sekmadienis, vasario 28 d.
Gyvenimas
Tylėjimo jėga: niekas nesugadins to, ko nežino
Nors mes linkę dalytis su kitais žmonėmis savo gyvenimo smulkmenomis, yra dalykų, kurių neverta atskleisti. Kartais apsimoka susilaikyti nuo polinkio
Gyvenimas
Šeimyninis „tylėjimo“ žaidimas su neišvengiamai liūdnomis pasekmėmis
Kai kurie žmonės pasirenka „tylėjimo“ žaidimą kaip elgesio strategiją konfliktuose. Tačiau nesikalbėjimas tokioje situacijoje – tiesus kelias į niekur. Jeigu
Gyvenimas
Tylėjimo valanda – efektyvus sveikatos gerinimo būdas, kuris nieko nekainuoja
Jau seniai egzistuoja iš Rytų atėjęs savigydos metodas, vadinamas „Tylėjimo valanda‘. Jis pagrįstas dėmesiu sau ir padeda išspręsti kai
Komentarai
Neišsižiok – ir tu neišsiduosi
Žmonės per daug kalba, o kalbėdami, žinoma, išsiduoda. Ne veltui liaudis patarinėja: jeigu nori atrodyti geras, gražus, protingas ir paslaptingas – tylėk. Nes prasižiosi, ir pradės tau iš burnos kristi žodžių gyvatės ir nesuprantami raidžių junginiai. Išaiškės neįmanomi dalykai, pavyzdžiui, kad Lietuvoje įmanoma būti rasistu.
Pramogos
Šeimos žmogumi tapęs D. Zvonkus: santuokoje su Natalija galvoje man buvo baliai
Kompozitoriaus ir prodiuserio Deivydo Zvokaus gyvenimas dabar apsivertęs aukštyn kojomis. Su dainininke Katažina Zvonkuviene garsus vyras augina dvynukus ir tikina pagaliau atradęs sielos ramybę.
Pramogos
Katažina Zvonkuvienė pasidalino paaugusių dvynukų nuotraukomis
Dvynukus auginantys Katažina ir Deivydas Zvonkai socialinėje erdvėje pasidalino jau paaugusių dvynių Donato ir Kornelijos nuotraukomis.
Pramogos
K.Zvonkuvienė prisipažino vos nepraradusi dvynių
„Lekiu į ligoninę visu greičiu, ir galvoju: aš viską gyvenime atiduosiu, Dieve, viską atiduosiu. Atimk iš manęs mano sveikatą, populiarumą, mano karjerą, koncertus, gerbuvį, uždirbtus pinigėlius. Viską iš manęs atimk, tik neatimk iš manęs mano vaikų...“, - sunkiai tvardydama ašaras pasakojo dainininkė Katažina Zvonkuvienė.
Pramogos
K. Zvonkuvienė papasakojo, kaip sužinojo apie nėštumą
Paskutinėmis dienomis Katažinos ir Deivydo Zvonkų telefonai – netyla. Pasklidus džiugiai žiniai, kad pora laukiasi pirmagimio, visi nori pasveikinti būsimus tėvelius, o ir patys sutuoktiniai neslepia susijaudinimo ir laukimo džiaugsmo.
ŽYMA
TYLĖJIMAS