trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Pramogos
„Forbes“ pirmą kartą išrinko turtingiausias „TikTok“ žvaigždes
Žurnalas „Forbes“ pirmą kartą sudarė socialinio tinklo „TikTok“ žvaigždžių, kurios nuo 2019 m. birželio iki 2020 m. birželio uždirbo
Pasaulis
Baltarusija
A. Lukašenka paskelbė, kiek uždirba, ir teigė neturintis jokio nekilnojamojo turto
Dabartinis Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka 2019 m. uždirbo 117 tūkst. Baltarusijos rublių, arba kiek daugiau nei 43 tūkst. eurų. Nekilnojamojo turto jis neturi, akcijų – taip pat.
Pasaulis
Paskelbta, kiek turto turi A. Lukašenka ir jo žmona
Dabartinis Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka 2019 m. uždirbo 117 tūkst. Baltarusijos rublių, arba kiek daugiau nei 43 tūkst. eurų. Nekilnojamojo
Aktualijos
Prezidentas Gitanas Nausėda
Nausėdų deklaracija: valdo per 700 tūkst. vertės NT, pasiskolinę 100 tūkst.
Didžiąją dalį prezidento Gitano Nausėdos ir jo žmonos Dianos Nausėdienės turto pernai sudarė nekilnojamasis turtas, be to, pirmoji šalies pora turi beveik 100 tūkst. eurų skolos.
Finansai ir investavimas
Turtai ir finansai
Milijonierių turtas pernai padidėjo beveik 9 proc., jų skaičius padidėjo
Tarptautinės tyrimų bendrovės „Capgemini SA“ duomenimis, ne mažiau kaip 1 mln. JAV dolerių vertės turtą valdančių asmenų pasaulyje 2019-aisiais padaugėjo 8,8 proc., o jų bendro turto vertė išaugo 8,6 procento.
Verslas
Turtas
„Amazon“ vadovas iki 2026-ųjų gali tapti pirmuoju pasaulyje trilijonieriumi
Elektroninės prekybos milžinės „Amazon“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Jeffo Bezoso turto vertė 2026 metais gali viršyti 1 trln. JAV dolerių,
Verslas
Nekilnojamasis turtas
Tavo ir mano kvadratai: ką atneš valstybei priklausančio turto pardavimo banga?
Dar daug reikia nuveikti, kad valstybės ir savivaldybių turtas duotų naudos, o ne būtų našta
The Economist
Verslas ir nauja recesija
Atsargiai! Nuosmukis!
Keičiantis ūkiams, kinta ir recesijos. Kokia bus artimiausia?
The Economist
Nelygybė
Kokiu matu matuoti vieną procentą?
Politikams vis didesnį prioritetą teikiant nelygybės klausimui, dalis ekonomistų jos rodiklius pradeda vertinti nauju kampu
Verslas
Pinigai
Milijardieriai yra turtingesni nei 60 proc. pasaulio gyventojų
Milijardierių skaičius pasaulyje per pastarąjį dešimtmetį išaugo dvigubai, o jų turtas yra didesnis nei 60 procentų pasaulio gyventojų turtas, pirmadienį pranešė labdaros organizacija „Oxfam“.
Komentarai
Pavydas mus visus suvalgys
Užrašas ant vienos sienos Vilniaus senamiestyje skelbia: „Pavydas jus visus suvalgys.“ „Prieš tai išgaudęs po vieną“, – būtų galima pridurti. Išties, apakinti pavydo dažnai palaikome tokius sprendimus, kurie ilgainiui apkarsta mums patiems.
Pramogos
Atpigęs svaras blogina lietuvių emigrantų gyvenimą
Dėl „Brexito“ smukęs svaro kursas euro atžvilgiu mažina realias lietuvių emigrantų pajamas, ir tai gali paskatinti dalį iš jų grįžti į Lietuvą arba persikelti iš Londono į pigesnius Britanijos miestus, teigia bendruomenės atstovai.
Pasaulis
Billo Gateso žmona Melinda atvirai papasakojo, ką reiškia būti vieno turtingiausių pasaulio vyrų žmona
Billas Gatesas yra vienas turtingiausių pasaulio verslininkų, kurio turtas vertinamas daugiau nei 100 milijardų dolerių. Jo žmona Melinda biografinėje knygoje „The Moment Of Lift: How Empowering Women Changes The World“ atvirai papasakojo, ką reiškia būti milijardieriaus žmona, šokiruojančius pareiškimus, buitį, motinystės iššūkius ir net apie visagalę kontracepciją. Jūsų dėmesiui – ištrauka iš jos knygos.
Aktualijos
Įprasto policijos patikrinimo metu automobilyje rasta beveik pusė milijono svarų
Policijos reido metu pareigūnai sustabdė automobilį, kurio bagažinėje jie rado beveik pusę milijono svarų sterlingų, rašo Metro.co.uk.
Komentarai
Šliaužianti deprivatizacija
Kai valdžia parduoda (ar atiduoda) savo turtą, tai vadinama privatizacija. Kai valdžia perka privatų turtą ‒ deprivatizacija. O kai valdžia prievarta atima turtą iš privačių savininkų, tai žinoma kaip nacionalizacija. Įdomu, kad žodžio, nusakančio reiškinį, kai privatūs savininkai atima turtą iš valdžios, kaip ir nėra.
Aktualijos
Dingęs turtas: Lietuva iki šiol skirsto nuosavybės grąžinimo siekiančius asmenis pagal jų pilietybę
Iš pradžių jie neteko pilietinių teisių, paskui ‒ turto ir, daugeliu atvejų, gyvybės. Iš Lietuvos kilę žydai vis dar laukia, kada galės atgauti bent nuosavybę.
Aktualijos
Skandalas: Vyriausybė būstą įsigyti padeda daugiau uždirbantiems
Statistiniai duomenys atskleidė tikrąją Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybės schemos, neva padedančios kovoti su būsto krize šalyje, situaciją.
Aktualijos
Atskleisti JK miestai, kuriuose būsto kainos augo sparčiau nei Londone
Pirmaisiais trimis šių metų mėnesiais Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone būsto pardavimo kaino skilo tik 1,5 proc. Tai – anaiptol nėra didžiausias būsto kainų kilimas šalyje. Nekilnojamojo turto (NT) kainų ekspertai atskleidė, kuriose vietovėse šalyje kainos augo sparčiausiai.
Pasaulis
Neįtikėtina, bet realu – dar galima nusipirkti namą už eurą
Liko mažiau nei savaitė užpildyti paraišką ir pretenduoti į realią galimybę Italijos regione įsigyti gyvenamajį namą, kuris kainuoja mažiau nei kavos puodelis.
Aktualijos
Patarimai, kaip pirmą būstą įsigyti nepermokant
Pirmą kartą perkant nekilnojamąjį turtą Didžiojoje Britanijoje paprastai mus domina įvairūs variantai, kaip galima būtų sutaupyti ir įsigyti nekilnojamojo turto žemiau rinkos kainos.
ŽYMA
TURTAS