šeštadienis, sausio 23 d.
Verslas
Tęsiantis neramumams Indijoje, arbata gali pabrangti 20 proc.
Dėl masinių neramumų ir protesto akcijų arbatos plantacijos aplink Indijos Dardžilingo miestą buvo priverstos stabdyti darbus. Tai nutiko derliaus nuėmimo metu, todėl ekspertai mano, kad Dardžilingo arbata šiemet gali brangti 20 proc.
Aktualijos
Baikeriai Londono centrą pavertė pragaru
Sekmadienį Londono centre tikrą sumaištį sukėlė šimtai kaukėtų motociklininkų, savo plieninių žirgų riaumojimu bei neprognozuojamu elgesiu įsiutinę ne tik praeivius, bet ir policiją.
Aktualijos
Anglijoje – steroidų epidemija, įjunko ir vaikai
Anglijos policija priversta keisti taktiką – užuot medžiojusi narkotikų prekeivius, ji dėmesį sutelkė į steroidų pardavėjus. Poreikis greitai raumenims padendantiems užaugti cheminėms medžiagoms didėja tokiais tempais, kad policija steroidų dozę konfiskuoja kas 13 sekundžių.
Aktualijos
Policijai Anglijoje – nauji reikalavimai
Ginkluotosios policijos pajėgos, riaušių malšinimo būriai ir gatvėje atsitiktinius praeivius apieškantys pareigūnai turėtų nešioti filmavimo kameras, pritvirtintas prie kūno. Tokį pasiūlymą pateikė Jungtinės Karalystės liberaldemokratai prisidėdami prie įstatymų reformų artėjant rinkimams, skelbė standard.co.uk.
ŽYMA
TWININGS