sekmadienis, spalio 25 d.
Komentarai
Ūsuotų bebrų partija
Kovo pabaigoje vis dėlto įvyko jau senokai planuotas naujos partijos steigiamasis suvažiavimas. Nuo socialdemokratų atskilę politikai, nepanorę pasitraukti iš valdančiosios koalicijos su valstiečiais ir žaliaisiais, surinko apie keturis tūkstančius narių ir įsteigė Lietuvos socialdemokratų darbo partiją.
Aktualijos
Vienoje užimčiausių Londono metro stočių – užpuolimas
Piko metu, kuomet Marble Atch stotyje, esančioje beveik pačioje Londono širdyje, prasidėjo panika, žmonės nesuvokė, kas nutiko.
Pramogos
Žinomos moters dukra pateko į keblią situaciją Londone
Radus įtartiną paketą policijos pareigūnai evakavo Londono Karališkąją operą ir šalia jos esančius pastatus. Tarp išsigandusiųjų buvo ir Eglijos Vaitkevičės dukra.
Aktualijos
Londono centre didžiulis gaisras, gali sprogti dujų balionai (VIDEO)
Pačioje sostinės širdyje, Great Portland Street, šeštadienio vidurdienį dėl nežinomų priežasčių užsiliepsnojo nebaigtos statybos namas. Įvykio vietoje dirba 10 autocisternų bei daugiau kaip pusšimtis ugniagesių. Apie sužeistuosius kol kas nepranešama.
Pasaulis
Šaudyta Stokholmo centre
Stokholmo centre Estermalmės rajone penktadienį buvo šaudoma, policija tebeieško šaudžiusiojo pranešė laikraštis „Aftonbladet“.
Aktualijos
Londono centre padurti trys vyrai
Londone, netoli London bridge metro stoties trys vyrai buvo užpulti ir subadyti peiliais.
Pramogos
Londono centras primena „zombių apokalipsės filmą“
Londone centrą užklupo tyla. Populiariausios ir užimčiausios sostinės gatvės šiemet dar nebuvo tokios tuščios. Kaip rašoma naujienų portale standard.co.uk, šiandieninė situacija primena „28 days later“ siaubo filmą.
ŽYMA
TVARKOS IR TEISINGUMO PARTIJA