trečiadienis, balandžio 14 d.
Pasaulis
Žurnalistai išsiaiškino, kokie aitvarai nešė turtus V. Putino dukters šeimai
Rusijos interneto leidinys „Važnyje istoriji„ (Liet. „Svarbios istorijos“) paskelbė daugiau nei metus trukusio žurnalistinio tyrimo rezultatus. Žurnalistų akiratyje atsidūrė manomai
Pasaulis
Pasaulio turtingiausieji per pandemiją tapo dar turtingesni
Pasaulio milijardieriai per koronaviruso pandemiją kartu padidino savo turtus ketvirtadaliu, ypač savo finansų pagausėjimu džiaugėsi sveikatos sektoriuje veikiantys turtuoliai, pranešė
Pramogos
„Forbes“ įvardijo turtingiausias pasaulio žvaigždes: pirmoje vietoje – popmuzikos atlikėja T. Swift
Dainininkei T. Swift 2019-ieji taps įsimintini ne tik dėl to, kad po ilgos pertraukos ji pristatė naują albumą „Lover“ bei išleido du singlus, bet ir dėl gerokai padidėjusios banko sąskaitos. 29-erių Taylor žurnalo „Forbes“ tituluota turtingiausia 2019 metų žvaigžde.
Pramogos
J. Bezoso ir buvusios žmonos skyrybos – brangiausios pasaulyje: sudarytas įspūdingas sandoris
Turtingiausias pasaulio žmogus, „Amazon“ įkūrėjas Jeffas Bezosas su žmona MacKenzie sutarė, kaip dalysis mižlinišką net 148 mlrd. dolerių įvertintą turtą. Paaiškėjo, kad buvusiai Jeffo mylimajai atiteks 4 proc. bendrovės akcijų paketo. Sakote, kad tai – labai nedaug. Paskaičiavus, tie vos 4 proc. yra verti 35,6 mlrd. dolerių, skelbia Bbc.com.
Pramogos
4 Zodiako ženklai, kurie visada turės pinigų - jiems negresia skurdas
Visi žmonės nori gyventi be finansinių problemų. Kai kuriems tai pavyksta, tačiau dauguma triūsia iki devinto prakaito ir gauna minimalius atlyginimus. Astrologai teigia, kad keturiems Zodiako ženklams skurdas negresia iš prigimties.
The Economist
Investavimas
Kaip investuoja milijonieriai
Pasaulio turtingiausiųjų investicijas tvarkantys šeimos biurai – nauji ir rimti pasaulio finansų sektoriaus veikėjai. Ir populistų taikinys.
Pramogos
Britai pastatys konkurentą Disneyland’ui (foto)
Po kelių mėnesių greta Londono prasidės didžiulio pramogų parko statybos, šis objektas bus tarsi britiškasis Disneyland’as.
ŽYMA
TURTAI