šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pasaulis
Per Naujuosius metus ugniagesiams teko gelbėti kamine įstrigusį jaunuolį
Vokietijos Harco regione pagalbos tarnyboms per Naujuosius metus teko gan neįprasta užduotis – ištraukti kamine įstrigusį jaunuolį, praneša portalas DW. Policija teigė nė neįsivaizduojanti, kaip jis ten pateko.
Pasaulis
JAV: Detroito ugniagesiai gali būti nubausti už asmenukę degančio namo fone
JAV miesto Detroito priešgaisrinė tarnyba atliks tyrimą dėl socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodžiusios nuotraukos, kurioje ugniagesiai pozuoja degančio namo fone, praneša laikraštis „Detroit News“.
Aktualijos
Visoje šalyje gyventojai raginami išsivalyti kaminus: šildymo sezonui ruoštis geriausia dabar
Cheshire ugniagesiai gelbėtojai skatina nuosavų namų šeimininkus, turinčius židinius ar būstą šildančius kietuoju kuru, pradėti galvoti apie žiemą ir išsivalyti kaminus.
Aktualijos
Po didžiulio gaisro rytų Londone – ugniagesių perspėjimas nekurti grilių balkonuose
Po didžiulio gairo rytų Londone, Barking Riverside, sunaikinusiame 20 būstų, Londono ugniagesių brigada įspėja žmones apie balkonuose užkuriamų grilių keliamą pavojų.
Pasaulis
Prasidėjus mokslo metams, Škotijoje degė mokykla
Sekmadienio vakarą apie 17.05 val. Dunfermline gaisrininkai važiavo gesinti „didelio ir sudėtingo“ gaisro. Pasirodo, degė Woodmill vidurinė mokykla. Dėl gaisro, kurį visą naktį gesino daugiau nei 80 ugniagesių gelbėtojų, apkaltintas paauglys, praneša Metro.co.uk.
Aktualijos
Ecclestone su didžiuliu gaisru kovojo net aštuonios ugniagesių gelbėtojų brigados
Netrukus po 15:00 valandos šeštadienį ugniagesių gelbėtojų tarnyba sulaukė pranešimo apie Towngate liepsnojantį komercinį pastatą.
Aktualijos
Jūsų namuose gali būti pavojingų buities prietaisų: ugniagesiai skatina pasitikrinti
New Crosse kilusio gaisro bute metu apgadinti pusė visų antrame aukšte buvusių butų, skelbia ugniagesiai. Jie mano, kad gaisro priežastimi tapo iš nesaugių detalių pagamintas šaldytuvas su šaldikliu.
Aktualijos
London Bridge metro stotyje kilo gaisras, vyko evakuacija
Pasak dienraščių, Londono London Bridge merto stotyje vyko skubi evakuacija, stoties darbuotojai rėkė: „bėkit!! Bėkit greičiau!”. Iš stoties kilo dūmai, prie jos rinkosi ugniagesių brigados.
Aktualijos
Ilkley: gesinti milžiniško gaisro pasitelktas ir sraigtasparnis
Ugniagesiai vis dar gesina siaubingą gaisrą prasidėjusį Ilkley pievose. Gaisras laukuose prasidėjo šeštadienį, manoma, kad prie nevaldomo gaisro plitimo prisidėjo šeštadienį šalį užplūdusi šilumos banga.
Aktualijos
Anglijoje sparčiai plinta naujas vaikų žaidimas: į dirbančius ugniagesius mėto plytas bei akmenis.
Vakar vakare, 19:45 vietos laiku Raintono ugniagesių brigada, gesindami siautėjančias liepsnas, turėjo kęsti ir ant jų nuolatos krentančią plytų bei akmenų krušą: penkių vaikų grupė stovėjo ant tilto, buvusio virš ugniagesių brigados ir į juos mėtė plytas. Tai jau trečias toks įvykis vien Šiaurės Anglijoje.
Lietuva
Londono slaugos namuose – grubūs priešgaisrinės saugos pažeidimai
Londono ugniagesiai praneša, kad atlikus vieną didžiausių ir svarbiausių priešgaisrinės saugos patikrinimų senelių slaugos namuose, daugumoje jų aptikti grubūs pažeidimai.
Anglijoje
Gaisras: 5 valandą ryto užsidegė picerija gyvenamojo namo pirmame aukšte
Du pro antro aukšto langą bėgdami nuo pragaišingų liepsnų iššokę žmonės išgabenti į ligoninę.
Aktualijos
Dėl pūgos atšaukti visi skrydžiai
Siaučiant pūgai, Dublino oro uoste ketvirtadienį buvo atšaukti visi skrydžiai ir prognozuojama, kad daugumą paslaugų bus vėl pradėta teikti ne anksčiau šeštadienio.
ŽYMA
UGNIAGESIAI