šeštadienis, gegužės 8 d.
Lietuva
„Eurostatas“: Lietuva mažiausiai naujų pilietybių teikianti ES valstybė
Europos statistikos tarnybos duomenimis, Lietuva yra paskutinėje vietoje pagal pilietybių suteikimą užsienio valstybės piliečiams bei asmenims be pilietybės. „Eurostato“ duomenimis, 2019 m.
Pasaulis
Baltarusija nuo sekmadienio uždaro sienas užsieniečiams 
Baltarusija nuo sekmadienio laikinai uždaro savo sienas užsienio piliečiams ir asmenims be pilietybės, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos komitetas.   „Nuo
Lietuva
Vyriausybė ketina atšaukti draudimą atvykti užsieniečiams iš ES šalių
Vyriausybė ketina atšaukti draudimą atvykti į Lietuvą užsieniečiams iš koronaviruso itin paveiktų Europos Sąjungos šalių, rodo paskelbtas Vyriausybės nutarimo projektas. Pagal
Verslas
Darbo kodeksas
Suvienodinta laikino įdarbinimo tvarka iš kitų šalių atvykusiems ir Lietuvos darbuotojams
Nauja užsienio šalių darbuotojų komandiruočių į Lietuvą tvarka nebeskatins darbdavių atsivežti pigios darbo jėgos ir dempinguoti atlyginimų, sako profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė.
Lietuva
SAM atnaujino sąrašą, kam galima ir negalima atvykti į Lietuvą
Atnaujintas šalių, iš kurių galima atvykti į Lietuvą, sąrašas, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Jos teigimu, sąrašas galios nuo pirmadienio
Lietuva
Užsieniečiui dėl leidimo laikinai gyventi išdavimo ar keitimo užteks apsilankyti migracijos padalinyje tik vieną kartą
Nuo 2019 m. gruodžio 23 d. užsieniečiui, kuris yra deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje ir pateikęs prašymą išduoti arba pakeisti leidimą laikinai gyventi darbo pagrindu, išrašytą leidimą laikinai gyventi gali paimti šį užsienietį įdarbinęs arba jį įdarbinti įsipareigojantis darbdavys, priimančioji įmonė ar Lietuvos mokslo ir studijų institucija.
Lietuva
Apklausa Londone: ką užsieniečiai žino apie mūsų šalį ir kuri garsi moteris jiems panaši į lietuvaitę?
Ne vienam mūsų smalsu sužinoti, ką apie Lietuvą žino kitų užsienio šalių gyventojai. Lietuvoje gimęs, šiuo metu Londone gyvenantis vaizdo įrašų kūrėjas Remigijus Rinkevičius, galbūt kai kuriems geriau žinomas kaip TheReksnys, būtent tą ir nusprendė padaryti – patikrinti vieno didžiausių Europos miestų gatvėse sutiktų žmonių žinias apie Lietuvą.
Lietuva
Paprastėja užsieniečių kvietimo į Lietuvą procedūra, leidimų gyventi išdavimas
Nuo liepos pirmosios įsigalioja pakeitimai Migracijos departamente: paprastėja užsieniečių kvietimų teikimo procedūra, sujungiamos leidimų gyventi išdavimo procedūros.
IQ Tema
Daug triukšmo dėl dirvos
Baimės dėl Lietuvą užplūsiančių žemės pirkėjų iš užsienio išsisklaidė. Neišspręstos problemos liko.
Aktualijos
Vyriausybė siūlo leisti užsieniečiams Lietuvoje steigti partijas
Vyriausybė teikia Seimui pataisas, kurios leistų užsieniečiams Lietuvoje steigti partijas, palengvintų sąlygas tapti jų nariais.
Pramogos
A. Petravičienės paliktas Radži pavyduliauja buvusios partnerės
Iširus atlikėjų Agnės Petravičienės ir Radži Aleksandrovičiaus duetui akivaizdžiai matyti, kad Radži nėra patenkintas tuo, kad moteris jį iškeitė į naują scenos partnerį.
Aktualijos
Konservatoriai mano, kad užsieniečiai Lietuvoje įdarbinami per lengvai
Nustatant užsieniečių įdarbinimo Lietuvoje sąlygas keli Seimo nariai konservatoriai ragina vidaus reikalų ministrą labiau rūpintis vietos darbuotojais, nes jų atlyginimus neva gali dempinguoti per lengvai įdarbinami užsieniečiai.
Pramogos
Paaiškėjo „Žvaigždžių duetų“ nugalėtojai
Sekmadienį LNK eterį sudrebino grandiozinio muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ superfinalas, kurio metu paaiškėjo, kuri pora per tris mėnesius uždirbo daugiausiai žiūrovų simpatijų. Po daugybės aistrų ir dramų nugalėtojais tapo nuo pat projekto pradžios lyderiavę Radži Aleksandrovičius ir Donata Gutauskienė – Laisva.
Verslas
Legionierių laimė (ir baimė)
Darbuotojai iš užsienio dažniausiai naudos suteikia visiems: sau, juos delegavusiai bendrovei, vietos kolektyvui ir priimančiai šaliai. Tai supranta vis daugiau įmonių, bet ne Lietuvos valdžia.
Pramogos
Radži – naujame intriguojančiame amplua
Žaidimas „Mano vyras gali“ grįžta į televizijos eterį atsinaujinęs. Nuo vasario LNK rodys šio žaidimo versiją, skirtą suaugusiems, pavadinimu „Mano vyras gali arba N-14“.
Pramogos
Pusė tūkstančio lietuvių svajoja ištekėti už Radžio
Nuo 17 iki 44-erių metų. Nuo bibliotekininkės iki go go šokėjos. Anketos į naują LNK šou „Radži ieško žmonos“ rodo, kad vaikų namuose išaugęs bei scenos žvaigžde tapęs romų kilmės dainininkas yra geidžiamas svajonių jaunikis.
Pramogos
Radžis Latvijoje sėdo į kalėjimą
Tai šalta, nejauki vieta, į kurią niekas nenorėtų patekti. Tamsūs koridoriai, grotos ir sunkios metalinės durys slepia daugybę tragiškų istorijų, kurių herojai, apimti nevilties, ant sienų nagais išraižė savo vardus. Šioje itin nejaukioje vietoje, esančioje Latvijos pajūrio miestelyje Liepojoje, atsidūrė ir dainininkas Radžis Aleksandrovičius.
ŽYMA
UŽSIENIEČIAI