sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Pramogos
7 SMART televizorių galimybės, apie kurias žino ne visi
Nors SMART televizoriai rinkoje tikrai nebėra naujiena, net ir turėdami juos savo namuose, ne visuomet išbandome visas jų teikiamas galimybes ─ dažniausiai tik dėl to, jog apie kai kurias funkcijas net nežinome. Tad jeigu norisi maksimaliai išnaudoti šių prietaisų privalumus, vertėtų atidžiau su jais susipažinti: tikėtina, jog bent kelios galimybės Jums tikrai bus negirdėtos.
Pramogos
Buvusi dainininko Mundžio žmona V. Malevska: viešumas mane išgelbėjo
„Tas viešumas mane išgelbėjo. Nežinia, kas būtų su manimi, ar aš čia sėdėčiau, nes viskas buvo labai rimta...“ – jau šį antradienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 48-erių stilistė, dekoratorė Violeta Malevska.
Pramogos
Virtuvės šefas G. Fernandesas: meilė Lietuvoje gyvenančiai baltarusei privertė meluoti tėvams
Iš Indijos kilęs ir Londone užaugęs virtuvės šefas Gasparas Fernandesas anksčiau nė pagalvojęs nebūtų, kad gyvenimas jį nuves į Lietuvą. Tradicijas puoselėjančioje indų ir portugalų kraujo turinčioje šeimoje augęs kulinaras savo ateitį planavo Londone. Bent jau to norėjo jo tėvai. Visgi meilė Vilniuje studijavusiai baltarusei Krystsinai Fernandes sumaišė visas kortas – privertė persikraustyti į mažai žinomą šalį, meluoti artimiesiems, o karjerą, kurią jau buvo užsitikrinęs Didžiojoje Britanijoje, Vilniuje pradėti nuo pat pradžių.
Pramogos
Ispaniškus paršelius maudžiusi realybės šou dalyvė: kai kurie paršeliai buvo mielesni už čia sutiktus vaikinus
„Aš Tenerifėje pirmą kartą pamačiau kiaulę! Na, gerai, tai buvo maži paršeliai, bet vis tiek jų bijojau ir jie manęs bijojo – klykėme ir žviegėme per visą tvartą!“ – laikydama vietinio Tenerifės ūkininko paršelį glėbyje kalbėjo jauniausia realybės šou „Sala“ dalyvė – 21 metų seksualioji blondinė Miglė.
Pramogos
N. Bierancas neria į naują LNK televizijos sezoną
Šimtus tūkstančių sekėjų turinti socialinių tinklų žvaigždė, vienas geidžiamiausių šalyje fotografų ir profesionalus šokėjas Naglis Bierancas naująjį LNK televizijos sezoną pradės netikėtu amplua – jis užims stipriausio šalyje šokių projekto „Šokio revoliucija“ meistro kėdę.
Lietuva
Lietuva laukia „Černobylio“ pėdsakais sekančių turistų
Milijonų žiūrovų dėmesį visame pasaulyje pastarąjį mėnesį prikaustęs HBO serialas „Černobylis“ įkvėpė milžinišką susidomėjimo bangą ne tik pačia prieš 33 metus įvykusia atomine katastrofa, bet ir vietomis, kuriose sukurtas pats serialas. Tai tampa galimybe turistams kitaip pristatyti Vilnių ir Lietuvą.
Pramogos
Pasaulį sudrebinusio serialo „Černobylis“ susidomėjimo banga atsirito iki Vilniaus
Milijonų žiūrovų dėmesį visame pasaulyje pastarąjį mėnesį prikaustęs HBO serialas „Černobylis“ įkvėpė milžinišką susidomėjimo bangą ne tik pačia prieš 33 metus įvykusia atomine katastrofa, bet ir vietomis, kuriose buvo sukurtas pats serialas. Tai gera galimybė pristatyti Vilnių, kuriame buvo nufilmuota daugiau nei du trečdaliai kūrinio.
Pramogos
Aktorius G. Mikalauskas: turiu juodąjį sąrašą ir nerekomenduoju į jį pakliūti
Šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – vasariškos istorijos: kur keliauti, ką patirti, ką rengtis ir ką valgyti.
Pramogos
Kurie Seimo nariai propaguoja kovos menus?
Šio vakaro laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės pasakos apie savo pasiekimus sporte.
Pramogos
Išsiskyrusi su turtuoliu lietuvė ieško nuotykių realybės šou: kelionės privačiais lėktuvais buvo kasdienybė
„Ilgą laiką buvau pasinėrusi į „kaip diena, taip naujiena“ santykius. Draugavau su turtuoliu meksikiečiu. Tai, ką žmonės paprastai mato serialuose, buvo mano ketverių metų realybė. Gyvenau tarp dviejų žemynų. Kelionės privačiais lėktuvais, asmeniniai vairuotojai, vakarienės restoranuose bei prabangūs pirkiniai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi“, – pasakoja 28 metų Goda Stasiulaitytė, naujojo LNK nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ dalyvė.
Pramogos
A. Valinskas apie jaunąją kartą: mes dar ilgai nesulauksime sau konkurencijos
Kiekvienas žmogus svajoja tapti sėkmingu, turtingu ir laimingu. Apie tą patį svajoja ir vaikus auginantys tėvai. Kaip užauginti talentą? Kaip išugdyti sėkmingą žmogų, kuriam gyvenime viskas klosis it per sviestą? Šio ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ talentingiausi, turtingiausi ir sėkmingiausi žmonės dalinsis savo istorijomis ir patarimais, kaip užauginti talentą.
Pramogos
„Eurovizijos“ sceną išbandžiusių atlikėjų prognozės: kaip konkurse seksis J. Veklenko?
Jau rytoj Lietuva antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys ir mūsų atstovas – Jurijus Veklenko. Jau beveik dvi savaites Izraelyje savo numeriui besiruošiančiam dainininkui patekti į finalą nebus paprasta – šiame pusfinalyje dalyvauja daugybė favoritais laikomų kitų šalių atstovų. Kaip ir eurovizinėje dainoje, taip ir realybėje – jam teks bėgti su tikrais liūtais. O ką apie jo pasirodymą galvoja jau eurovizinę sceną išbandę kolegos?
Pramogos
Po dalyvio savižudybės Jeremy Kyle televizijos laidos ateitis pakibo ant plauko 
ITV vadovybė pranešė, kad šiandien bus nuspręstas televizijos laidos The Jeremy Kyle Show likimas. Viešas pranešimas turėtų būti išleistas šiandienos bėgyje. 
Pramogos
Iš kompleksuoto rubuilio į raumeningą „pleibojų“ – lietuvis Tenerifėje tapo moterų svajone
Įdegęs raumenų kalnas žydromis akimis ir akinančia šypsena – taip 31 metų Nerijus Pakamorė atrodo šiandien. Tačiau toks jis buvo ne visada – prieš trejus metus, išvykdamas iš Lietuvos, jis svėrė beveik 120 kilogramų!
Pramogos
Abiejų rankų ir regėjimo netekęs K. Ancuta išgyvena skyrybas su 40 metų jaunesne žmona
Būdamas aštuonerių po tragiško atsitikimo sprogus minai Kęstutis Ancuta neteko abiejų rankų ir regėjimo. Tačiau negalia jam niekuomet netrukdė meilėje ir santykiuose, vyras net tris kartus atšoko vestuves ir susilaukė dviejų dukrų. Prieš dvidešimt metų Kęstutis vedė trečiąją savo žmoną – net keturiasdešimtmečiu jaunesnę Lionginą.
Pramogos
Ekskursija po prabangius politikų namus – kodėl jų vertė tokia maža?
Daugelio politikų namai atrodo labai prabangūs, tačiau deklaracijose nurodoma, kad jų vertė niekinė – nėra nei vieno politiko, kurio namo vertė būtų didesnė nei 220 tūkstančių eurų, o tai reiškia, kad jiems nereikia mokėti papildomų mokesčių.
Pramogos
A. Nedzinskas: pragyvenimui man užtenka minimumo
Dainininkas, buvęs politikas, ūkininkas, realybės šou dalyvis Antanas Nedzinskas galėtų būti geru pavyzdžiu visiems, kurie skundžiasi pinigų trūkumu, sunkiu gyvenimu ir galimybių trūkumu. Prieš dešimtmetį jis buvo Seimo narys, o šiandien džiaugiasi atokiu gyvenimu kaime, kur viską kuria savomis rankomis.
Pramogos
Ž. Grigaitis: skaudu, kai prabilus apie vėžį išgirsti, kad tai – „piarinis“ triukas
„Skaudu, kai viešai po pusmečio prabilus apie diagnozę pasigirsta variacijos, kad gal čia Grigaičio „piarinis“ triukas. Aš atsakyčiau labai paprastai – kai išgirsite tokią diagnozę, aš pažiūrėsiu, kokį triuką kiekvienas sugalvosite“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ atviraus Žilvinas Grigaitis.
Pramogos
R. Antonovienė atskleidė, kokių kančių patyrė po plastinės operacijos: negalėjau net miegoti
Daugiau nei penkiasdešimties kilogramų atsikračiusi Rima Antonovienė (41) ryžosi plastinei odos pertekliaus pašalinimo operacijai. Moteriai buvo pašalinti penki kilogramai odos. R. Antonovienė tikina, kad dabar jaučiasi labai laiminga. Tačiau pooperacinis laikotarpis nebuvo toks, kokio ji tikėjosi.
Pramogos
Bitininkas pasakoja apie bičių terapiją: žmonės miega ant avilių
Pirmadienio pavakarės LNK laidoje „Yra, kaip yra“ 17.40 val. ekspertai ir specialistai kalbės apie itin egzotiškus ir ekstremalius būdus, kurių jie imasi, norėdami būti sveikesniais.
ŽYMA
TV