antradienis, spalio 27 d.
Top 500
A. Landsbergienė atidarė naują mokyklą Vilniuje: vaiko ugdymo kainos prasideda nuo 600 eurų
Sostinės Lukšinės gatvėje, Kalnėnų rajone, tarp individualių namų įsiterpusiame 2 hektarų sklype iškilo 7,5 tūkst. kv. ploto statinys, kuriame įsikurs Austėjos Landsbergienės valdomos Karalienės Mortos .mokykla (KMM) ir vaikų darželis "Vaikystės sodas".
Pramogos
A. Verygai sukurtas himnas
Aurelijui Verygai sukurtas himnas. Grupės „Rondo“ kūrinys „Tėvyne, tu, mano tėvyne“ „Auksinių svogūnų“ apdovanojimuose nuskambėjo kitaip. Daugeliui puikiai žinoma daina tapo „Himnu šventajam Aurelijui Verygai“.
Lietuva
Lietuvoje – priverstinis gydymas nuo alkoholio
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad jau parengtos pataisos, kaip geriau taikyti priverstinį gydymą nuo alkoholio priklausomiems asmenims.
Pramogos
Alaus mėgėjas L. Zareckas pakvietė varžytis A. Verygą
Neslepiantis, kad nevengia alkoholio ir saldumynų grupės ŽAS narys Linas Zareckas-Choras ketvirtadienį pakvietė Lietuvos sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą susirungti bėgimo varžybose.
Lietuva
Cukraus mokestis pakeliui į Lietuvą
Cukraus mokestis – tai naujas sveikatos ministro Aurelijaus Verygos tikslas. Politikas mano, kad toks mokestis, kuris jau įteisintas ne vienoje Europos Sąjungos (ES) valstybėje, padėtų lietuviams gyventi sveikiau.
Lietuva
Šalies muzikantų elitas sukilo prieš valdžios draudimus
Iš internetinės erdvės kova su valdžia persikėlė į gatves. Šią savaitę Vilniuje prie Seimo rūmų vyko taikus koncertas „Laisvė rokenrolui“, kurio metu garsūs šalyje žmonės kvietė išsakyti savo nepasitenkinimą valdančiąja dauguma visus norinčius.
ŽYMA
UGDYMO KAINOS