pirmadienis, lapkričio 29 d.
Futbolas
UEFA Čempionų lyga: po trečiadienio kovų keturiose grupėse žinomos septynios aštuntfinalio dalyvės
Trečiadienį UEFA Čempionų lygos penktą turą baigė A, B, C ir D grupių ekipos. A grupėje pirmąją vietą užsitikrino „Manchester City“
Futbolas
„Manchester United“ su C. Ronaldo pagalba iškopė į Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas
Likus vienam turui iki grupių etapo pabaigos „Manchester United“ futbolininkai užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje. Antradienį per penkto turo rungtynes
Futbolas
„Kauno Žalgiris“ baigė pasirodymą UEFA salės futbolo Čempionų lygoje
Lietuvos salės futbolo čempionas „Kauno Žalgiris“ penktadienį baigė savo pasirodymą UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo kovose. Kauniečiai rezultatu 1:7
Futbolas
Lygiosiomis sužaidęs „Kauno Žalgiris“ išsaugojo galimybę žengti į kitą Čempionų lygos etapą
Antrosiose UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynėse trečiadienį „Kauno Žalgiris“ ir Oršos „Viten“ sužaidė lygiosiomis 3:3 (0:1). Kitose grupės
Futbolas
UEFA salės futbolo Čempionų lygos kovas „Kauno Žalgiris“ pradėjo nesėkme
„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinį etapą „Žalgirio“ arenoje pradėjo nesėkme. Lietuvos čempionai pirmosiose rungtynėse rezultatu
Futbolas
UEFA salės futbolo Čempionų lyga Kaune: kas sieja trenerius ir talentus?
Spalio 26–29 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą vyks UEFA salės futbolo Čempionų lygos pagrindinio etapo kovos, kuriose vietos tarp
Futbolas
C. Ronaldo išgelbėjo „Manchester United“ nuo lygiųjų
Trečiadienį UEFA Čempionų lygos turnyre buvo sužaistos likusios trečiojo turo rungtynės. Po dramatiškos kovos antrą pergalę turnyre įsirašė Cristiano Ronaldo
Futbolas
UEFA Čempionų lyga: futbolo dramos Madride ir Paryžiuje
Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiamos trečio turo rungtynės. Per didžiausius vargus pergales iškovojo namie žaidusi Paryžiaus „Saint-Germain“ ir išvykoje
Futbolas
UEFA salės futbolo Čempionų lyga Kaune: kas sieja A. Milaknį ir L. Sendžiką?
Spalio 26–29 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą vyks UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo kovos, kuriose vietos tarp 16
Futbolas
UEFA salės futbolo Čempionų lyga Kaune: kas sieja P. Jankūną ir J. Zagurską?
Futbolas
Tautų lygos taurė – Prancūzijos futbolininkų rankose
Pasaulio čempionė Prancūzijos rinktinė iškovojo UEFA Tautų lygos taurę ir užsitikrino vietą Pasaulio taurės turnyre, kuris 2022 metais vyks Katare. Sekmadienio
Futbolas
V. Ivanauskas prieš mačą su Bulgarija: sirgalių palaikymas mums labai reikalingas
Šeštadienį šalies futbolo rinktinė sieks pirmųjų taškų pasaulio čempionato atrankos varžybose – mūsiškių laukia akistata su Bulgarijos rinktine. Akistata Vilniaus LFF
Futbolas
Belgus įveikusi Prancūzija pasiekė UEFA Tautų lygos finalą
UEFA Tautų lygos finale susitiks Ispanijos bei Prancūzijos rinktinės. Tai paaiškėjo po Prancūzijos-Belgijos pusfinalio, kurį prancūzai laimėjo 3:2. Po pirmojo kėlinio
Futbolas
Europos čempionė Italija neprasibrovė į UEFA Tautų lygos finalą
Trečiadienį buvo sužaistos pirmos UEFA Tautų lygos pusfinalio rungtynės. Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę Europos čempionai Italijos futbolininkai 1:2 pralaimėjo ispanams. Į
Pasaulis
C. Ronaldo tapo didvyriu: paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę išplėšė Mančesterio klubui pergalę
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos likusios antrojo turo rungtynės. F grupėje iš dugno pakilo Cristiano Ronaldo atstovaujamas anglų klubas
Futbolas
Futbolas
Ž. Grudzinskas: skaičiai švieslentėje neatspindi kovingumo aikštėje
„Į švieslentę pažiūrėjus, atrodo, kad nepavyko. Rezultatas 0:3 gal kiek per skaudus, ypač pagal tai, ką susikūrėme antrajame kėlinyje“, –
Futbolas
Sensacija Čempionų lygoje: „Real“ savo žiūrovų akivaizdoje krito prieš Moldovos klubą
Antradienį prasidėjusiame UEFA Čempionų lygos antrame ture staigmeną pateikė Tiraspolio „Šerif“ komanda, Madride 2:1 nugalėjusi „Real“ futbolininkus. Pirmą įvartį Moldovos klubas
Futbolas
Likusi be L. Messi „Barcelona“ Čempionų lygą pradėjo skaudžiu pralaimėjimu savo žiūrovų akivaizdoje
Intrigos tarp dviejų grandų – ispanų „Barcelonos“ ir Miuncheno „Bayern“ – antradienį prasidėjusiame UEFA Čempionų lygos turnyre nebuvo. Vokietijos čempionai
Futbolas
UEFA Čempionų lygos startas: Šveicarijos čempionai nukovė C. Ronaldo atstovaujamą „Manchester United“ ekipą
Ne tokio debiuto su naujuoju savo klubu „Manchester United“ (Anglija) 2021-2022 m. sezono UEFA Čempionų lygos starte tikėjosi Cristiano Ronaldo.