu „Trys seserys“ ir su savitu požiūriu į karo nuojautą, nacionalizmą ir toleranciją.
Gyvenimas
Susilaikymas nuo sekso moterims itin kenksmingas
Mokslas – o jis neklysta! – tvirtina, kad susilaikymas kenkia ir moters sielai, ir kūnui. Garsiųjų JAV Majo klinikų specialistai atliko atitinkamą analizę ir paskelbė, kad ilgi „sausros periodai“ be sekso žaloja silpnosios lyties tiek fizinę sveikatą, tiek psichiką. Pavyzdžiui, tokios moterys prasčiau susidoroja su stresu.
Gyvenimas
Metai bėga – poreikiai kinta
Ar visada moters organizmo poreikiai vienodi? Nereikia daug galvoti, kad į šį klausimą atsakytum: ne. Juk moters organizmas pritaikytas naujai gyvybei paleisti į pasaulį, todėl jis nuolat kinta, priklausomai nuo amžiaus ir būsenos. Taigi labai svarbu žinoti, kada ir kaip moteriai reikia pasirūpinti savo sveikata.
Gyvenimas
Gaivioji dieta
Šios dietos patartina laikytis po du kartus per savaitę visą mėnesį.
Gyvenimas
Kaip senti gražiai ir „teisingai“?
Senatvės nelaukia nė vienas, o ypač jos bijo moterys: neteksime grožio, sveikatos, fizinės energijos, gal netgi tapsime našta artimiesiems. Bet psichologė Pamela Bleir savo knygoje „Mitai apie moters amžių“ į senėjimą žvelgia kitu kampu ir pateikia daug patarimų, kurie pravers kiekvienai.
Gyvenimas
Tu gali daugiau, nei manai galinti
Ar dažnai gyvenime nuleidi rankas ir beviltiškai ištari: nieko negaliu pakeisti...? Gal – per dažnai?
Gyvenimas
Tavo vyro sėkmė – tavo rankose!
„Moteris, kuri skiria sau laiko puoselėti savo moteriškumą – tikras savo vyro sėkmės talismanas. Ji neša sėkmę, pagarbą, gerovę ir klestėjimą, – sako savęs pažinimo centro „Sakubona“ lektorė Ilona Tamošiūnienė. – Moteris suteikia savo vyrui įkvėpimo darbuose ir tikėdama juo ji stiprina jo jėgas.
Gyvenimas
Kokios moterys patrauklios vyrams?
Juk ne paslaptis, kad vienos moterys traukia vyrus it musės, kitoms gi dėl to reikia gerokai paplušėti, o gal tenka ir verkti dėl nelaimingų santykių. Dar kartą pamėginkime pakalbėti apie tai, kokios moterys turi didžiausią pasisekimą tarp vyrų ir kokių moterų jie, švelnia tariant, privengia.
Gyvenimas
Žodžiai, žudantys moteriškumą
Atrodo, visi kiti tiksliai žino, ko tu nori. Jie žino, kas tau yra geriau, ką tau reikia veikti, kur eiti. Jie – tai mama, tėtis, vyras, vaikai, bendradarbiai, draugės. O kur dingo tavo pačios norai? – klausia sąmoningumo trenerė I. Tamošiūnienė ir pasiremdama valyaeva.ru pateikia atsakymus, kurie, manytume, aktualūs daugeliui moterų.
Gyvenimas
Kodėl vyrus erzina moterų patarimai?
Būkim atviros: vyrai nemėgsta moterų patarimų, netgi tada, kai jiems jų iš tiesų reikia. Kur pasukti į kairę, kaip geriau pakabinti paveikslą ar kaip kalbėti su viršininku – visi šie ir panašūs moterų patarimai dažnai sukelia liguistą vyrų reakciją. Kodėl?
Gyvenimas
Nebūk antis, žinok kosmetologijos tendencijas
Svarbiausia – ideali oda Kosmetologai dabar didžiausią dėmesį skiria nebe taisyklingoms veido proporcijoms, o odos kokybei (lygus reljefas, be pigmentinių dėmių, paraudimų, aknės). Tokia tendencija pastebima visame pasaulyje – madinga nebe „išpūstos“ lūpos ar pabrėžti skruostikauliai, o lygi, švytinti veido oda. Ši tendencija atsirado Amerikoje, ją paskatino sociologinis tyrimas, kuris nustatė, kad patrauklumas tolygus sėkmingumui, o savo grožio puoselėjimas – tai ir duoklė visuomeninei padėčiai, ir savotiškas sėkmingumo rodiklis.
Sveikata
Kaip puoselėti plaukus natūraliomis priemonėmis
Natūraliais produktais galima atkurti net ir labai apleistus plaukus, išgydyti pleiskanas, grąžinti plaukams spindesį ir skatinti jų augimą.
Gyvenimas
Patarimai moterims, kaip atgimti per trumpą laiką
Pasidovanokite sau bent jau po vieną džiaugsmingą įvykį per dieną. Juk endorfinas yra džiaugsmo hormonas, o jis, beje, pakyla nuo visko, kas jums saldu – ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Žinoma, tai anaiptol nereiškia, kad kasdien turite šlamšti pyragėlius pilna burna. Svarbiausia, kad tai būtų jums pačiai mielas užsiėmimas: ar pasivaikščiojimas parke, ar masažas, kvapni vonia, geras manikiūras, susitikimas su drauge, netgi pusvalandis vienatvės ar, galiausiai, ir saldus pyragaitis. Tegul tai bus ir menkutė smulkmena, bet būtina sąlyga: ji turi jums būti miela, maloni. Moterys tarsi pamiršo, kaip save pradžiuginti. Gal mūsų genuose užkoduota, kad mes turime aukotis? Bet visą laiką pasiaukojanti moteris nesujaudina vyro testosterono...
Gyvenimas
Rimti patarimai brandžioms moterims
1. Kad ir koks ilgas ir žavus būtų vakarėlis, padaryk viską, kad rytą atsibustum savo lovoje.
Pasaulis
Prancūzija: naujos užkardos grožio konkursams
Prancūzai nori uždrausti grožio konkursuose dalyvauti paauglėms, kurioms yra mažiau nei 16-iolika metų. Šis sprendimas tarp politikų susilaukė didelio palaikymo. Už šį siūlymą politikai nubalsavo vienbalsiai, o panašių rezultatų dabar tikimasi ir Nacionaliniame susirinkime.
Gyvenimas
Kaip poros įveikia sunkumus
Įsimylėjus sunku realiai įvertinti savo partnerio potencialą, nes „chemija“ ir seksualinis potraukis būna stipresni už proto balsą ar aplinkinių perspėjimus. Nepaisydama akivaizdžių charakterių nesutapimų pora susituokia, ir tik paskui praregi... Tačiau ir tokiu atveju nereikia manyti, kad skyrybos neišvengiamos, verčiau pasistengti kartu nugalėti atsiradusias kliūtis. Juk sakoma, kad kartu įveikti sunkumai porą užgrūdina ir suartina.
ŽYMA
TRYS SESERYS