antradienis, sausio 26 d.
Aktualijos
Mančesteryje pakilusio lėktuvo tualete – grasinantis raštelis
Vakar vakare iš Mančesteryje pakilusio „Jet2“ lėktuvo teko evakuoti žmones, kadangi orlaivio tualete buvo rastas raštelis apie grasinimą susprogdinti lėktuvą.
Gyvenimas
Ar tiesa, kad žemų kainų oro linijų lėktuvai leidžiasi grubiau?
Jei daug keliaujate, jums tikriausiai yra tekę patirti bent vieną labai grubų nusileidimą. Atrodo, kad lėktuvas į nusileidimo taką tiesiog trenkiasi savo ratais, o kartais keleiviai net surinka iš netikėtumo. Tiesa, beveik visada tai baigiasi laimingai, tačiau kodėl taip nutinka? Ar tikrai žemų kainų oro linijų lėktuvai visada leidžiasi grubiau?
Aktualijos
„Ryanair“ dar kartą keičia bagažo taisykles
Prabėgus dviem savaitėms po to, kai paskelbė, kad keleiviams į lėktuvo saloną nemokamai bus galima įsinešti tik vieną nedidelį bagažo vienetą, „Ryanair“ ir vėl koreguoja rankinio bagažo taisykles skrydžius jau įsigijusiems keleiviams, informuoja „The Independent“.
Pasaulis
Dėl neaiškių priežaščių nukrito du lengvieji lėktuvai
Šveicarijoje šeštadienį sudužus dviem lengviesiems lėktuvams žuvo keli žmonės, pranešė policija.
Aktualijos
Ligos protrūkis išguldė avialinijų darbuotojus, atšaukiami skrydžiai
Nacionalinės Estijos avialinijos „Nordica“ sekmadienį vėl buvo priverstos atšaukti kelis skrydžius, nes dvi dešimtys įmonės pilotų ir skrydžių palydovų susirgo ir negalėjo dirbti.
Aktualijos
Šiemet atšaukta neįprastai daug skrydžių
Didžiosios Britanijos pigių skrydžių įmonei „easyJet“ birželį teko atšaukti beveik šešiskart daugiau skrydžių ir tai visų pirma lėmė streikai Prancūzijoje ir Italijoje.
Aktualijos
Iš Lutono kilęs lėktuvas vos išvengė susidūrimo su dronu
Iš Lutono oro uosto kilęs lėktuvas per plauką išvengę katastrofos – susidūrimo su dronu, kuris nuo orlaivio praskriejo vos 6 m. atstumu.
Aktualijos
Girtas lėktuvo keleivis šlapinosi kabinoje ir priekabiavo prie personalo
Į Gatwicko oro uostą nusileidusį lėktuvą pirmiausiai turėjo aplankyti policijos pareigūnai, nes orlaiviu skridęs agresyvus ir nevaldomas keleivis siautėjo viso dešimt valandų trukmės skrydžio metu, šlapinosi sėdėdamas savo sėdynėje bei priekabiavo prie keleivių ir personalo.
Pramogos
Borisas Johnsonas norėtų asmeninio „Brexit” lėktuvo
Jungtinės Karalystės „Brexit” sekretorius Borisas Johnsonas teigia, kad jam nepamaišytų asmeninis lėktuvas, kuris politikui palengvintų darbą keliauti po pasaulį ir propoguoti Britanijos interesus po pasitraukimo iš Europos Sąjungos.
Aktualijos
Sudužus lėktuvui žuvo vyras ir vaikas
Sekmadienio vakare sudužus lengvajam „Cessna Caravan” markės lėktuvui pranešama, kad dviems orlaivio keleiviams išsigelbėti nepavyko.
Pasaulis
Lėktuvų varikliais susirūpinta tik po katastrofos
JAV Federalinė aviacijos administracija (FAA) nurodė skubiai patikrinti tokius reaktyvinių lėktuvų variklius, kaip neseniai lūžęs bendrovės „Southwest Airlines“ lėktuvo variklis.
Aktualijos
Oro uoste kilęs gaisras sujaukė ir šeštadienio skrydžių tvarkaraščius
Londono Stanstedo oro uoste penktadienio pavakarę kilęs autobuso gaisras privertė atšaukti skrydžių per itin judrų Velykų savaitgalį, bet šeštadienį darbas vėl vyko įprastu režimu.
Aktualijos
Velse sudužo RAF lėktuvas
Jungtinės Karalystės Gynybos ministerija patvirtino, kad antradienį po pietų Velse sudužo Karališkųjų oro pajėgų (Royal Air Fource, RAF) lėktuvas.
Pasaulis
Lėktuvo keleivis apsinuogino ir užpuolė stiuardesę
Malaizijos oro bendrovės „Malindo Air“ lėktuve vienas keleivis iš Bangladešo netikėtai išsirengė nuogas, užpuolė stiuardesę, bet buvo sutramdytas ir galiausiai areštuotas, pirmadienį paskelbė bendrovė.
Pasaulis
Savaitgalį nukrito dar du lėktuvai – vienas jų skraidino ministrą
Meksikoje nukritus vidaus reikalų ministrą skraidinusiam sraigtasparniui žuvo 13 ant žemės buvusių žmonių, nors orlaivio viduje buvę asmenys liko gyvi, šeštadienį pranešė valstijos pareigūnai.
Aktualijos
Londono miesto oro uostas atnaujina darbą
Londono miesto oro uostas antradienį buvo vėl atidarytas po to, kai buvo pašalinta Antrojo pasaulinio karo vokiečių bomba, rasta prie Temzės upės, netoli kilimo ir tūpimo tako.
Aktualijos
Per plauką nuo tragedijos, virš Londono galėjo nukristi lėktuvas
Lėktuvas A321 skrido virš Kew, Vakarų Londone, kurio kryptis buvo Heathrow oro uostas. Pilotai objektą su kuriuo vos nesusidūrė lėktuvas pamatė keli metrai nuo savo kabinos langų.
Pasaulis
Oro uoste ant žemės susidūrė du lėktuvai (VIDEO)
Toronto oro uoste penktadienį ant žemės susidūrus dviem lėktuvams užsidegė vieno iš jų uodega, o keleivius teko evakuoti avarinėmis čiuožynėmis.
Lietuva
Į Lietuvą grąžintas ankstų rytą iš Kauno išskridęs „Ryanair” lėktuvas
Lietuvos spauda pranešė, kad trečiadienį ryte grąžintas iš Kauno išskridęs pigių avialinijų „Ryanair” orlaivis. Tai – labai neįprasta.
Aktualijos
Per parą sudužo antras lėktuvas, žuvo britai
Sidnėjaus priemiestyje į upę nukritus hidroplanui, žuvo šeši žmonės, narai jau iškėlė visų šešių palaikus, pranešė policija.
ŽYMA
TURINO „JUVENTUS“