sekmadienis, sausio 24 d.
Lietuva
Turto banko vadovas: svarstoma visą Lukiškių kalėjimą leisti valdyti verslui
Turto banko vadovas Mindaugas Sinkevičius sako, kad šiai valstybės įmonei perėmus buvusio Lukiškių kalėjimo kompleksą, svarstoma galimybė jį valdyti perduoti
Verslas
Valstybės turtas
Turto bankas aukcione pardavė Ilguvos ir Pagryžuvio dvarus
Valstybės nekilnojamąjį turtą valdantis ir prižiūrintis Turto bankas aukcione pardavė Ilguvos ir Pagryžuvio dvarus. 
Verslas
Lukiškės
Aiškėja Lukiškių likimas: dalį ketinama parduoti, likusias patalpas – išnuomoti
Didžioji dalis buvusio Lukiškių kalėjimo komplekso Vilniaus centre bus parduodama, maždaug trečdalis – nuomojama edukaciniams projektams ir kitiems viešiesiems poreikiams.
Verslas
Nekilnojamasis turtas
Tavo ir mano kvadratai: ką atneš valstybei priklausančio turto pardavimo banga?
Dar daug reikia nuveikti, kad valstybės ir savivaldybių turtas duotų naudos, o ne būtų našta
Ekonomika
VALSTYBĖS TURTAS
Tavo ir mano kvadratai
Dar daug reikia nuveikti, kad valstybės ir savivaldybių turtas duotų naudos, o ne būtų našta Dar visai neseniai niekas nežinojo, kiek
Pramogos
3 ekspertų patarimai, kaip laimingai „išgyventi“ Kalėdas
Šv. Kalėdos – bene laukiamiausia metų šventė, tačiau pasiruošimas jai reikalauja nemažai laiko ir pastangų. Nerimas dėl padidėjusio tempo darbuose, išaugusių išlaidų ir dovanų paieškų mus kaip reikiant išsekina. Norime tobulos šventės, o vietoje to dažnai pasitinkame ją išvargę ir suirzę. Neretai viską vainikuoja dar ir barniai šventinę dieną. Tad ekspertai, ne tik atsako į klausimą, kaip „išgyventi“ Kalėdas, bet ir dalinasi trimis praktiniais patarimais, kaip pasitikti jas džiugiai ir taikiai.
Pramogos
Sveikiname su Tėvo diena!
Nors Tėvo diena tik prieš porą metų Lietuvoje buvo įtraukta į valstybinių švenčių sąrašą, įvairių tautų atstovai pagarbą šią dieną tėvams reiškia nuo 1910 metų. Kaip ir Motinos diena, Tėvo dienai skirta šventė neturi vieningos datos pasaulyje ir yra švenčiama įvairiomis dienomis. Štai lietuviai ją švenčia pirmąjį birželio sekmadienį.
Pramogos
Ar jau turite dovaną savo Tėveliams?
Artėjant Tėvo dienai, daugelis susimąstome, ką būtų verta jiems padovanoti. Dažniausiai ieškome praktiškų dovanų, pritaikomų namų buityje ar darbe, taip pat neretai renkamės įvairias laisvalaikio pramogas. Tačiau viena vertingiausių dovanų mūsų užsiėmusiems ir nuolat dirbantiems tėvams – tai kokybiškas poilsis ir laikas sau, kurį gali suteikti ne kas kitas kaip – knygos. Juk skaitant atsiveria nuotykių ir aštrių pojūčių, intriguojančių detektyvų ar fantastiškų, ateities technologijų kupini pasauliai. Iš knygų semiamės naujų žinių ir praktinių patarimų, kuriuos galime pritaikyti darbe, kuriant verslą ar kasdieniuose santykiuose.
Sveikata
Kaip švenčių neapkartinti virškinimo sutrikimais
Per šventes valgydami daug ir gausiai sukeliame savotišką stresą ne tik skrandžiui, bet ir visam organizmui, kuris, nebepajėgdamas susidoroti su dideliu maisto kiekiu, sukelia virškinimo problemų.
Sveikata
Šventinio stalo iššūkis – suvalgyti tik dvi rieškutes maisto
Šventinis persivalgymas yra savotiškas stresas organizmui, kuris, pasak gydytojų dietologų ir kitų sveikatos specialistų, ne tik sukelia nemalonius pojūčius, bet ir iššaukia rimtesnius negalavimus. Gydytoja dietologė Rūta Petereit ir „Eurovaistinės“ farmacininkė Laura Vanagaitė pataria, kaip šventiniu laikotarpiu išlaikyti tinkamą mitybą ir kaip elgtis, jei vis dėlto persivalgėte.
Pramogos
Psichologai pataria: ar jūsų vaikas po eglute atras tai, ko tikrai laukė?
Kalėdos yra stebuklų metas visiems, tačiau vaikams – tai ypatingas laikas, kai po eglute tikimasi rasti tai, ko iš tiesų labiausiai nori. Neretai tie norai susiję su žaislais, kurie tuo metu būna patys geidžiamiausi. Prekybos atstovai sako, kad nuspėti, koks žaislas bus populiarus itin sunku, tačiau akivaizdu, kad per kiekvienas šventes išryškėja favoritai. Psichologai žaislų karštinių nesmerkia, tačiau pataria, kas gali nutikti, jei jūsų atžalos po šventine eglute ras ne tai, ko prašė iš Kalėdų senelio.
Aktualijos
Paklaikęs penktadienis: incidentas oro uoste, spūstys greitkeliuose
Prieš ilgąjį savaitgalį milijonams žmonių Jungtinėje Karalystėje penktadienį išsiruošus į keliones sutriko transportas: Bristolio oro uoste nuo tako nuslydus lėktuvui apribotas eismas ore, o didžiausiuose greitkeliuose susidarė milžiniškos spūstys.
Aktualijos
„Amazon" vairuotojai dėl laiko stokos priversti šlapintis į buteliuką
Prieš šventinis laikotarpis, tikras darbymetis visoms kompanijoms ir privatiems verslams, kurios dirba su klientais, tačiau kai kurios įmonės savo darbuotojus paverčia vergais.
Pramogos
Kaip išgelbėti Kalėdas? N-7
Ruoštis Kalėdoms laiko liko nedaug! Prancūzų aktorius ir režisierius Alain Chabat pristato ilgai lauktą vaidybinę komediją, dekoruotą nuostabiu šventiniu animaciniu pasauliu ir jame gyvenančiais personažais „Kaip išgelbėti Kalėdas”.
Pramogos
Meškiukas Padingtonas 2 (VIDEO)
Prieš trejus metus iš tolimosios Peru į Londoną atkeliavęs simpatiškiausias pasaulio meškiukas Padingtonas naujus namus surado Braunų šeimoje.
Aktualijos
Valstybės NT ataskaita: 28 tūkst. objektų, kurių išlaikymas kainuoja 180 mln. eurų
Pirmą kartą parengtoje valstybės valdomo nekilnojamojo turto ataskaitoje nurodoma, kad dalis turto panaudojama neefektyviai, o pusės ministerijų išlaikymo kaštai turėtų būti mažesni.
Pramogos
Kinai švenčia Naujus Metus
Linksmybės, skirtos paminėti Raudonojo Gaidžio metams, truks dvi savaites ir baigsis vasario 2 dieną, kuomet įvyks Žibintų Festivalis, oficialiai laikomas švenčių pabaigtuvėmis.
Lietuva
Ką draudžiama dovanoti Seimo nariams?
Seimo nariai jau senokai darbo vietoje negali legaliai gurkšnoti alkoholinių gėrimų. Tai draudžia vidaus taisyklės. Tiesa, pastarosios šiomis dienomis buvo gerokai sugriežtintos.
Gyvenimas
Kaip dirbti per šventes?
Žmogus, kuris turi dirbti per šventes, gali išgyventi įvairias sudėtingas emocijas – liūdesį, apmaudą, pyktį. Jam taip pat gali būti sunku susikaupti. Psichologė Aistė Diržytė pataria, kaip sėkmingai dirbti per šventes.
Gyvenimas
Lietuviškų Kūčių stalas anksčiau ir dabar
Kūčios Lietuvoje anksčiau buvo švenčiamos susėdus prie apeiginio stalo ir buvo lydimos žaidimų bei burtų. Didelis dėmesys taip pat buvo skiriamas maisto gamybai ir jo pateikimui. Šiais laikais Kūčių vakarienės papročiams įtaką padarė pasikeitęs gyvenimo būdas, Vakarų kultūra ir platus prekybos centrų asortimentas. Kaip atrodė Kūčių stalas prieš dvidešimt metų ir dabar?
ŽYMA
TURTO BANKAS