trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Anglijoje
Britanijos karalienė per televiziją bandė įkvėpti vilties dėl kovos su epidemija
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II (Elzbieta II) sekmadienį padėkojo sveikatos apsaugos darbuotojams kovos su koronaviruso protrūkiu priešakinėse linijose ir patikino,
Anglijoje
Po žinios apie princo Charleso COVID-19 diagnozę, liga nustatyta ir Camillos buvusiam vyrui Andrew Parkeriui-Bowlesui
Buvusiam Kornvalio kunigaikštienės Camillos vyrui Andrew Parkeriui-Bowlesui (80 m.) pasireiškė kvėpavimo takų ligos požymiai ir buvo nustatytas koronavirusas. Jis kaip
Anglijoje
Vis labiau kritikuojama JK vyriausybė žada daugiau testų dėl koronaviruso
Jungtinė Karalystė trečiadienį paskelbė, kad netrukus pradės dėl COVID-19 testuoti 25 tūkst. žmonių per dieną, vyriausybei sulaukiant vis daugiau kritikos
Pramogos
Eksemigrantų asociacijos prezidentas D. Petrošius: vis daugiau lietuvių grįžta į tėvynę
Lapkričio 14 d. 18 val. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo meno ir muzikos skyriuje (A. Mapu g. 18, Senamiestyje) vyks rašytojos Kristinos Baubinaitės knygos „Slėpynės Anglijoje“ pristatymas. Romanas griauna nusistovėjusius stereotipus apie Jungtinę Karalystę – daugelio lietuvių svajonių šalį. Kapitalizmo ir vartotojiškos kultūros persmelkta britų kultūra, rasizmas tautybės pagrindu ir multikultūrinės visuomenės mitai.
Anglijoje
„Brexit“ derybos – be proveržio
Europos Sąjungos ir britų derybininkams per karštligišką naktinę „Brexit“ derybų sesiją nepavyko pasiekti proveržio, bet trečiadienį, svarbaus bloko viršūnių susitikimo išvakarėse, jie toliau ieškos kompromiso.
Lietuva
L. Linkevičius pasveikino naująjį Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių
Laikinai einantis pareigas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 25 dieną pasveikino naujai paskirtą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių Dominicą Raabą ir palinkėjo didžiausios sėkmės einant šias atsakingas pareigas.
Lietuva
Lietuva prisijungė prie tarptautinės iniciatyvos dėl žiniasklaidos laisvės
Liepos 10 dieną Londone prasidėjusioje aukšto lygio tarptautinėje konferencijoje Lietuva prisijungė prie tarptautinės deklaracijos, kuria šalys įsipareigoja dėti daugiau pastangų ginant žiniasklaidos laisvę ir užtikrinant žurnalistų saugumą.
Pramogos
Londonas ir Dublinas sieks atkurti pusiau autonominę Šiaurės Airijos vyriausybę
Londonas ir Dublinas turėtų pranešti apie savo naują bandymą atgaivinti Šiaurės Airijos decentralizuotą administraciją, penktadienį pranešė žiniasklaida, disidentų respublikonų grupuotės nariams anksčiau nužudžius vieną žurnalistę.
Aktualijos
Šokiruojanti statistika: šiais metais Anglijoje jau nužudyti 100 žmonių
Angliją purto smurtinių nusikaltimų banga. Policija bei politikai priversti teigti, kad situacija darosi ekstremali. Per 68 šių metų dienas įvyko net 100 žmogžudysčių.
Aktualijos
Sugrįžti į Britaniją norinčios „ISIS nuotakos“ vyras: gyvenimas atsiradus „Islamo valstybei“ tapo apgailėtinas
Shamimos Begum vyras „Sky News“ teigė, jog prisijungę prie „Islamo valstybės“ jie abu padarė klaidą.
Anglijoje
Viskas, ką reikia žinoti apie „Brexit“ ir išmokas
Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos numatytas kovo 29-ąją, tačiau dėl didžiulio politinio neapibrėžtumo neįmanoma tvirtai prognozuoti, ar nebus nuspręsta pasitraukimo datos atidėti, nėra aišku, ar Jungtinė Karalystė paliks Europos Sąjungą su išstojimo sutartimi, ar be jos. Pastaroji aplinkybė yra svarbi, kai kalbame apie mūsų piliečius, šiuo metu gyvenančius ir dirbančius Jungtinėje Karalystėje.
Anglijoje
Svarbi žinia dėl balsavimo gyvenantiems ne Lietuvoje!
Svarbu!
Pramogos
Vyras prie parduotuvės pasijautė viliokliu (Vaizdo įrašas)
Savaitgaliais, kuomet ne visi spėja susiplanuoti veiklas, socialiniuose tinkluose smarkiai jaučiamas suaktyvėjimas. Vartotojai, ypač emigrantai, mėgsta įvairias grupes, kuriose dalinasi informacija, patirtimi. Viena tokia lietuvių įkelta žinutė sulaukė milijonų peržiūrų.
ŽYMA
UK