trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Lietuva
Fiksuotas didžiausias Lietuvoje gyvenančių užsieniečių skaičius
Migracijos departamentas informuoja, kad 2020 m. sausio 1-ąją Lietuvos Respublikoje gyveno 78 081 užsienietis, kas sudaro 2,79 proc. bendro Lietuvos gyventojų skaičiaus. Palyginti su praėjusių metų sausio 1-osios duomenimis (58 021), 2020-ųjų metų pradžioje fiksuotas 34,6 proc. didesnis Lietuvoje gyvenančių užsieniečių skaičius, o palyginti su praėjusių metų pusmečiais, antrąjį pusmetį užsieniečių šalyje gyveno daugiau negu pirmąjį.
Lietuva
Lietuvoje gyvenantis ekvadorietis: negalėjau patikėti, kad man taip pasisekė
Kai prieš penkerius metus ekvadorietis Fabianas Sanchezas dėl meilės persikraustė į Lietuvą, jis nesitikėjo, koks spalvingas ir nuotykių pilnas gyvenimas jo lauks mažoje Baltijos šalyje. Savo įspūdžius vaikinas pradėjo fiksuoti kurdamas vaizdo tinklaraštį, o dar daugiau medžiagos jam 25 metų vaikinas rado pernai laimėjęs mėnesio kelionę po Europą.
Sveikata
Kaip atsikratyti migrenos?
Galvos skausmai kankina dažną. Laimingas tas, kuris randa tikrąją priežastį ir gali jos atsikratyti. Regėjimo gerinimo stovyklų pradininkė Sigita Kriaučiūnienė sako, kad labai dažnai regėjimo sutrikimai ir galvos skausmai yra susiję. Juos sukelia patiriama įtampa, kurios žmogus negali įvardinti sau kaip įtampos, nes ji yra tapusi gyvenimo būdu ir pasislepia įpročiuose.
ŽYMA
UŽSIENIEČIAI LIETUVOJE