šeštadienis, spalio 31 d.
Pasaulis
Išsekus turistų srautams, Eifelio bokšte kviečiami lankytis vietos gyventojai
Paryžiaus Eifelio bokšte fiksuojami sumažėję lankytojų srautai, sumažėjus turistų iš užsienio ir griežtėjant kovos su koronaviruso plitimu priemonėmis, įskaitant komendanto
Aktualijos
Antra koronaviruso banga
A. Veryga skatina keliaujančius būti atsakingus
Pavojų, kad Lietuvoje kils antra koronaviruso banga, lemia didelis sergamumas tarp lietuvių populiariuose kurortuose, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Anglijoje
Anglijoje nebebus privaloma izoliacija atvykėliams iš „mažesnės rizikos“ šalių
Jungtinės Karalystės vyriausybė penktadienį pranešė nebetaikysianti atvykėliams iš „mažesnės rizikos šalių“, įskaitant Prancūziją, Ispaniją, Vokietiją ir Italiją, reikalavimo izoliuotis 14
Pasaulis
Izraelis užsieniečiams bus uždarytas bent iki liepos
Izraelio valdžia trečiadienį pranešė, jog kovo 18-ąją paskelbtas draudimo užsieniečiams atvykti į šalį galiojimas pratęsiamas iki liepos 1 dienos. Izraelio visuomeninis
Pasaulis
Kipras žada kompensuoti išlaidas COVID-19 susirgsiantiems turistams
Kipras įsipareigoja padengti visas išlaidas žmonėms, kuriems būtų nustatytas koronavirusas atostogaujant šioje Viduržemio jūros saloje, rašoma viename naujienų agentūros AP
Aktualijos
Koronavirusas
A. Veryga: daliai gyventojų nespėjus grįžti, jiems teks likti užsienyje
Daliai Lietuvos gyventojų nespėjus grįžti ir kirsti Lietuvos sienos, teks laukti karantino pabaigos užsienyje, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Verslas
Turizmas
Atiduokite Prahą gyventojams: prieš „Airbnb“ kyla ir Čekijos sostinė
Turistų iš visos Europos pamėgta Praha netrukus gali tapti kiek brangesnė. Pastarąjį dešimtmetį išpopuliarėjusi trumpalaikės nuomos paslauga atpigino apsistojimą, tačiau
Pasaulis
Dalis Didžiosios kinų sienos uždaroma turistams
Kinija penktadienį paskelbė, kad planuojama uždaryti dalį Didžiosios kinų sienos ir kelis kitus Pekino lankytinus objektus, siekiant suvaldyti gyvybių pareikalavusio koronaviruso, kuriuo visoje šalyje užsikrėtė šimtai žmonių, plitimą.
Pramogos
Airija – perspektyvi įvažiuojamojo turizmo rinka
Lapkričio 6 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko turizmo pusryčiai su pirmuoju Airijos ambasadoriumi Lietuvoje Dónalu Denhamu. Ambasadorius taip pat yra nevyriausybinio klubo „Lithuanian-Ireland Network“, kurio viena svarbiausių veiklos krypčių – turizmas, įkūrėjas.
Komentarai
Socialinis jautrumas + kvadratinio metro kaina
Gyvenu pirmame aukšte, sostinėje, gatvėje, kuri traukte traukia turistus. Kai mano katė prasispraudžia pro žaliuzes paspoksoti į lauką, ją išvydę turistai puola belsti į langą ir visom kalbom miauksėti. Tarsi turėtų ką svarbaus pasakyti mano katei. Tarsi jų kraštuose katės būtų retenybė.
Aktualijos
Seksu su partnere užsiiminėjęs britas iškrito iš balkono
Prancūzijoje atostogavęs britas šiuo metu yra gydomas vietinėje ligoninėje po to, kai „aistringo sekso“ metu jis iškrito pro balkoną, praneša „Daily Mail“.
Pasaulis
Iš viešbučio daiktus pavogę turistai gatvėje privalėjo parodyti lagaminų turinį
Grupelė atostogautojų patyrė didžiulę gėdą, kai gatvėje jie buvo priversti parodyti savo lagaminus ir krepšius, atsiradus įtarimams, kad jie gali būti apsivogę.
Pramogos
Turistai nusivylė supratę, kad Balio šventyklos nuotrauka neatpsindi tikrojo vaizdo
Socialiniams tinklams tapus neatsiejama kasdienybės dalimi, po truputį išmokstame atskirti, kas yra tikra, o kas suvaidinta tik dėl kamerų. Pavyzdžiui, turistams privilioti skirtoje paplūdimio nuotraukoje jame esantys šiukšlių kalnai paslėpti nuotraukų redagavimo programomis. O šventykla Balyje, pasirodo, yra visiškai kitokia, nei vaizduojama kelionių žurnaluose ir socialiniuose tinkluose.
Pasaulis
Graikijoje tornadai ir audros su kruša pareikalavo šešių turistų gyvybių
Šiaurės Graikijoje tornadai ir audros su kruša vėlyvą trečiadienį pareikalavo šešių turistų gyvybių, pranešė policija.
Pasaulis
Italijos saloje išsiveržus ugnikalniui žuvo turistas
Italijos Strombolio saloje, esančioje į pietus nuo Sicilijos, trečiadienį netikėtai išsiveržus ugnikalniui žuvo vienas žygeivis, o kiti turistai gelbėdamiesi puolė į jūrą.
Pramogos
Turistai baigia sunaikinti seniausią medį Jungtinėje Karalystėje ir galbūt visoje Europoje
Minios žmonių ne vienam kelia stresą, nerimą. Ne išimtis ir augalai. Seniausias medis Jungtinėje Karalystėje – Fortingall kaime, Škotijoje, esantis kukmedis – traukia būrius turistų. Šie nepraleidžia progos prisiliesti prie tokio įspūdingo augalo, kai kurie net drįsta pasiimti dalelę jo su savimi. Deja, visa tai baigia sunaikinti istorinį medį.
Lietuva
Lietuva laukia „Černobylio“ pėdsakais sekančių turistų
Milijonų žiūrovų dėmesį visame pasaulyje pastarąjį mėnesį prikaustęs HBO serialas „Černobylis“ įkvėpė milžinišką susidomėjimo bangą ne tik pačia prieš 33 metus įvykusia atomine katastrofa, bet ir vietomis, kuriose sukurtas pats serialas. Tai tampa galimybe turistams kitaip pristatyti Vilnių ir Lietuvą.
Pasaulis
Turistų pamėgtoje saloje – dešimčių gyvybių pareikalavusi avarija
Užsienio svečių itin pamėgtoje Portugalijos Madeiros saloje įvyko turistinio autobuso avarija, kurios metu žuvo 28 žmonės.
Aktualijos
Londone – moters išpuolis prieš gimtąja kalba kalbėjusius svetimšalius
Socialiniuose tinkluose plinta daug dėmesio sulaukęs vaizdo įrašas, kuriame įamžinta portugališkai tarpusavyje kalbėjusius jaunuolius užsipuolusi britė.
Pramogos
Paaiškėjo, kodėl K. Middleton nebegali dalyvauti maratonuose
Nors Kate Middleton tikrai galėtų būti vadinama sportiškiausia karališkosios šeimos nare, yra viena priežastis, kodėl ji negali bėgti maratone, rašoma dailymail.co.uk.
ŽYMA
TURISTAI